2009 yaz dönem istanbul gelinleri düğün mekanları..

portexe 100ytl gibi bi fiyattı canım ama herşey içinde süslemeleri falan harikaa her şeyi çok ince düşünüolar ama biz 200 kişi flan olcaz 20 milyrda çok fazla bi düğüne yaa

Galatasaray adasında kişi başı 70 Euro diye biliyorum ben, ağustos sonu gibi bizde nişan için yer bakıyoruz, ama hiçbirşeyde karar kılamadım, sinirden çatlayacağım kızlar ne olur bir fikir verin yaa lütfenmafoldumben

kıslar belki yardımcı olabilirim 4 temmuzda ada tesislerinde düğünüm oldu. 110 kişi 4500 tuttu alkolsüz çok da eğlendik deli eğlendik doğrusu. bu yemekli düğün işi zor ama kırılanlar olacak mekanlar istediğiniz gibi çıkmayacak anladımki en önemli şey moral bozmadan tam gaz eğlenmek birde iyi bir müzisyen herşey kötü olsa bile müzik iyi olmalı ada tesislerinde biz aradığımızı bulmuştuk herkese kolay gelsin

yemekli düğünlerde gercekten herkesi mutlu etmek imkansız..et koysan nie et tavuk diil derler..çok çeşit yapsan gereksiz masraf yapılmıs..az olsa çeşit azdı diip çamur atcak bişi bulunur mutlaka..en iisi nikah soora ufak bi eğlence..ve 1 hafta yerine 2 haftalık balayı :jeyyar::asigim:

aynen benimde akrabamın nişanı orda oldu... bizde aynı zamanda dj ayarlamıştık... şimdide cd hazırladık artık bakalm...

ne zamandı canım nişanın ?

kızlar anadolu yaksaı düşünenler varsa salon royal bulnmaz hint kuması :) çok güzel nişan düğün için ideal salon havası yok otel görünümünde

merhaba kızlar. bende 1 aylık nişanlıyım. istanbulda anadolu yakasında düğün mekanı araştırıyorum. çok yerden fiyat aldım ama genelde fiyatın kdv dahil olmasına ve süslemesinin içinde olmasına dikkat ediyorum. baktığım yerler: büyük kulüp, sözbir royal residance, bridge restaurant. yüzyüze görüşme daha yapmadım. ama fiyatları birbirine çok yakın. bunların arasından bildiğiniz ya da düğüne katılmış olanınız var mı hiç? ya da başka bir yer bilen? yardımcı olursanız çok memnun olurum...

merhaba aunlaşılan zevklerimiz aynı bende baktım oralara :) peysage var fiyatı bunlara göre daha uygun kanlıcada çok güsel ünlü bi yer zaten herşey dahil süslemeleri çook şık sanatçı olarak sibel mirkelam sahne alıyor albümü falan var bilirsin belki.fiyat limitsiz içki li herşey dahil 65ytl.moda teras var.birde adını hatırlayamadım ama yeri fener yolunda tcdd sosyal tesislerinin yanında bi beach havuz başı denize sıfır ben çok beğendim orayı..tcdd de güzelmiş ve uygunmuş ama görmedim nette adresi falan yok.sabancı öğr. evinin terasını tavsiye edenler var ama 42 ytl ve süsleme müzik vb.. hep artı fiyat..cemile sultan korusuda o taraftaydı sanırsam..

sende bulduğun ve fiyat aldığın yerleri payleşırsan çok sevinirmmmopuyorumnanaktan

ay benim zevkime yakın birileriyle bişeyler paylaştığıma çok mutlu oldum! :) dediğin peysage' a bir bakiyim canım. bende moda deniz kulübünden fiyat almıştım. istanbullu olmadığım için aynı yerlermi moda terasla bilmiyorum :) fiyatı yüksekti ve herşey extraya giriyordu o yüzden orayı elemiştim. fiyat aldığım yerleri şöyle sıralayım;

adile sultan sarayı: en düşük fiyatlı mönüsü 99 euro (fazla yüksek)

Sözbir royal residance: 105 tl + kdv herşey dahil. (balayı suiti de hediyeleriymiş)

çubuklu29: yine en düşük mönüsü 98 euro (

bridge restaurant: 80 tl +kdv buna da herşey dahil. ve mükemmel bir manzarası var!! web sitesine girdim balo salonuna baktım ve gerçekten bayıldım!
ben yine fiyat almaya devam ediyorum. aldıkça bilgilendiririm. senin de elinde bilgiler varsa paylaşalım, evlenelim, güzelleşelim! :)

evet valla bende çok sevindim :)) portexe var bak mükemmel 100ytl herşey dahil ama net sitesi sorunlu 1-2 aydır bakamıorum bende.ama kişi sayısı 200ü geçmiosa peysage çok güsel ve ünlü bi mekan kanlıca tepesinde..bu arada o adını hatırlaymadığım yer true&blue beach kesinlikle bak canım

bizim 300 kişi olacak ve tarihide 17 nisan olarak düşündüğümüz için açık hava ihtimalide ortadan kalkıyor. o yüzden kapalı yerlere bakmaz zorundayım

Dilek Restaurant'ta 2 yıl önce kuzenim evlendi arkadaşlar..Nacizane fikrim oraya okadar para verene kadar 1000-2000tl arası olan düğün salonlarına bakın bence çünkü hizmet aynı çok basit ve hizmete hiç özenilmiyor.

Arkadaşlar size nanna yı tavsiye ediyoruma ranızda varmıdır bilmiyorum ama bende geçen yazın nanna gelinlerindenim:)
Şiddetle tavsiye ederim küçükyalıda büyülü mükemmel bir mekan hayatımın en güzel gecesiydi ortam,müzikler,yemekler,heryerde gul yaprakları anlatılmaz yaşanır diyeyim kısaca:)Geçen yazınen mutlu gelini bendim:)) hala öyleyim o ayrı

Konu dağılmasın kaliteli bir mekan istiyorsanız Nanna benim favorimdir..

incelemek isterseniz burada resimleride var

Nanna - Content

Kızlar nerelerde ewleniosunuz yahu:) Buraya da yazın fikir edinelim lütfen:) Nerdesinizz

evet ben de aldığım fiyatları yazayım

300 kişi için
içkili

portaxe 95 tl herşey dahil

green park otel 60 eur

suada 120 eur (bunda binlerce eksik var giydirme bile yapmıyorlar nerdeyse)

byotell 75 tl

holiday inn 90 tl

ay çıldırazaaammmm
başka nereler vardı

bu arada bunlar etli ve güzel menülerin fiyatları
hani ucuz derseniz mesela byotellde 60 liralık da var
ama ben yanından yakınından geçmem

öncelikle herkese merhaba.benim düğünüm haziran sonu gibi istanbulda olacak.ve ben ankaralıyım ve istanbuldaki mekanları hiç bilmiyorum.yemekli yapmayı düşünmüyoruz ,düğün salonlarını da ben sevmiyorum.avrupa yakasında önerebileceğiniz uygun fiyatlı mekanlar var mı.yardım lütfen ....

avrupa yakasındaysanız kızlar galeria nın yanında garden doğa var tavsiye ederim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…