2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

slm kıslar biz geldiiiikk...yemeklerimizi yedik karnımızı doyurduk.bence de 3 yaş fark 2 çocuk arasında süper...tam zamanı yanii.çocuklar içinde çok ii..hem arkadaş oluyolar hemde büyük olanda sorumluluk, sahiplenme,kardeştede ablaya/abiye güven oluyor..benimde kardeşimle aramda 3 yaş war anneme hep tşk.ederiz..tam zamanında olmuş dieekaydirigubbakcemile3

walla aynen bizde öyle istiyoruz hatta bizim zaten çok çalışmamız gerekiyor bu hamileliğim için 15 ay aralıksız çalıştık doğurayım 6 ay sonra başlıyoruz tekrar çalışmalara oğluşum sağlıkla bir dünyaya gelsin de

ayy ne güzel yaa..bende seninle heyecanlandım walla şimdi..benim nisan 20 de ayrıntılı usg. daha çook waar.inş. yarın bebişinin her bi şeyinin normal olduğunu görürsün dünyalar senin olur:)):hooray:

özlemcim yarın demek bebişini görceksin
korma annesi o çok iyi bak görceksin sende
bana daha çok var bebişimi görmeye ooo boshayallersmile

evet canlarım yarın gidiyorum Allah kısmet ederse.... inş. iyidir hepimizin bebekleri herkes hayırlı sonuçlarlarla döner aramıza güzel sonuçlarlar inş.

çok sağolun çok teşekkür ederim...hayırlı haberleri alır almaz bildircem size :)

4 gözle bekliyoruz güzel haberlerini canımcım..gönlünü ferah tut..yarın çok güzel bi gün olacak senin ve bebeişin için:sm_cool:

güzel haberlerini bekliyoruz canımcım selam söyle gelinime

Bız kızımla yemekten geldıkkk Şımdı uyuyo karnı doydu ya yalnız annesı sankı bu yemek olayını abarttı gıbı 2 kıŞılık yıyo dıye kılo alıcak haberı yyookkkk

ben 3 haftada 2 kilo almışım dün doktor duuuuuuuuur dedi böyle gidersen son aylarda ipin ucu kaçar

Bİz kızımla yemekten geldİkkk Şİmdİ uyuyo karnı doydu ya yalnız annesİ sankİ bu yemek olayını abarttı gİbİ 2 kİŞİlİk yİyo dİye kİlo alıcak haberİ yyookkkk

:roflol:boşweeeerr canım ya onların sağlıklar yerinde olsunda kilo alınır sonrada verilir yani inşallahh:Saruboceq:

Kızlar çok ilginçç yaaa şimdi oğluşum çok hareketli birkaç saattir içimde hart hurt bişiler yapıyor yavrum elimi koydum birkaçker elime vurdu ittirdi şimdide
göbişimi açtım sırtüstü yattım sağ alt karnımda bişi yükseldi böyle indi tekrar aynı yere aynı şey oldu çok enteresan yaa daha önce de görmüştüm ama ilk defa bu kadar net görüyorummmmdelikafadulden

inş. canım inş. çok sabırsızımm çok heyecanlıyım korkuluyummm anlatamam içimdekileri size... :))) benim bebek çok uyuşuk sanırım hiç kıpırdayıpta beni rahatlatmıyor... illa düz yatıp rahatını bozmam gerekiyor hareket etmesi için :))) bu da beni yine doktor yolu gözlemeye itiyor...

kızlar bişey sorucam ayrıntılı usg her anneye uygulanıyormu bir sorun olursamı uygulanıyor

canım eskiden riskli annelere uygulanırmış daha çok ama artık değişmiş... her doktor her anneden istiyormuş bunu...

ayyyy olsun olsun... sanki yıllardır izlemeyi beklediğim bir film sinemalara gelmişte ben de onu izlemeye gidecekmişim gibi hissediyorum.... inş. filmin sonu kötü bitmezz...

şekerim sen nerelerdesin sabah bir açtım heyecanla özlemim buradadır diye yoksun aylardır pınarla konuşamıyorum nerelerdesiniz sizler kuzum

burdayım canım... ama işlerim sağolsun çok fena yapıştılar şu sıra yakama... vakit buldukça bakmaya çalışıyorum :)))

Rica ederim canım ben nedense buradaki herkesin bu belgeseli izlemesini çok istiyorumm.Çok duygusal çekmişler zaten gözleri doluyor insanın izlerkensenağlama

ben izlemiştim canım onu hatta evde cd si duruyor... 2 kez izledim.. gerçekten mucize... Allaha inanmayanlara izletsek pişman olup tövbe ederler valla... akıl sır ermiyor...

ayyy nasıl benzetiyorsunuz ben yeni doğmuş bebekleri bile kimseye benzetemiyorum usg den hiç benzetemem heralde:)))

ben benzetebilecek miyim acaba... ayy ne tatlıdır şimdi o zaten gerçek bebek görüntüsünde yalnıca minik bok kaydirigubbakcemile3

hoşgeldin canım... senin eşin doktor mu? :))) hastanede çalışıyor sanırım çok şanlısın valla :)) sonuçlar bir telefon uzağında

4 gözle bekliyoruz güzel haberlerini canımcım..gönlünü ferah tut..yarın çok güzel bi gün olacak senin ve bebeişin için:sm_cool:

güzel haberlerini bekliyoruz canımcım selam söyle gelinime

inş. arkadaşlarım içimi ferah tutmaya çalışıyorum.. Allahtan sabır diliyorum :)))

ayy ne güsel yaaa...bende hissetmek istiyorum artık bebeğimin hareketlerini..mafoldumben

ben 3 haftada 2 kilo almışım dün doktor duuuuuuuuur dedi böyle gidersen son aylarda ipin ucu kaçar

ben ne kadar aldım 1 ayda acaba evdeki tartıya da güvenmiyorum... oraya gidince hep fazla çıkıyorum...

Özlemcim iyi haberlerini bekliyoruz kızımı gördüğüm ekrandan sen de kızını görüceksin demek ay ne güzel selam söyle doktor teyzemize masal bebek selam söylüyor de...

ayy ne güsel yaaa...bende hissetmek istiyorum artık bebeğimin hareketlerini..mafoldumben

inşallah artık herkes hisseder ve görür bebeğinin hareketlerini ben artık hissetmekle kalmıyorum resmen görüyorum da hep sağ tarafa vurup sağ tarafımdan ittiriyor acaba ayakları hala orada mı amniyosentezde doktorum soldan girmişti sağda bebek var demişti.2 hafta oldu değiştirmedi kuzum hep sağda

toplamda 5 oldu ama onlar ilk üç ayda 1 kilo sonrası için haftada 500 gram diye hesaplıyor ben zaten 60 kilo kaldım ondan dedi herhalde boyum da 158 yusyuvarlak olcam bu gidişle

bende 4 kg aldım benim dr da çok ii gidiyosun falan dedi dalgamı geçti acabaaakannehir

toplamda 5 oldu ama onlar ilk üç ayda 1 kilo sonrası için haftada 500 gram diye hesaplıyor ben zaten 60 kilo kaldım ondan dedi herhalde boyum da 158 yusyuvarlak olcam bu gidişle

yaa ben de bir de trioid hormonları yüksek çıkıyor ya... o da çok canımı sıkıyor.. yarın yine bir sonuç daha alcam bakalım ne kadar yükselmiş... bir yerde okudum eğer hastalık namına bişey varsa kilo almanı engellermiş... inş. kilo almışımdır diyorum şimdi içimden

ben ne kadar aldım 1 ayda acaba evdeki tartıya da güvenmiyorum... oraya gidince hep fazla çıkıyorum...

ayy bnde o dertten muzdarıbım yaa 60 ile hamıle kaldım 67 kg olmusum ınanamıyorumm normalmıı ??? sımıdıen boyle gıderse bılemıyorum memelerım cok buyuduler zaten buyuklerdı gızleyemıyorum artık ( giysi sıkıntıısı yasıyorum alıswerıs zamanı geldı sanırım..popom buyudu belımde kalınlasttıııı ( bebegım saglıklı sıhhatlı olsun razıyımda bu gıdıslee doguma kadar dahaa coookk alırım :)):teytey:

evde sabah tuvaletten sonra aç karnına tartılmamız gerekiyor zaten orda hep aynı şeyi yeyip gitmiyoruz hep aynı kıyafet olmuyor bunlar da etkiliyor tabi boşuna kızdı bana bence acaip sıkşıktım rahat yarım kilo tuvaletim vardı onu çıkarsam nnormal oluyor zaten ayyyyyyyy karışmasın kiloma bunaltmasın beni bunu diyemedim tabi tamam dikkat edrim dedim dışarı çıkar çıkmaz eşime liste verdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…