2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

canlı yayın dogurcan hurişş hadi dinlen güzelim opuyorumnanaktan

ya benim dr da 39+1 e verdigi icin ben erken diye dusunuyorum. keske beklese de normal dogum tarihinde dogum olsa. belki bebek doner de normal dogum olur diye umutlaniyorum.

Dorudur cnm ama benim çatı problemim var normal dogum cok isterim ama yapamam, e 39.haftaya dek baya da büyümüş olcak riskli yada zor olsun istemiyorum bebek irileşinceee :Saruboceq:İnsallah döner bebişinnn cnm da normal dogum yaparsın,hic belli olmaz gerci bence dönebilir doguma dek :teselli:

Geçmiş olsun Huri, hersey gonlunce olur insallah güzel haberlerini bekliyorus delikafadulden

zuzumm gözün aydın canımmm tarihte belli gibi herşey yolunda çok şükürrropuyorumnanaktan

Saol cnm simdi oturp yoga yaparak şartlıca kendimi 8 temmuuuuzzzz 8 temmuuuuuzzzz diye kaydirigubbakcemile3 39+0 geç mi sence diloş ???

zuzuuum çok tatlısın kız maşallah tam ısırmalıksın valla o bebiş halinde öle şimdiki halinde,mutlu insan gözlerinden anlaşılıyor kardeşim

bilmiyorum canım vallahi bende 39+0 da istedim aslında doktorum geç dedii kanala iner zor olur işimiz dedi bende güvenemedim her doktor faklı veriyo tarihi kimi 37+0 larda alıyo kimi 38 geçiyoo hayırlısı olsun canım inşallah bekler kuzucuğun ama bence 39+0 geç olabilir helede senin için biraz problem yaşadın erken gelme tehditin yüksektiikaydirigubbakcemile

of of eşim gece görevinde sabah kadar yanlızım alıştık artık aslında yaa bu görevlerden birinde sancım felan tutmasa bariii emniyetin otosuyla atarlar artık hastaneye:roflol::roflol:

biri bana kasılma nasıl oluyo anlatsın yav,sözde 2 hafta önce bende kasılma çıktı ama ben onu bebeeeem popoyu dayadı yine diyodum

zuzuuum çok tatlısın kız maşallah tam ısırmalıksın valla o bebiş halinde öle şimdiki halinde,mutlu insan gözlerinden anlaşılıyor kardeşim

Teşekkür ederim demrecimmmm :kedi: Mutluyum cok sükürrrr opuyorumnanaktan

İşte bende ondan didim ama umarım hersey yolunda giderde o tarihte dogururummm sürekli dinlen dısarı cıkma pek dedi doktorummm hep yatarsam belki olurrrr kaydirigubbakcemile3

Neysem kıslarrr ben cıkıyorummm yatıp büyütiyim kendimi bilasss, hepinisi öpüyorummm cok cokkk

aynen canımmmm
kıs biz demetlen bir olcass dooourtcass seni elimizle dilimizle :))))))))))))))))))

belli değil canım yarın kontrolde belli olur diye umuyorum,9 eylül ünv.hastanesinde özele gidiyorum canım.

haklısın canım hatırladım şimdi .. 9 eylül çok iyi bir hastane ben de orada meme biyopsi ameliyatı olmuştum , dr.ları çok iyi ve ilgili . hatta bi ara bende orada serkan beye gitmeyi düşünmüştüm , sonra yine aynı dr.mla devam etme kararı aldık :bbo:inşallah hayırlı haberlerle dönersin yarın dr.dan

hurişşşşş iyi dinlen , hayırlı haberlerle gel dr.dan :Saruboceq:
iyi geceler kızlarrrr ben yatayım kesin birazdan gelirim uykum kaçarda:)

bekliycemmm bebek sengözlerimebaksanab
starım nereye gittin yavvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv konuşuk edecedikkkkkkkkkkk mafoldumben

eşim annemi getirdi , onunla konuşuk edeydik bis de :))
neyse belkim senin ed uykun kaçar gelirsin birazdan :jeyyar:

kikoşşşş, madgirl , sibel orda mısınız kızçeler :teytey:
hava feciiii sıcak hala yaaa benneyaptımki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…