2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ay ciddimisin sevindim şimdi oh be en geç cumaya kadar doğururum o zaman ben desene buyrunnnnnnnnn

kızlarr ben geldim dra gidip geldik...
bahar kokulum 3380 gram 52 cm olmuş
nstye bağlandık hiç sancımız çıkmadı allaha şükür
sizler nasılsınız bakalım

gülben ergen doğummuuuuu yapmış :bbo: ya bu kadın daha dün hamile kaldı ne çabuk ya maşallah biz hala yerimizde sayalım kaydirigubbakcemile3

ay süper bi haber nur senin çin sancının olmaması hafta sonuna kadarda olmasın maşallah kızına

ewet canım akçay güzeldir bende çok sewiyorum

canımm gözün aydın ne gurur verici bir sevinç...oğluşun hep sana gurur veren duygular yaşatır inşaallah canım...ayy saki benim oğlum kazanmış gibi sevindim...maşallah Allah nazardan saklasın...
demetçim göbüş resmimiz için yaptığın yoruma da çok teşekkür ederimmmmmmmmm
zaten diloşla senden başka yorum yapan da olmadı:umursamaz:
melekcim ben yorum yaptım göbüşüne ama sen görmedinn...neyse ben tekrarlıyayım maşallah göbüşüne fıstık gibisin,formundasın..bu arada saçlarını mı boyattın bana sarı gibi geldi yoksa ben mi yanlış görüyorum...
nur maşallah kızına kilosu yerinde boyu da baya uzun..sancın çıkmadığına göre senin prenses kpss den sonra gelecek senin için bekliyor...

Son düzenleme:

çok güzel çok güzel kilosu boyu maşallah uzuzn boylu anası gibi güzel bi kız olucak...hafta sonuna kadarda böyle gitsin ssınavdan sonra serbest

aman ne güzel herkes burda.yarın kontrolüm var kızlar umarım nstde sancı falan çıkmaz,kızımın kilosu boyu iyidir,açılmam yoktur,normal doğum için bir engelim yoktur :Saruboceq:

emelde iyidir umarım,12 gün uzun bir süre doğum yapmış olsa bile çoktan yazardı sanki,bilgisayarı falan bozulmuş olabilirmi ki CADIARZU

kızlarrrrrrrrrrrrrr alın size taze haber delikafadulden
az önce konuştuk , ipketoşum ( ipeğimu ) hastanede
sancıları 3 dak.da 1 e düşünce dr.unu aramış , dr.u da hastaneye gitmesini söylemiş . nst de sancı çıkmış , 2 cm açıklık varmış .. sancılar şiddetli ve düzenliymiş ama yavaş ilerliyormuş .. o yüzden doğum geceyi bulabilirmiş . dayanabilirse normal doğum olacakmış , dayanamazsa 4 cm açıklık olunca epidural normal yapabilirlermiş . bir de bebeğin kalp atışında bir problem olursa her an sezoşa geçebilirlermiş ...
kısacası ipek kızımız bu gece geliyor galibaaaaaaaaaaaaaaa :teytey:

maşallah nurcum çok güzel bir haber bu,maşallah kilosu falan süper
nurcum bebğinin 32-34 hafta civarı kilosunu hatırlıyormusun kızımın kilosunu tahmin ediyim diye soruyorum,çok merak ediyorum valla yarını bekleyemiiiiciiiiim

çok şükür ipek kızımızda katılıyor aramıza hayırlı bir doğum geçirir inşallah ipeğimu,dualarımız onunla hayırlısı ile kurtulsun güzel kızını kucağına alsın inaşallah

:lepi::lepi:ayyyyy heycan yaptım hadi hayırlısı bakalım inşallah allah yardımcısı olur ya ne güzellllll:lepi:
çok heycamn verici sağ salim kavuşsunlar ipeğine inşallah
dua edelim onlara
hayırlısı nasıl sa öyle olsun canım benim ya şimdi sancı çekiyordur kıyamam:gitme:
ipek kızım üzmeden anneyi gel tyamam mııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…