2009 yaza izine gidecek gurbetçilerimizin paylaşım alanı

Kızlar cuma günü gidiyoruz allahın izniyle bavullar hazır :lepi: :lepi: turkbayragi bekle bizi turkbayragi

kizlar benim 6 gunum kaldi 6 gun sonra bu saatte trdeyim insallah:):)ay cok heyecanlandim.kamera fotoraf makinesi bol bol resim cekicem burayada yuklerim insallah fotolari.
hepiniz hakkinizi helal edin. benim icin dua ederseniz cok mutlu olurum sag saglim gidip gelmek nasip olur insallah.
sizlerede ailelerinizede hayirli yolculuklar mutlu tatilller diliyorum.birdaha giremeyebilirim malum hediye alisverisi vs.. cok yogunum.hepinizi optum hoscakalin allaha emanet olun.

ikinizede hayirli yolculuklar diliyorum kizlar..
Allah sag selim dönmeyi nasip etsin ins..

hazirliklara basladinmi huli$im ?

basladim tatlim ya cok stresliyim gidene kadar ya yapacak coook isim var hem is gezim var strese girecem yani

Kızlar cuma günü gidiyoruz allahın izniyle bavullar hazır :lepi: :lepi: turkbayragi bekle bizi turkbayragi

iyi yolculuklar

kizlar benim 6 gunum kaldi 6 gun sonra bu saatte trdeyim insallah:):)ay cok heyecanlandim.kamera fotoraf makinesi bol bol resim cekicem burayada yuklerim insallah fotolari.
hepiniz hakkinizi helal edin. benim icin dua ederseniz cok mutlu olurum sag saglim gidip gelmek nasip olur insallah.
sizlerede ailelerinizede hayirli yolculuklar mutlu tatilller diliyorum.birdaha giremeyebilirim malum hediye alisverisi vs.. cok yogunum.hepinizi optum hoscakalin allaha emanet olun.

sanada iyi yolculuklar canim allahim heüimize sag saglam gidip gelmeyi nasip eder insallah

son 3 gun kizlarrrrrrrrr:):):)ucuyorum insallah

Hayirli yolculuklar canim.. hadi bitirdin bakalim darisi bize..

ay hayirli yolculuklar kiz bacim sana simdidennn turkbayragi
cok sanslisin en erken sen ucuyon opuyorumnanaktan
ama bizimde az kaldi dimi sürmelim, 28 falan kaldi yahooooooooooooo turkbayragi

son 26 gün fistigim.. opuyorumnanaktanturkbayragi
ooofff cabuk geçsin zamannn..mafoldumben

Yurt dışından arabayla veya uçakla vatanımıza gelecek olan arkadaşlar hepinize hayırlı yolculuklar dikiyorum ..
yıllarca bu heyecanı bende yaşadım şimdi şükür vatanımdayım ve çok mutluyum..
kısmet olursa inş.. bu yaz abim ve yengemlerde arabayla gelecekler...
Rabbim herkesi korusun ve hayırlı yolculuklar olsun...

Yurt dışından arabayla veya uçakla vatanımıza gelecek olan arkadaşlar hepinize hayırlı yolculuklar dikiyorum ..

sagolasin ablam.. hayirlisiyla waralim insallah..

cok tesekkür ederiz insallah birgün bizde vatanimiza kavusuruz turkbayragi

X