2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Tamam söyliycem:))))

Afferin sana yaşasın hamiş gelinler

bis geldık.... ama gıdıcez bırazdan mısafırım gelcek... bu rada bulasık yıkarkarken bardak elımı kestı cok acıyo sagolsun esım elıme normal kolanyamız olmayınca tras kolonyası doktu ıgrenc hala mıdem bulanıyo... tum kolonylardan nefret edıyorum...

:roflol: :roflol: :roflol: çook fena bu durumlar çoook... Allah şeytan kaynanalardan korusun evlatlarımızı :))) tabi bizi de kaydirigubbakcemile3

Biz haftasonu bir yere gitmeye kalksak yemeğide beraber yiyoruz hemen başlıyor geç kalmayın erken gelin nereye gidiceksiniz filan demeye ben de uyuz oluyorummmm
Bşzşm arabamız varken geç olduunda arar ne zaman gelceksiniz uymaz bekler alt katta ayyy ne uyuz günlerdi bi gün ramazanda karşı sokaktaki arkadaşlarda kaldık çok geç oldu haber vermedik die dükkana oğlunu aramaya gitmiş resil oldu dalga geçtler felan ben bütün gün söylendim ne bu yaa diye sonra eim annesine söylenince dmez mi "TABİ SEN BÜYDÜN ARTIK ANNENE HABER VERMEZSİN" diye delikafadulden kockoca adamım habire rapor mu vericem gibi bişiler dedi eşim konuşmadıalr kaç gün tabi saf ben barıştırdım o zamandan beri rahatız dananın kuyruu kopmuştur artık inşallah...

ya walla anlatmakla bitmez haftasonu derbi var gs-fb derbisi akşam görümcem getirin bizde izleyelim dedi ben de benim kafam gürültü götürmüyor kalabalık oluyoruz dedim aman kim var annemler siz biz dedi bende çok açıyorsunuz evin içi stad gibi oluyor benim kafam gürültü götürmüyor dedim isterse eşim gelir ama biliyorum o da bensiz gitmez bakalım bu sefer yumuşamamak konusunda çok kararlıyım

Valla eşimin de artık sert çıkışları oluyor geçen pazar misafir gelicek saat akşamüstü 4 te filaan biz de o gün çıkalım biraz geliriz dedik kayınvalidem hemen sakın geç kalmayın bak falan demeye başladı eşimde şakayla karışık bize ne ya sizin misafirlerinizden dedi o da sıkılıyor aslında birileri geliyor aşağıya bizi asla yukarıda oturtturmazlar hadi gelin ayıp bak falan derken biz de hep aşağıdayız yani evimize çıkıp şöööyle rahatla pek oturamıyoruz kayınvalidem iyi biridir normalde herşey zaten onu kırmamak adına yaşanıyor.Yani temiz kalplidir ve dedikoduyu sevmez ama napiiim bu kadar da sahiplenmesinler bizi demi ama biz akşamları bile rahat hareket edemiyoruz her dakika kapı çalacak diye yanii.....

Valla canım sen bize bakma eşinle de papaz olma boşuna herkesin yaşamı farklı siz beraber yiyip içiyormuşsunuz mesela ben bunu bile yapamam daralırım yazın tatilde gitsek bile o yemek yapar koyar önümüze ben sadece sofra toplarım yani eşim de neden yapmıyorsun demez 1 tatilin var otur der ama ben çalışıyorum ve bizde sistem bu bizim evde çayı bile ben demler otururum sonra kalkmam eşim doldurur. Sana eşin böyle bir şey yap diyorsa sen de yapıver birazcık ama kendini de ezdirme yeter

benim de 2 tane görümcem var ama görümce değil ablalar bana çok şükür.. çok bilmişlerdir ama öle ukalalık yapmazlar hep yardımcı olmaya çalışırlar... çok severim ikisini de :))) ikisi de evli değil... kayınvalidemlere gidince onların odasına kaçıyorum hemen orda sohbet güzel oluyor içeride sıkıcı kaydirigubbakcemile3

:roflol: :roflol: :roflol: çook fena bu durumlar çoook... Allah şeytan kaynanalardan korusun evlatlarımızı :))) tabi bizi de kaydirigubbakcemile3

Aslıcım sen iyi itiraz ediyorsun o zaman ama ben hiç dinletemiyorum benimki iyiddir hoşturda lafını geçirttirir.Ben itiraz edemiyorum kimseye öyle yaaa.

Valla şeytan olmasalarda kaynana kaynana işte en iyisi benimki gibi olsa gerek en iyisi bile kaynanalık yapıyor valla

Aynen canım aynen benimkide saflıından öle yani ama nişan daha olmadan onlara gelmiştim kayınvalidem demez mi kardeşiyle telefonda konuşuyordu bzim gelin burada ,kardeşide söz nişan felan ne zaman die mi sordu ne o da dei fol yok yumurta yok die yani daha nişan bu aralar değil anlamında öyle de denir mi hala unutmuyorum ama o laftan sonra eşimle gönlümü almak için ne uğraşmışlardı.
Geçmiş olsun canım...

kızlar amma dertliymişsiniz ya ama en zor altlı üstlü oturmak bence yani idare etmek zorlaşıyoruz ama karşılıklı anlayış olduktan sonra sorun kalmaz herhalde

Benim de 1 görümcem var benden 1 yaş küçük kafa kızdır ama daha hala okuyor biraz çok masraf yapar bir de evlenicek eee baba olmayınca biz evlendiricez maddi olarak yükünü saymazsak iyi kızdır iyi anlaşıyoruz ona lafım yok

ay bu kadar yakın olmak benim kabusum biz evi değiştirmeyi düşünüyoruz onların sitede satılık ev varmış oarayı alın diyorlar eşimde aslı istemiyor burayı dedi ben de ben 10 senelik eve 170 milyar para veremem bir içine dünya masraf etmem lazım deim kaynanam demesin mi neyine masraf edicen diye walla anne dedim ben sizin parkeleri beğenmiyorum kapıları beğenmiyorum fayansları beğenmiyorum ee bunları yaptırmam da dünyanın parası o nedenle olmaz dedim görümcem ama biz de bebeğe bakarız filan deyince ben ücretsiz izin alıcam anneanne babaannelerin büyüttükleri çocukları görüyorum ben laftan sözden anlamıyorlar çocuk takadı yeyince durması gerektğinin bilecek dedim damarlarına basmak için aaaaaaaa dedi kaynanam dövecek misin tabi dedim cezaların arasında tokat da olduğunu öğrensin eşim diyor ben senden korkuyorum dedim walla keşke ananla ablan da korksa azıcık

Aslıcım valla seni taktirle karşılıyorum ama en büyük taktirler de eşine helal olsun valla ezdirmiyor gerçi benimki de ezdirmez ama bazen de karışmaz off bşver der bana

yok eşim bilir benim inadımı o nedenle çok yüklenmez ama hakkaten isterse gitsin ama ben evde oğluşumla oturur gelince de onun beynini yerim sen bana bakma herkes bir olmaz önemli olan huzurlu olmak

Tabiki de yaparım yapmasına elimemi yapışacak ama sonra bunlar görev olup kalacak üstüme diye korkuyorum.Bir de size birşey soracağım kızlar Şimdi biz 3 katlı binada oturuyoruz 1 sene sonra falan eltim de gelicek altımıza evlenicekler.Kayınvalidem de geçenlerde gezmekte söylüyor.Yaaa diyor biz 2.gelin gelince de hep beraber yeriz ne olacak ki diyor alt tarafı bir kişi daha katılacak aramıza diyor.Onun hesabına göre hep beraber yiyip içicekmişiz ve onlar bizden hiçbişekilde para falan da beklemezler bunu biliyorum ama düşünüyorum da benim çocuğum olacak ben 3 katı onunla inip bineceğim.Üstelik eltim çalışacakmış onlar daha çok borç yapıcaklar çalışmak zorunda diyor kayınvalidem.E ben de düşünüyorum eltim çalışıcak olucaz evde 8 kişi işten gelicek ben ona yemek mi yapıp koyacağım önüne olucak şey mi bu yaniii bunu düşünüyorum bazen de uyuz oluyorum ama eşimle kararlıyız bir şekilde ayırıcaz yemek işini...Sonra eltimde iyidir hoştur tanıdığım kadarıyla biraz sinirli olduğunu biliyorum okadar çokta iyi tanımıyorum da kendisini yani

Bende korktum walla kaydirigubbakcemile3
Biz altlı üstlü oturanlar idare ediyoruz ama çocuklar olunca sormayın halimizi bizimki yukarı hiç çıkmaz annem gelir gelin aşaı beraber yiyelm der ama artık her ağlama sesinde damlar yukarı nooldu die :1closedeyes:

Ya çiğdem sen deli misin 8 kişi ne bu ya aaaa valla susıyım dedim ama dayanamadım bak en çok lafının geçtiği dönemdesin çocuğu filan bahane et ayır yemek işini sen ya aaa benim canım şunu çekti bugün biz ayrı yiyelim de haftada 1 ile başla arttır aaa ne bu ya

Aslıcım valla seni taktirle karşılıyorum ama en büyük taktirler de eşine helal olsun valla ezdirmiyor gerçi benimki de ezdirmez ama bazen de karışmaz off bşver der bana

biz aynı ortamda iken eşimde karışmaz onu ya da beni tutmaz ama eve gelip yalnız kalınca ikna ediyorum ben onu Şeniz geçen sen cadı mısın ne dedi daha dur dedim doğurayım sen o zaman gör beni ya ama walla ben iyi sabrettim annem kardeşim benim sabrıma iki yıl hayret ettiler şimdi şimdi dikleniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…