2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar günaydın,

Bomba gibiyiz kızımla artık karnımın atışı üstten bile gözüüyor kızım güçlendi teyzeleri çok mutluyum bugün iş çıkışı kocişle maskoya bebişe bir şeyler bakmaya gidicez çoook iyiyim. Aman nazar değmesin

Allah iyilik versin canim...buarada her ay dr a kontrole gttiginizde idrar testi yapiyorlarmi? bana dr her ay idrar testinin yapilmasi gerektigini soyledi

yOK CANIM bana sadece ilk kalbi attığında kan testleri ve idrar testi yaptı herşey normal çıktı bir daha yapmadı. Sonra tabi 2li ve 3lü test için kan verdim . Şimdi de şeker yükelemem var:)

günaydınn kızlarrrr.. herkes ıyı bugun maşallahh hep ole oluruz ınsallahh.. ben gıysı bulmakyta zorlanıyorummm once alt genıslemıs pantoln sıkıtnısı yasıyrdum. sımdıde ust bulamkta zorlanıyorumm.dar we kısa gelıyor artık bluzlarım .:KK43: alışwerıs zamanı geldı sanırım. benım memeler cok buyudu yaa nolcak bılmıyorum daha 5 ayy warr agustosaa:KK43:(

canlarım nasılsınız?
Bugün cumartesi herkes gezmeye gidecek heralde kocişlerle..Bende gitmek istiyorum ama kociş geç kalmazsa bugün yarım gün çalışıyor çünkü... Eee kızlar göbekleriniz ne alemde benimki bayağı büyüdü.. Doktorum Lierac diye bir krem önerdi onu kullanıyorum.. Benim gibi bu markayı kullanan var mı memnunmusunuz?

canlarım nasılsınız?
Bugün cumartesi herkes gezmeye gidecek heralde kocişlerle..Bende gitmek istiyorum ama kociş geç kalmazsa bugün yarım gün çalışıyor çünkü... Eee kızlar göbekleriniz ne alemde benimki bayağı büyüdü.. Doktorum Lierac diye bir krem önerdi onu kullanıyorum.. Benim gibi bu markayı kullanan var mı memnunmusunuz?

bız ıyıyız tatlısım... bende kocısı bıraz once gonderdım yagmur yagmazsa bızde cıkcaz ıns bakalım... ınsallah hava acılır ya:):) eger cıkarsk bende hamış kıayfetı alcam kendıme:):) benımkıde baya buyudu canım ama ben daha baslamadım kreme... doktorumun verdıgı degılde bı arkadasın kullandıgı vardı onunkınden alcam ıns.. mıyon tıplı olmasına ragmen karnı kocman oldugu ıcın krem sayesınde 1 tane bıle catlagı yok cok hosuma gıttı... ismini almayı unuttum kremın ama:):)

Kızlar ben çıkıyorum işten hepinize iyi haftasonları biz de eşimle maskoya gidip biraz bakınalım diyoruz ben araştırıyım yazarım size....Özlemcim gelirsen yaz canım sonuçlarını merak ediyorum

Hadi öptükk sizi

herkese merhabalarrr
bugün kontrolum varr. dua ediin bende hayırlı haberlerle geleyim. birde bebişim göstersin kendinii
herkesii öptüm güzel hafta sonlarıııı:emir_bebek:

kıslar selam merhabalar , ben bugün ancak girebildim , nasılınız bakalım , biazdan mesaim bitiyor çıkacağım kocişimle bana kıyafet almaya gidieğiz , banada bluzlarım olmuyor artık benimdekarnım iyive büyüdü. herkerse iyi gezmeler ve iyi tatillelr

herkese merhabalarrr
bugün kontrolum varr. dua ediin bende hayırlı haberlerle geleyim. birde bebişim göstersin kendinii
herkesii öptüm güzel hafta sonlarıııı:emir_bebek:

insallah hayırlı sonuclarla donersın canım benım...

kıslar selam merhabalar , ben bugün ancak girebildim , nasılınız bakalım , biazdan mesaim bitiyor çıkacağım kocişimle bana kıyafet almaya gidieğiz , banada bluzlarım olmuyor artık benimdekarnım iyive büyüdü. herkerse iyi gezmeler ve iyi tatillelr

aynen canım bende almaya gıdıcem olmuyo bıseycık artık banada.... hayırlı guzel gezmeler... bu arada adanada hava nasıl sekerım bugun??

kızlarr nerdee mıllet yaa herkess gezmeeyemı gıttııı:KK43:( ama ama ama bız calsıyoruzzz su guzel hawadaaa, kapandık buaraya..tam bır pıknık hawası war dısarda aslındaa aamaaaa:KK43:( yarına ınsallahh saklayalımm şansımızı.e işini hakedebılrsekk..

Son düzenleme:
Merhaba kızlar nasılsınız bi merhaba diyelim dedik.Bugün bana bişiler oldu ne duysam canım çekti ne görsem canım çekti artık biyerlere bakmadan gezsem iyi olacak yoksa sonum vahim kaydirigubbakcemile3

selam kızlar nasılsınız bugün. uzun bir aradan sonra bugün biraz gezdim... bebişlere oda takımı bakdık. ama allah bizlere bol kazanç versin kızlar herşey uçmuş......henüz erken ama fikir edinmek iyi oldu. biberon emzik eşofman felan aldık çok güzel şeyler var ya.....kendimi zor tuttum....

selam kızlar nasılsınız bugün. uzun bir aradan sonra bugün biraz gezdim... bebişlere oda takımı bakdık. ama allah bizlere bol kazanç versin kızlar herşey uçmuş......henüz erken ama fikir edinmek iyi oldu. biberon emzik eşofman felan aldık çok güzel şeyler var ya.....kendimi zor tuttum....

İyi geceler dorukçum. Benden başka kimse yok, başbaşayız yani; hoşgeldin sefalar getirdin. Ben de İstanbul'a gittim geldim. İşimizi hallettik ama vergi dairesi usulsüzlük cezası kestiler, 1 gün için hem de. 1 gün geç gitmişim, bilmiyordum. Neyse işimiz halloldu sonuçta.
Biz de kocişimle yarın park yatak bakmaya gideceğiz. İki hafta sonra da alışverişe başlayacağız. Zira bebek odası için istediğim boya sipariş verildi, önümüzdeki hafta sonu boyanacak.
Bence de herşey ateş pahası, Allah yardımcımız olsun hepimizin.

X