2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Hoşbulduk, nasılsın ? Bende geçmişi okudum bi ara ,sonra tam cevap yazdım, gönder tuşuna bastım , site bozuldu.Yazdığımda iletilmedi .kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
iiyim cnm ne olsun bişeyler atıştırıyorum acıktım
ay sinir bozucu yaz yaz gitmesin
Bu arada ben kontrole gittim bugün , kızımız 19+4 göründü ultrasonda . 285 gr. olmuş. Hala kilo almamışım .62,5 la başladım. 4 kilo verdim.Sonra 1,5 geri aldım. Şu an 60 kiloyum. Eve geldik ,sağlık ocağından aradılar, tetanoz aşısı oldum. Hiç acımadı. Kolumda da ağrı yok gibi. Kolaymış bu aşı , ben daha acı verici bişey bekliyodum. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

maşallah canm prensesine
herşey yolunda demek ne güzel
aşı başta hiç ağrımıyo cnm yaparken falan sonra ağrı yapıyo baya
2 gün ağrımıştı benim kaldıramıyorudm

ohhh masallah canım... ıyı ya tetenozda hıc canım acımadı dıyen ıkıncı kısıson... ne guzel ınsallah benımkıde acımaz korkuyorum... bebişide gordun ha hemm ne guzelll kocman olmustur...

Evet, canım acımadı hiç, bende burda okuduklarımdan dolayı korkmuştum.Boşuna korkmuşum. kaydirigubbakcemile3 İnşallah seninkide benimki gibi olur. kaydirigubbakcemile3

iiyim cnm ne olsun bişeyler atıştırıyorum acıktım
ay sinir bozucu yaz yaz gitmesin

maşallah canm prensesine

Gündüz 12 gibi aşıyı oldum ama hala bi ağrı yok . Hemşire herkeste ağrı olmayabilir, bünyeye göre değişir dedi. :CüvCüv:

halisnaaaaaaaaa gel buraya nasılsın bakalım?geçmişi okuyorum deme sabaha bitmez valla
prenses nasıl?

İnşallah canım . Senin aşıdan ne kadar süre sonra başladı ağrın ? ohaoldumsmile

cnm ebn bu gebeliğimde olmayacağım aşı geçen seferki beni korurmuş aradn bir yıl geçmedi çünkü
saatini tam hatırlamıyorum cnm ama öğleden sonra yaptırmıştım yanımıyorsam iki doz olmuştum
gece başlamıştı ağrısı belki senin olmaz çekmezsin boşunaalkisalkisalkisalkisalkisalkis

neyse kuzu uyurken bende yatayım yavaştan
sabah erkenden kalkıyo sersem gib oluyorum
gecede kimbilir kaç kere kalkarız alışmadı daha tüm gece uyumaya zor oluyor hem hamilelik hemde zeynep ama güzel şeyler bunlar neysemm çenem düştü yine
hepinizi öpüyorum iyi geceler tatlı rüyalar hepinize

maşallah canm prensesine

ınsallah benımkı agrımaz benım canım bıde dalı kocısıme acırım:):)

Evet, canım acımadı hiç, bende burda okuduklarımdan dolayı korkmuştum.Boşuna korkmuşum. kaydirigubbakcemile3 İnşallah seninkide benimki gibi olur. kaydirigubbakcemile3

ınsallah canım ınsallah canım acımazzz:)

cici parmagımı sıkıstırdım dun oda bole tırnagım morardı acıyo dedım bı esıme hala benle dalga gecıyo cici parmagımı acıyomus dıye....:) ama acıyo napıyım:).)

neyse kuzu uyurken bende yatayım yavaştan
sabah erkenden kalkıyo sersem gib oluyorum
gecede kimbilir kaç kere kalkarız alışmadı daha tüm gece uyumaya zor oluyor hem hamilelik hemde zeynep ama güzel şeyler bunlar neysemm çenem düştü yine
hepinizi öpüyorum iyi geceler tatlı rüyalar hepinize

İyi geceler canımm. opuyorumnanaktan

cici parmagımı sıkıstırdım dun oda bole tırnagım morardı acıyo dedım bı esıme hala benle dalga gecıyo cici parmagımı acıyomus dıye....:) ama acıyo napıyım:).)

bu satte guldurdun benııı....
ama beende senın gıbıyım eşimde benle hep böle dalga gecer alt tarafı aşı dıo oo cocuğu bıde normal doğurcan diyip alay edioo benımleee...
canım cok tatlıdır oda bilioooŞeniz

X