2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Üzüldüm yaw ist gittim sadece annemler bebişi görsün die hastadan başkası giremez dedi ordan oraya insan kanser olur Allah devlet hastanelerine düşürmesin kimseyi özellikle ist tekilere ben buradakileri beğenmezdim walla en iyi özel.İnsana sanki beleşten geliyormuşsun gibi davranıyor çingenelere bile daha iyi davranırlar heralde eşim heray bağkuru yatırırken iyi basamak yükseltmeyi biliyorlar durmadan zor yaa.Iykk benim doğduğum hasatnede beni beşie koyamamışlar hamam böcei öldürüp dururmuş annem durmadan :bbo:

Haklısın canım bize kim ne derse desin eşim karışır en başta durumumda varsa zaten allaha şükür der gidip devlet hastanelerinde bunaltmam kendimi allah oradakilere yardımcı olsunbi dehamile hamile hiççekilmez oralar

Allah korusun kızz :Saruboceq:

Geçen c.tesi yaptırdım canım bence bir ara çünkü haftan geldi ama medicana 700tl istiyor detaylıya bence limitini orada harcama git 130tlye nisa hast. yaptır sıra da beklemiyorsun nasıl olsa selman bey bakmıyor

dün gittim daha dün 18+6 idim demedi bişey şimdi tekrar aradım idrar sonucum için arayacak sorarım bu arada ben kuvöz olayını bilmiyordum ben kolona Allah korusun bişey olursa orada kuvöz bedava diye gidiyordum bu habere çok sevindim tatlım Nisaya eşim gitmiyor bizim bir arkadaşımız orda ikizlerini kaybetti eşim hayır diye diretiyor oraya yoksa daha önce özlem bahsetmişti ben anlattım eşime yok dedi ben de tamam dedim şimdi detaylı derlerse medilife`a giderim belki ama belli olmaz o gün bir gelsin

Bence siz bebeğinize yaptırın ilk zamanlar çok tutuyor doktor masrafları. Bizim eşimin şirketi yapıyor hem eşime hem bana hem bebeğe ayrı ayrı Allah razı olsun valla

Canım medilife 80tl ama perinatolog yok radyolog bakıyor onu da mehtap hanım olmaz dedi selman bey de olmaz der herhalde cerrahpaşa da var onlar da bebekte sorun varsa raporla gel bakalım diyorlar yoksa olmazmış ben çok araştırdım. Medicanaya da zaten cerrahpaşanın doktoru geliyormuş ama dediğim gibi pahalı ama siz bilirsiniz.

valla ne güzel sağlık sigortanız var ben özele gidiyorum ama sigortam yok ama napiyim burdaki dvlet hast. koşulları pek iyi değil korkarım yani orda doğum yapmaya

çok haklısın hem benim maaşımı kaynanam mı veriyor faturları o mu ödüyor karnımı o mu doyuruyor ben o durumda hiç kalmadım ama öyle adamlarda koca diye etrafta gezmemeli bir kadın eğer gerçekten kadınsa zaten borca harca güç duruma sokup ben burada doğurcam demez ama paramda varsa millete şey yemek düşer

Canım biz Tekirdağ da öyle özel hastane falan bilmeyiz ki zaten bir tane özel var onada kimse gitmiyor yani ama bizim şehir halkını devlet hastanesi kaldırabiliyor yani o kapasiteye sahip herkes devlet hastanesini bilir oraya gider haaa ciddi bir şey bir hastalık varsa da Tekirdağ içinde birkaç bilindik iyi dr vardır onların muayenehanesine gidilir ben hep böyle gördüm yani.Bizim devlet hastanesi de hiç fena değildir ama Kızlardeşim çalışıyor orada her yeri tertemiz miss gibi e iyi de bakıyorlar zaten kardeşim diyor ki yaaa bizim t.dağ halkı çook bilinçli doktorları bile yola getiriyorlar en ufak birşeyde hasta haklarına koşuyorlar diyor yani biz memnunduk devlet hastanemizden tabiii şimdiki halinden birkaç yıldır böyle özel gibi oldu iyice personeliyle falan...Ama istanbula geldim gördüm ki burada devlet hastaneleri yetersiz kalıyor o yüzden de özel hastaneler sgk anlaşmalı çalışıyor bu yüzden ne gerek var diyorum devlet hastanesinde sürünmeye...

anaaamm çok fenasın kız kaydirigubbakcemile3 ayy benimki de sağolsun iyidir ama benim daha 3 ayım dolmamıştı bize gelmişlerdi... oturuyoruz içeride eşime diyor ki ( ben de oradayım) oğlum özlemin grip aşısını ne zaman yaptırıcaz... ayy sanki ben hayvanım yanlarında taşıdıkları kucaklarında götürüyorlar beni ya aşıya şuraya buraya ona soruyor... bana demiyor ki yaptıracak mısın?? ne sinir olmuştum o gün... ben de yaptırmayı düşünmüyorum o aşıyı asla demiştim iyiki de yaptırmamışım herşeyin fos çıktığını gördükk... ayyy aklıma geliyorda vuuuuuuu ohaoldumsmile

peki randevuda ne zamana gün veriyorlar ben 16 nisanda gidicem selman bey isterse ve ben randuvu almaya çalışırsam kaç gün sonrasına gün veriyorlar

peki randevuda ne zamana gün veriyorlar ben 16 nisanda gidicem selman bey isterse ve ben randuvu almaya çalışırsam kaç gün sonrasına gün veriyorlar

Canım ben 2 hafta önceden almıştım ama şaşırmışlardı erkenden almaya gerek yok sanırım

3 - 4 gün önceden arasan yeter bence canım...

walla özlem bunu ben yaşasam hemen gider gitmez kocamı sıkıştırırm anan ne diyor diye sen biliyorsun benimkiler bir ara görümcemin bebek eşyalarını vermeye kalkıyordu hemen sıkıştırdım bir daha çıt yok çarşambada doktordan sonra ağladım canım sıkıldı bu erken doğum meselesine onlar kafalarına göre isim buluyorlar yok onu beğenmiyorlar söyle dedim ananlara ben bu kadar stres yaşarken onlar zahmet edip güzel kafalarını yormasınlar ben bulurum dün akşam oaradaydık hiiç çıt yok zamanı gelince siz bulursunuz oğlum diyor kaynanam

Hepsi aynı ya ben düğünde keşfettim sustukça üstüme geliyor ben de konuşuyorum bana düğünden 1 hafta önce oğlum ben istemesem seni almazdı dedi ben de eşimi çağırdım bak annen böyle diyor eğer öyleyse şimdi çek git dedim o da saçmalama hayatım dedi annesine duymuş oldu ogünden beri "benim oğlum dideme asla laf söyletmez " der geçen geldiğinde de olay çıkarttı ne o ben ona annem gibi sarılmıyormuşum yine aldı ağzının payını eşimden bakalım kısmet doğuma. Ama düğünümü burnumdan getirdi hamileliğimi getirdi doğumda da yaparsa bu sefer var elimden çekeceği herşeyi açık açık söyliycem bugüne kadar sustuklarımı o zaman bakalım ne yapıcak bebeğimin en özel gününü zehir edemiycekler

Doğru söylüyorsun canım bizim lüleburgazdaki hastanelerde temiz diyorlar ama bizim arkadaş son anda vazgeçti insana pek acımıyorlar devlet hastanesinde bağırıyorlamış hemen,hiç doğuramam devlette (büyük konuşmayayımda).görümcemde devlette doğurdu tamam temizdi ama yanda başka kadın vardı yeni doğum yapan kıç kıça afedersniz ziyarete insanlar geliyor hiç rahat edemezsin yani kimseyede kendimi ezdirmem eşme dedim paramı biriktireceksin yoksa kredi mi çekersin bilmem napiim :1closedeyes:
kaydirigubbakcemile3

Tamamen katılıyorum benimki de "ne o öyle masal" dedi ben de eşime annen böyle diyor ona ne ki dedim o da şey diyor sonra "annesi karar versin o kadar taşıyor" diye sanki ben hammalım bebeğim de yük densiz işte

Dize getirmişsiniz valla zemuszemus

Anam ne kaynanalar varmış ben söylenmeyi keseyimde yatıp kalkıp dua edeyim halime...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…