2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

benimde aklımda uzun zamandır girmiyordu ama son hazırlıklar diye düşünüyordum
inşallah emelimiz iyidirrrrr:Saruboceq:

Allahım oradaki herkesi korusunnnnnn:gitme:

aşağıdaki baskı ağrı sizdede oluyomu kızlar çok kötü mafoldumben

canım bende de oluyor ama takibimi yapan dr. ve acilen gittiğimiz kad.doğ.hast. dr. olduğunu sandığım ( ebe de olabiliri ) şahıs anlam veremiyor .. bebek çok hareketli ya ondan deyip çıkıyorlar işin içinden :1closedeyes:

ay bende numarası yok bilmiyorum ya korkarım ben delikafadulden

inanmıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmm :lepi:
demetcim süper bi haber buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu alkisalkisalkis
o yağuşuklu oğlundan başka bir şey beklenmezdi zaten , maaaşallah maaaşllahhhhhhhhh
işte buna :içelim:
tebrik ederim ben de yürekten , kocamn öperim tatlı yanaklarından Şeniz

Allah iyilik versin canımmm
onlar olacak ne yapalımmm aslında bu ağrılarda güzel demi miniklerimizin bize gelişlerinin ayak sesleriii:asigim:
sağlıkla gelsinlerrrrr:Saruboceq:

kızlar aşkım gelir şimdi ben çıkıyorum Allah a emanet olun çokk öptüm hepiniziŞeniz

teşekkür ederiz teyzesiiii:kedi:

darısı sizlerin kuzularına olsun inşallahhhhhh:Saruboceq:

öperim sizlerin yerinede gelinceeeee

bisiklet sürüyor bahçede

öpüyorum hepinizi ve minik mis kokulu kuzularınızıııŞeniz

geçmiş olsun canım .. bel fıtığı genelede böyle başlar ( malesef tecrübeyle sabit benneyaptımki ) , inşallah sende öyle olmaz .. bundan sonra daha dikkatli ol , çok ağrın olursa en fazla minoset içebiliyorsun , biliyorsun yerimseniben eğer ağrı ve bacağındaki kasıma-ağrı geçmezse normal doğum gibi bir düşüncen varsa şimdiden genel anestezili sezoşa ihtimaline alış canım :bbo: ben de felaket tellalı gibi oldum belki şu yazdıklarımı okuyunca , inşallah sadece ters hareket ettiğin için yaşadığın bir sıkıntıdır bu yazdıkların ..

hoşçakal tatlımmmmm ben de öptümmmmmmmmm Şeniz

hoşgeldin canımm Şeniz
senin doğum ne zaman görünüyor , kim bilir belki temmuz annesi olursun sen de bizlerin çoğunun haziran annesi , hatta mayıs annemiz de var , olmamız gibi kaydirigubbakcemile3

agrim dun aksam cok kotuydu. dun oglen basladi, 12 kisi misafir geldi bir de. cok bisey yapmasam da sandalyede oturdum uzanamadim tabi. minoset ictim dayanamadim ama hic bir faydasi olmadi. simdi ben de internetten arastiriyordum. dedigin gibi normal dogum dusunuyordum ama ikinma falan sakincaliymis. tedirgin oldum biraz doktoruma mi sorsam acaba. sagol star dust yaa...

kızlar ya rahim bi kere açılmaya başladım mı yani benim gibi doktor az açılman var dedi...bu açılma en fazla ne kadar bekler..yani ben en geç ne zaman doğururum tahmini...yani eşim ay başını bekle kızım diyip duruyo böyle bişey mümkünmü ya

canım biraz zor benim dr izmirde bende öyle bi durumda kaç saat dururum dedmiştim çünkü aköçayda oturuyorum yani balıkesirde baya yol war arada en fazla 24 saat bilemedin 48 saat demişti bende sezeryana karar werdim sonra

akçayy güzeldirr severim 5 yıl önce gitmiştim görümcem orda otuuyoduu geçen ay evini sattı geldi istanbullaa mis gibi temiz havayı bırak akıl işi gel buralara çok kızdım ama kendileri bilir tabii:umursamaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…