2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

benim sürekli midem bulanıyo kızlar ya.................
hamilemiyim neyim...............
delikafadulden
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
lülülülülülülülülülülülülülülülülülü
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
naniknanik

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis ayyy azcık şımarayım dedim
evde yalnızım kocişim geç gelecekmafoldumben
ayy ya bana bişey olursa diye çok korkuyorum şimdi o yok ya evde:gitme:
Şeniz

evet canım alt katta
ama yinede işte kocam olsun yanımda istiyorum araba falan:Saruboceq:
haklısın bende adamın başını şişirdim deminden beri çabuk gel diye benimkide çalışıyor 2 saati kaldı...zavallım ordan benimle uğraşıyor ya ....zemuszemus

huricim nasılsın?sen şimdi doğuracan yanii ayy heycanlandım..sen benden iki gün öndesin...benim doktor 1 temmuzda bakacak bana...seni böyle görünce ben de korkmaya başladım...

ayy inanmıyorummmmmmmmmm ben dedimki 2 gün önce sen en geç cumaya kalmaz doğurusun diyee inşallah bi avazda kurtulurr canım yaaaa:lepi:

stardustt sağol canım haber içinn ayy heyecanlandım vallahiiiidelikafadulden

rica ederim canımmmmm
ben de forumun şu eski Türk filmlerindeki " yazıyoooooooor yazııyooooooooooor ....." diye bağıran çığırtkanı gibi oldum dimi kaydirigubbakcemile3

canımmmmm Allaha şükür nst'n sorunsuz çıkmış + diğer test sonuçların da , hepsi için
Serra prensesim de iyiymiş , şükürler olsun :Saruboceq:
2 temmuza az kaldııııııııııııııııııııııııııı delikafadulden

huricim nasılsın?sen şimdi doğuracan yanii ayy heycanlandım..sen benden iki gün öndesin...benim doktor 1 temmuzda bakacak bana...seni böyle görünce ben de korkmaya başladım...

işte kişiden kişiye değişiyor canım baksana bende bişey yokki yani bi sıkıntım yok ama doktor öyle dediyse öyledir kişiden kişiye değişiyor bakalım belli olmaz ben hala doğurmyacakmış gibiyim ama açılman var dedi kadın heralde bu açılma 1 hafta beklemez ....biraz uykum var kızlar 12:30 da kocam gelecek o gelene kadar azcık kestireyim gelirim yine...herşeyin hayırlısını isteyin...en başı sağlık hayırlısıyla gelsin bebişlerimiz...

lavantaaaaaaaaaaaaammmmmm gördüm seniiiiiiiiiiiiiiiiiiii
hoşgeldin şekercimmmmmmmmm Şeniz
huriş pc başında doğurmaya niyetli , anladık onu yerimseniben

ıyı aksamlar kıslar.
ipegimu doguma gıtmıs ayy cok heyecanlandım.delikafadulden
saglıklı bır sekılde kucagına alır ıns.ipegini.

evet canım değişiyor...sağlıkla bir doğursan bu sıkıntıların bitse...dinlen canım bu halde pc başında doğuracan...evet hepimiz için hayırlısı olsun..bebeklerimiz sağlıklı gelsinler...

ıyı aksamlar kıslar.
ipegimu doguma gıtmıs ayy cok heyecanlandım.delikafadulden
saglıklı bır sekılde kucagına alır ıns.ipegini.

iyi akşamlar canım , hoşgeldin Şeniz
evet , İpek kızımızı alacak kucağına inşallah ...
şimdi konuştum , karınca adımlarıyla ilerliyoruz bi değişiklik yok şimdilik dedi ..
Allah yardımcısı olsun :Saruboceq:

eşim mak.müh.canım denizlide üzerinde çalıştıkları bir proje var şantiyede başında durmak zorunda,ne zaman gelip gideceği belli olmuyo nisandan beri böle ne zaman gelse 1 ay kaldı sabret diyo aylar geçti o 1 ay bitmiyoooo mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…