2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Aslıcım ben 8 kg aldım doktorum normal dedi sen benden 2 hafta geridesin seninki de normal canım ama dikkat et ben son 1 ayda 3 kg aldım bu ara çok iştah açılıyor

çiğdeemm otururken tekmelediğini hissedebiliyor musun??? ben bütün iş yerinde oturduğum için hiçbişey hissedemiyorum... acaba oturduğum için mi? bu da benim canımı sıkıyor...

kızlar valla ben excel de tabloya yazıyorum gün gün şimdi baktım 29 gün önce 54.4 kg idim şimdi bakıyorum bu gün 56.9 kg olmuşum iyi mi ki acaba öncesinde hiç almamış hatta 2 kg vermiştim.

Kızlar ya 20 haftada en fazla 7 kg diyorlar kimse de 7 kgı geçmediğine göre ilk 20 haftada ee daha ne annem 20kg ile girmiş doğuma ben de girerim 18 ile ne olacak boşverinnnn yeterki kızım söyle 3-3,5kg yada daha çok doğsun sağlıkla işşallah

çiğdeemm otururken tekmelediğini hissedebiliyor musun??? ben bütün iş yerinde oturduğum için hiçbişey hissedemiyorum... acaba oturduğum için mi? bu da benim canımı sıkıyor...

Canım eğer geriye yaslanıyorsan çok fazla hissetmiyorsun bizim pc biraz alçakta ben yazarken hafif öne doğru eğiliyorum ozaman hatır hutur bişiler hissediyorum içimde ama en çok ta sırtüstü yatınca hissediyorum karnım hafif gerilince....

Aslıcım ben 8 kg aldım doktorum normal dedi sen benden 2 hafta geridesin seninki de normal canım ama dikkat et ben son 1 ayda 3 kg aldım bu ara çok iştah açılıyor

hayatım biz bir de aynı hastaneye gidiyoruz selmancığım yüzünü buruşturup birazcık çok olmuş dedi ama dediğin gibi ben çıkar çıkmaz aşkısı şşunu yiyelim bunu yiyelim yaptım listeyi

ne kadar sürede 4 kilo aldın canım sen

19 haftada aldım canım.53 le hamile kalmıştım. şimdi 56-57 arasın gidip geliyorum..ama 2 gündür inanılmaz iştah artışı war..sürekli acıkıyorum..gidişim gidiş deil walla... boyda kısa zaten pofff yaaa..

Valla ben otururken ayaktayken yatarken her yerde tekme yiyorum ama bu beni çok mutlu ediyor ama herkes her bebek bir değilmiş kimisi çok hareketli oluyormuş ayrıca ben son 1 haftadır bu kadar hissediyorum sabır kızlar sabır canımızın yanacağı günler yakında

aynen öyle o sağlıklı doğsun kilo benim sorunum yaparız bişeyler

soho canım renkli dopler çektireceksin galiba değilmi bende 2 hafta sonra gidicem kontrole ozaman 21 haftaya girmiş olucam bende mi o zaman çektiricem acaba...

ayy o kendini bi hissettirsinde canımı da yaksın razıyım walla:))

Özlemcim iyi haberlerini bekliyoruz kızımı gördüğüm ekrandan sen de kızını görüceksin demek ay ne güzel selam söyle doktor teyzemize masal bebek selam söylüyor de...

ayy inş. canım inş. söylerim söylerim :))) o yeter ki bana güzel haberler versin...

boşverin kızlar takılmayalım bu kadar :))) dikkat edelim ama boğazımıdan da kısmayalımm... oohh ben ne bulsam götürüyorum valla ama acıkma ve iştah pek yok ben.. yemek vakti geldi diye yemek yiyorum..

ben öle yapıyorum şekerim ama emin olamıom yine de evdeki de dijital değil yanıltıyor... hastanedeki dijital birazda o fark var sanırım :)

ben her sabah öyle tartılıyorum uyanınca vc ye giriyorum sonrada tartıya çıkıyorum gram gram görüyorum kilomu

hayatım biz bir de aynı hastaneye gidiyoruz selmancığım yüzünü buruşturup birazcık çok olmuş dedi ama dediğin gibi ben çıkar çıkmaz aşkısı şşunu yiyelim bunu yiyelim yaptım listeyi

Çok biliyor o selman....:dilcikar:

Sen takma valla canım Mehtap bana iyi dedi boşver bu arada bizim hastane tuzlandı ya benim limiytim az kaldı(ayakta tedavi) Nst ücreti 70tl imiş + muayane . Ssk olursa 50 imiş çok pahalı heryerde 20-30 zaten çoğunda nst ücretsiz. Son aylar her haafta giricez battık o paralarla neler alırdım kızıma. Ama artık değiştiremem hastaneyi diğer hastaneler çok kalabalık oluyor bizimki oo sakin temiz ben de aşırı titiz birisi olarak alıştım açıkçası. Napıyım benneyaptımki

bnde cok belırgın hıssedemıyorummm. akannehir kuvvetlı deıl demekkı daha.. cok haıfıfff sessızlıkte anca ew uzanırken fılan hısedıyorum elımı kouyuorum kulaıgmı 4 acıyrum :)) bıraz hıssedebılıyorumm.buyudukce artıcak ınsallah telaslanıyorum bı tarftanda dur dıyorum bosyere telas yapmaa

Ben dışarda gezinirken pek duymuyorum ya da o hareket ediyorda benim dikkatimi
çekmiyor ama otururken ve yatarken hiiiç durmuyor hiiiç geceleri kaçkere uyanıyorum hareketlerinden özellikle ben yatakta döndükten sonra hareketleniyor sabahta uyanmama yakın sanki hadi kalk artık der gibi vuruyorkaydirigubbakcemile3

soho canım renkli dopler çektireceksin galiba değilmi bende 2 hafta sonra gidicem kontrole ozaman 21 haftaya girmiş olucam bende mi o zaman çektiricem acaba...

ben de tam detayı bilmiyorum aslında yarın görücem daha iyi anlatırım ne olduğunu :))
canım bana doktor 20-22. haftalar arası yapılıyor demişt... sen de gittiğinnde yaptırırsın sanırım :)))

cnm bu kalabalık konusunda çok haklısın ben kolona da gidiyorum çok fena benim sigorta geçen hafta yenilendi 6000 limitim var ama zaten doğum 5000 tutuyormuş sezeryande öyle hatırlıyorum ama ne yapalım tek sağlıkla doğsunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…