2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

slm kzılar
nasılsınız?zeynebi uyututmuştum şimdi kalkar kuzu
kociş cumaya gitti sonrada nöbete gidecek yalnızım bugün anenmle konuştuk inş gelecek onu bekliyorum
ev temiz zaten bişey yapmıycam
yemek de avr bize yeter zeyneple keyif günü bugün ohhhh
3 lü test sonucum çıkmış
eşim normal dedi ama bugün dr.a gösterecek inş güzel haberlerle gelir
başka başka hımm dün canım çok çikolta istedi markete girdik zeyneple
yanımda da çok para yoktu almamışım cüzdanı kuruşlar vardı cebimde
ufak bi oyuncak vardı bak dedim zeynebe aldı vermedi daha
kandıramadım bi türlü nasııl sıkı tuutyor param da yetmiyo almaya
ay nasıl üzüldüm valla ya
hani bu neyse ya sonra istediklerini karşılayamazsak diye içime oturdu valal resmen
neyse güç bela aldım elinden çikolatayı sıkıştırdım ağlamadı
kasiyer ablalrı sevdiler falan
parka gittik salladık kuzumu kociş de oraya geldi
nasıl sırıtıyo zeynep çok sevdi sallanmayı yavrum işte bizden böyle
herkese hayırlı cumalar

sen tam olarak hangi tarihte amniyosentez oldun canım?kaç günde gelir dediler sonuç için?

hoşgeldiiiinopuyorumnanaktanoyyy çokk güzell yaaa ben de oğluşumla markete gidicem öyle sana baktıkça ilerideki bizi görüyorum canım biliyor musun?

ayyy nasıl benzetiyorsunuz ben yeni doğmuş bebekleri bile kimseye benzetemiyorum usg den hiç benzetemem heralde:)))

hayatım ben de benzetemem zaten ama ben yüzsütü yatardım o da yüzüstü yatıyor ben de kol bacak ayırıp yatarım onun da öyle babamız sırtüstü ya da yan yatıp bacaklarını toplar onadn diyoruz bana benziyor diye yoksa android gibi daha bişeye benzemiyor

sen tam olarak hangi tarihte amniyosentez oldun canım?kaç günde gelir dediler sonuç için?

canım ben 10 martta oldum 2 yada 3 hafta dediler 2 hafta bitti bende işte telefon belki gelir gelmez bekliyorum işte tam 3 hafta dolmadı da önümüzdeki çarşambaya kadar vakit var işte tatlım

merhaba canım hoşgeldin opuyorumnanaktan ooh ne güzel etmişinizz gezip tozmakla

androiid mi:roflol::roflol:

canım ben 10 martta oldum 2 yada 3 hafta dediler 2 hafta bitti bende işte telefon belki gelir gelmez bekliyorum işte tam 3 hafta dolmadı da önümüzdeki çarşambaya kadar vakit var işte tatlım

gözün aydın canım benim hayırlı olsun

offf beklemek çokk zorrr sonucunu öğrenir öğrenmez yaz canım

androiid mi:roflol::roflol:

evet evet sadece deri var kafatasında daha bıngıldaklar 4 tane ayrı ayrı duruyor üstleri deriyle kaplı ama aralarda çukurlar var yanak yok doktor da dürttü diye bir snirli bakış sanki çıkıp bizi dövecek

yazarım sağolun kızlar valla dört dönüyom az kaldı yaa allah herkese yardım etsin valla çok zor birşeymiş

hoşgeldiiiinopuyorumnanaktanoyyy çokk güzell yaaa ben de oğluşumla markete gidicem öyle sana baktıkça ilerideki bizi görüyorum canım biliyor musun?
hoşbulduk cnm,nasılsın?sizde gidin oğluşla bakalaım canın ne isteyecek marketten
mamalar al oğluna
cnm iyi olarak görüyorsan ne mutlu bana
biz çok mutluyuz eşim ve kuzumla
arada bazen çıksada aksilikler bunlarda tuzu biberi

merhaba canım hoşgeldin opuyorumnanaktan ooh ne güzel etmişinizz gezip tozmakla

hoşbulduk cnm nasılsın?
evet ya çok güğzel gezdik bugünde çıkarıcam kuzumu hem parka gideriz hemde tur atarız biraz bakalım yeni neler gelmiş
dün parkta uçan balon vardı ama ben cüzdanı evde bırakmışım alamadım kuzuma
babsı eglene kadar gitmişti adam
inş bugünde vardır alırım
zeynep çok seviyor balonları am uçanını ilk kez görecek
ne tepki verecek çok merak ediyorum

çiçekcim sakın dert etme amniyosentezi ben eminim iyi çıkacak sonucun
laboratuar teknisyeniyim zamanında şimdi çalışmasam da
bu testlerden çok yaptık ne 2 li testin ne de 3 lü testin güvenilirliği %100 değil sadece %60 düşün artık
hatta bi gün bi hastamız gekldi 3 lü test yaptırmış çok riskli çıkmış nasıl ağlıyordu anlatamam
haftası geçmemişti bide bizde ayptırdı bişey çıkmadı risk falan yaptırdırığın yerde önemli çünkü bilgileer falan üzme kendini olur mu bebişini strese sokma boş yereopuyorumnanaktan

zeynep size yazar yazmaz kalktı yeter oturduğun diyokaydirigubbakcemile3
oynarız şimdi kuzumla

Canım mutlu olduğun belli oluyor zaten:))) ben de ilerde senin gibi olacağım çünkü 2.ci bebişle oğlumun arasında çok yaş farkı olmasın istiyorum.allah verirse tabi oğlum 2 yaşını doldursun hemen istiyorum diyorum eşime o da diyor sen 1.yi bi doğur bakalım 2.ye bakarız ozaman diyorkaydirigubbakcemile3

ay canım benim ya bebek olmanın en güzel yanı uçan balonlardırrrrrr ayy en mutlu zamanları şimdi onun maşallah canım yaa yerim onu ben yerr

tatlım benim testlerimde risk çıkmadı bebişimin beyinciğinde kist tespit edildi ondan yapıldı amniyosentez birde mr istenildi ama mr da yeterince iyi göremediler 18. haftada yapılmıştı 22. haftada yine yapılcak inşallah anlamsız birşeydir ne diyim dua edip duruyorum beklemekten başka birşey gelmiyor elimden

ay allahım inşallah gönlüne göre verir canım benim yakın bir arkadaşım öyle yaptı iki yıl var bebeleri arasında çok şekerler maşallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…