2009 temmuz anne adayları yatak ve araba önerileri

yserez

hayat paylaşınca güzel
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2008
582
0
38
herkese selam kızlar malum doğum zamanlarımız yaklaşıyor ve yatagı park mı alsak odamı yapsak arabaları ne marka alsak kafamızda karar weremiyoruz hadi aldıklarımızı ve alacaklarımızı veya almak istediklerimizi veya tecrübesi olanların yapacagı yorumları bu topikte toplıyalım

canımm ne güzell düşünmüşsünn.. benim tecrübem yok ama çevreden edindiğim bilgilere göre ilk 6 ay park yatak daha kullanışlı oluyormuş bende park yatak almaya karar verdim.. allah kısmet ederse bu ayın sonunda alıcam artık... çok erken almak istemiyorum ama zamanımızda giderek kısıtlanacak sanırım....

Ben sallanan beşik almayı düşünüyorum kıslar, üstü port bebe olanlardan aynı zamanda... Ne de olsa 6 ay kullancam sora karyolasında yatcakkk fisfisfis

Arabaya gelince maxi cosi foray diye bi model var yurtdısında ama sadece amerikada cokta kullanıslı, stokke xplory ve bugaboo cameleon diye arabalar var, inanılmaz kullanıslı ama bir o kadada pahalı, fiyatlar 2.000 tl yi geciyo, bende 1 kez alcam diye bunlardan birini alabilirim ama eşim baskın gelirse, pierre cardin yada peg perego alıp birde baston alabilirim, yai 1 arabanın fiyatı 2 tane orta kalite ediyo cunku... Esirgemiyimmm kızımdan diyorum ama hala düşüncelerdeyimmm... Dogumdan sora bakcas babasıyla ilk ay içinde alcas insallah

ben oda yapmayı düşünüyorum.yatak ve dolap alıcam ama sadece.hatta fotolarınıda eklim nasıl birşey istediğimi.bir tanede uygun bir park yatak alıcam.çünkü doğduktan 1 ay sonra yazlığa gidicem.oraya götürücem.sonrada ananesinin evine.çünkü ananesi bakıcak gündüzleri.arabaya gelincede bebe confort loola istiyorum ben.birde salıncak gibi birşey alıcam.arkadaşımda vardı.çok kullanışlı dedi.şimdi fotolarını ekliyorum.
oda bu tarz.

buda salıncak

buda arabamız olucak.

bende bir gardrop ve bir kayrola almayı düşünüyorum.. yatak odamada bambu sallanan beşiklerden aldım

benim kısmetse ikinci çocuğum olucak .. tecrübeli sayılırım geceleri bambuda yatar biz uyurken ama kendi odasında ki yatağada alışması gerek gündüzleri kendi odasında uyutucam... bir de tekli koltuk koyucam emzirme koltuğu gibi olucak onuda pembeye kaplatmak istiyorum :) inşallah yerleşince resimleyip eklerim sizlerede...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…