2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar bişey sorucam ayrıntılı usg her anneye uygulanıyormu bir sorun olursamı uygulanıyor

kızlarr biz acıktııkk oğluşumla:)) cokacimcoookyemek saatimizde gelmiş zaten.. 1 den sonra gelicem tekrar..öptüm hepiniziiii

Özlemcim ben söylemedim o herşey bitince siz dışarıda bekleyin ben raporla cdyi hazırlıyım dedi. Raporra da 10 tane siyah beyaz resim yerleştirmiş organlarının resmi işte kalbi ayağı vs. Cd de ise 4 boyutlu görüyorsun 3dk kadar çekmiş

Selamlar kıslaaarr... Umarım Herkes iyidir....

Nettiniz kıslaaarrr bu bu isimler böylee... ben nereden bulup yiyeyim şimdi iş yerindeeeee mafoldumben mafoldumben.... aklımdan gitmişti ne güzel.... mafoldumben...

şekerim sen nerelerdesin sabah bir açtım heyecanla özlemim buradadır diye yoksun aylardır pınarla konuşamıyorum nerelerdesiniz sizler kuzum

Slmmm kızlar herkes iyidir umarım... Muhabbetiniz bol olsun...Bugün erkenden uyandık bebişimle onu bugün gezmeye götüreceğim havada güzel...Eşimin abisine gidiceğiz yani elticiğime...Akşam geline görüşürüz kızlar... Kendinize ve bebişlerine ii bakın.. Bu arada dondurma çok çekiyor kızlar...Ocak ayından beri yiyorum..Şimdi dışarı çıkına yine alıcam napiyim hamişlik işte...Öptüm kızlar...Akşam görüşürüz...

tatlım hayırlısı olsun inşallah yaa valla son haftaya girdim bende aradılar arıycaklar bekliyorum iştee inşallah güzel haberler alrırız tatlım inşallahhh ben bide bu sonuca göre tekrar mr çektircem yani benim olayımda bitmiycek daha off allahım hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et herbirimize

ben geçen gittiğimde doktorumuz popodan yakalamıştı bebeişin pipisini sonra başka doktora da gittim o da erkek dedi dün yine doktor pipisinin resmini çekti ben hep demiştim babasına benzerse bacakları kapalı yatar diye ama benim gibi yatıyor kol bir yerde bacak bir yerde o nedenle herşey açıkça görünüyor dün 4 boyutluda resmini verdi çooooook çirkin ikimize de benzemiyor doktor bu haftalarda böyle olur bir daha ki gelişinizde daha çok benzer dedi ama biz yine bana benzettik yatışını yüzükoyun kol bacak ayrı doktor dürttü sinir oldu tosunum ondan çirkin çıktı belki de :ecrin_bebek:

defnecim ben bunu ilk izlediğimde biz aşılama tedavisi görüyorduk ve ben salya sümük ağlamıştım şimdi yine izliyorum ve yine salya sümük ağlıyorum ALLAHIM SANA BıNLERCE KEZ ŞÜKÜRLER OLSUN akşamda kocişi ağlatıcam çok teşekkür ederiz

Rica ederim canım ben nedense buradaki herkesin bu belgeseli izlemesini çok istiyorumm.Çok duygusal çekmişler zaten gözleri doluyor insanın izlerkensenağlama

ayyy nasıl benzetiyorsunuz ben yeni doğmuş bebekleri bile kimseye benzetemiyorum usg den hiç benzetemem heralde:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…