2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

aynen walla benimki kafasından plan yapar kızım şuraya gidiyoruz 1-2 ben sustum aaa baktım olmuyor yok dedim anne ben gelemem daha ısrar ediyor en son baktım olmayacak bak dedim kocişe ben dedim anan anlamıyor ben de onun anlayacağı dilde konuşmak istemiyorum en son eşim dedi aslı dinlensin anne gelmesin diye bir daha çıt yok yok walla susmayacaksın ben üzüleceğime o üzülsün

Kızlar ben de şimdi Nisa yı aradım randevu tarihimi 2 gün sonraya aldım önümüzdeki perşembe 15 40 a...

Dize getirmişsiniz valla zemuszemus

Anam ne kaynanalar varmış ben söylenmeyi keseyimde yatıp kalkıp dua edeyim halime...

Canım benimkini görsen gelinine hayran ne şanslısın dersin ama sinsi sinsi içten içe sokuyor sonra da vicdan yapıyor bana biliyor dayanamıycam ben de her istediğini yapıyorum tam diyorum artık yeter yine 2 laf ediyor ay yazık diyorum bir de eşimle taartışıyorlar ben aralarını yapıyorum çok safım çoook

Sen üzülme aslıcım bebişi de üzme bırak o üzülsün boşverrrrr

Biz ismi belirledik biraz bozuldu pek beğenmedi ben anladım söylemeye yer arıyordu "ablam pek beğenmedi başka isim koyun dedi ohoo herkese isim mi beğendiricez kimseyede tek tek isim beğendiremicem valla beğenmeyen beğenmesin" dedim bida surat asmadı

anaaaam kızlar bir kaynana var birde kaynananın kaynanası var eşimin babaannesi yani o daha fena benim 2 tane kaynanam var yani ben bir kere gitmedim öyle kayıvalidemle başım çok ğrıyordu o gün ben yatıcam sen git dedim gezmeye sonra saat 3 e geliyordu gündüz ayy dedim babanneminde karnı acıkmıştır dedim 85 yaşında kendisi ama dil pabuç gibi gidiymde bişiler hazırlıyayım dedim nerden gitiiysem bana niye annenle gitmedin ayıp değil mi başım ağrıyor diyorum aleem öyle demez bak bak gelin gelmiyor bir yere derler dedi söylendi durdu bir sinir oldum ki şimdi elimden geldiği kadar gitmeye çalışıyorumm

Ağzına sağlık canım onlar istedikleri isimleri koymuşlar bebeklerine sıra bziizm"bana diyorki ben kızımı da oğlumu da kocama koydurdum" diye eşim de dedi ki biz beraber koyuyoruz erkeği de kızı da didem karar verdi ben de beğendim bu kadar basit uzatmayın 2. isim de yok ne istiyorsun senin adını mı koyalım dedi ben içimden gülüyorum "aaa hayatım niye öyle diyorsun annen onu demek istemedi "dedim kötükedihüso

Ne tesadüf kaynanamın adı vicdan kaydirigubbakcemile3.
Bende biraz annesi eşime kırılsın hemen yolluyorum gönlünü alsın bilmem ne diye boşver bırak ne yaparlarsa yapsınlar aslında.

Hayırlı olsun canım işallah iyi haberlerle gelirsin sen de selam söyle masalımın doktor teyzesine

Sylerim valla canım tanırsa Masla bebek diyince söylerim kadında diyecek nerden geliyor bunlar böyle ben de derim biz KK dan geliyoz:enbuyukkk:

Ya ben kayınvalidemden bahsettikçe geriliyorum offfffff

aynen walla ben kaynanamı tanıdıkça o kadar dua ettim kızım olsun diye ama kısmet arkadaşlarımdan bazısı tanıyor yok kız seninki saflığından yapıyor diyor ama ben ciğerini biliyorum onların 2 yıldır çoook saflık yaptım her haftasonu kocamı çeke çeke anasına götürüyorum bak bizimde bebğimiz olacak görmezsek üzülürüz filan diye aaaaaaa baktım kafasından plan yapıyor bu hafta şuraya gideriz şuraya gideriz kızı 5 gün anasında yemek yer haftasonu kapısını açmaz benim salak görümcemin çocukalrına bakıyor gezmesine ben götürüyorum şimdi 3 haftadır önceden haftasonu planımı ben yapıyorum kocişte severek uyuyor eski çamlar bardak oldu maymun gözünü açtı yani

Ya size hayret ediyorum kızlar taktir de ediyorum sen geçenlerde kayınvalidenin evini de temizliyordun biz fenayız galiba amannnn

Biz haftasonu bir yere gitmeye kalksak yemeğide beraber yiyoruz hemen başlıyor geç kalmayın erken gelin nereye gidiceksiniz filan demeye ben de uyuz oluyorummmm

Sylerim valla canım tanırsa Masla bebek diyince söylerim kadında diyecek nerden geliyor bunlar böyle ben de derim biz KK dan geliyoz:enbuyukkk:

De canım de tanısın bizi eğer laf ederse söyle 100 kişi gideriz görür...

Benimki Allah'tan başka şehirde o da plan yapar daha nişanlıydık 1 hafta görmeye giderdim her yere o da geli,rdi bir de şuraya gidin ben gelmem ama derdi tabi ayıp olmasın sen de gel derdik yok yok derdi biz daha ısrar etmezdik aaa bir bakardık yine kıyamadım size der çıkardı yola sanki ısrar etmişiz gibi

bizde de mustafa can çok severmiş kayınpederim o zaman sana koysaymış babam zamanında dedim görümcem koymuş kocamın adını kayınpederim de hep hayal kurarmış ben de dedim walla öz kızı babası hayal kırıklığına uğrattıysa ben el kızıyım bakmam gözünün yaşına kimse kusura bakmasın dedim aaaaaaaa attırmasınlar kafamın tasını

Biz haftasonu bir yere gitmeye kalksak yemeğide beraber yiyoruz hemen başlıyor geç kalmayın erken gelin nereye gidiceksiniz filan demeye ben de uyuz oluyorummmm

Kuzum siz beraber mi yaşoyorsunuz yoksa eşin çok mu dinliyor annesini sana ne diyemiyor mu?Ben artık haftasonları tel. sesini kısıyorum eşimin de kesin şarjı biter acil bir şey olmazsa kayınvalidem evden de aramaz hiç konuşmuyoruz haftasonu yoksa 1 saat tlf cırcırcır

Ben çok yapıyorum onu bi iyi gelinim ki sorma gitsin ben kötü olucaıma oğlu olsun onu affeder evladı ama ben elim.Benim kocaya da biş söyle beni savunur hemen ama gider durup dururken alakaya maydonoz lap diye söyler benim dedirttiğimi anlar kadın bişi demez tabi ben mors eşime bi bakış sonra hemen dükkana kaçar soraa çok özür diler ama artık akıllandım ona bii demicem kendi işimi kendim halledicem kırılınca da onun yanında kayınvalidem görmeden ağlayakmış gibi yapıyorum bozulur gibi içeri gidiyorum arkamdan devreye giriyor hem benim fişfiklediimi de anlamıyor :jeyyar::jeyyar::jeyyar:

kötü niyetli söylediğini bilsem inanın ben de susmam kimse için gerekli şeyi söylerim kızlar ama bazen düşünmeden konuşuyor diyeyim sizlere... yoksa öle ona buna şuna karışmaz ne annesi ne babası haklarını yemeyeyim eşimle kavga ettiğimde bile benim tarafımı tutarlar :))) ama işte insanız bazen herşeyi unutuyorum o dedikleri geliyor aklıma....

Ya size hayret ediyorum kızlar taktir de ediyorum sen geçenlerde kayınvalidenin evini de temizliyordun biz fenayız galiba amannnn

Yok canım evini temizlemek değil de hani misafir gelecekti o gün yardım ediym elimden geldiğince dedim.İlk evlendiğim zamanlar daha çok yapıyordum.Sonraları bıraktım düşündüm ki kadının daha eli ayağı tutuyor ben şimdiden alıştırırsam olmaz dedim yapmamaya başladım.Zaten onlarla yemek yiyoruz biz hergün en az 3 çeşit bişiler yaparız evde 6 kişiyiz ymek bulaşık derken akşamları saat 8 i geçiyor eve çıkmamız zaten bu yetiyor bana e ben eşimle ikimiz yesem evde yeri gelir bir gün yapar 2 gün yerim yeri gelir dışarıdan söyler yerim öyle yapamıyoruz bz işte 6 kişinin yemeği bulaşığı 2 kişininkiyle bir olmuyorçBirde sonraları kayınvalideme sadece yemek yapmaya falan iniyordum artık ev işi yapmıyordum eşim de dedi ben anlıyorum annem senden iş bekliyor haberin olsun gibilerinden sinir oldum tabii gelin dediğin iş yapacak temizlik yapıcak gelen misafire hizmet edicek gel dediğin yere gelicek..Ben de eşimi zorladım annen mi dedi bak doğruyu söyle dedim valla demedi ama in yap ona arada sırada iş dedi ben de düşündüm acaba gerçekten evişine ona yardımcı olmalımıyım diye?????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…