2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ayy canım yaa gözünüz aydınn helal olsun oğluşunaa 41 kere maşallah çok akıllı bi çocukk ayy benim kızımla doğum günleri aynı gün olmuş olacakk inşallah senin oğlun gibi akıllı zeki olur okurr çok istiyorummopuyorumnanaktan

çok sağolk demetimmmmopuyorumnanaktan
dilara sağolasın canım seninde vaktin azaldı artık kaydirigubbakcemile5
ben çatlıyorum sıcaktan biraz terasta hava alayım

teşekkür ederiz teyzesiiiiiopuyorumnanaktan

inşallahhhhhhhh canımmm nasıl gurur veriyor anlatamammm:gitme:

ağlıyorum duyduğumdan beri deli gibi bi yandanda gülüyorummm:lepi:
:asigim:

demetim tüylerim diken diken oldu gözünaydın canım ne mutlu maşallah oğluşuna zaten onun resimlerinden belli ne kadar akıllı olduğu 41 kere maşallah

kizlar selam. kk onumde sabahtan beri acik ama bir turlu yazamadim. yatip durdum butun gun. kalcamda zaten bir agri vardi ne zamandir, dun toz almaya egildim agri girdi - dunden beri de gecmiyor. bacagima vuruyor. herneyse gececek insallah dogumdan sonra. yeni bebisler gelmis - cok tebrik ediyorum anneleri. insallah hepimiz saglikla kavusuruz bebislerimize.
bu arada hurinin ve ipegimu nun sakinligine de hayran kaldim. insallah ben de boyle sakin olabilirim ayni durumda.
demettcim cok cok tebrik ederim. oglusun koltuklarını kabartmis. allah universite basarilarini da gostersin insallah.

az kaldı canımm inşallah uyuyabilirimm bu gece ve yarın gecee ohh çıkk bakalım terass sefasıı bende balkon sefası yaparım birazdannkaydirigubbakcemile3

kesinlikle hak ediyor bu devirde çocuklar zaten rahatlıktan doğru okumuyorlar seninki hemde burslu kazanıyor çok sevindim o günleri bende görürüm inşallah....

kızz huriş nasıl oldun anacımmmmmmdelikafadulden
altta durumlar nasılll:lepi:
altta baskı var karnımda kasılma var bebeğin hareketlerinde azalma var...başkada bişey yok....sancı yok kanama yok ağrım yok ...açılma ne durumda bilmiyorum....ağrım sancım yok gitmeyeceğim gece ki duruma bağlı gece sancım olursa sabaha giderim.....
şimdi tüylerim sinirimi bozdu ya ...geçenlerde ağdaya gitmiştim ama heralde arkasından yenileri geldi yada bişey oldu anlamadım çok bıcı bıcı yapmaktan mı oldu neden olduysa tüyleri uzamış yine ...sancım ağrım olmazsa sabah ağdayada gidebilirim...bakıcam bakalım....

demettt canım tebrik ederim maşallah oğluşuna allah nazardan sakınsın başarılarının devamı olsun inşallah canım
allah zihin açıklığı versin daha çok inşallah
sen nasılsın bebiş nasıl

selam kızlar bende kısmetse ağustos annesi olacağım arada sizi ziyaret edip bakıyorum doğuran varmı diye bu arada gülben egen erken doğum yapmış ikizlerin sağlık durumu iyiymiş allahım herkesi bir avazda kurtarsın

demetçim göbüş resmimiz için yaptığın yoruma da çok teşekkür ederimmmmmmmmm
zaten diloşla senden başka yorum yapan da olmadı:umursamaz:

ayyy ne güzeeeel maşallah canım,tebriklerimizi ilet,Allah herkese böyle evlatlar nasip etsin.amin :Saruboceq:

demetim tüylerim diken diken oldu gözünaydın canım ne mutlu maşallah oğluşuna zaten onun resimlerinden belli ne kadar akıllı olduğu 41 kere maşallah

demetcim maşallah akıllı oğluna hayırlı olsun yeni okulunuz.alkisalkisalkis

canlarım benim çok teşekkür ederimmmopuyorumnanaktan

dilerim sizlerde böyle gururlar yaşarsınızzzz

dilerim kuzularınız hep koltuklarınızı kabartır

dilerim onlar için akıtacağınız gözyaşları hep mutluluktan ve gururdan olurrr

babylon canım dikkat et kendine o ağrı gebelik siyatiği olabilir çok fena yakar insanın canını çok geçmiş olsun

hurişcim canım git temizlen ben de sona bıraktım inşallah acil bi durum olmazzz:Saruboceq:

meleğim iyiyiz diyelim şükür halimizeee canım sen nasılsın dikkat et kendine yorma kendini

oyy azcık kasıklarımda ağrı var yaaa:kedi:

aaa evet laelaelaelaelaedelikafaduldendelikafadulden
7 aylık hamile olan sanatçı Gülben Ergen bugün Acıbadem hastanesinde hamileliğinin 30. haftasında erken doğum yaptı. İki erkek bebeğin de erken doğum olmasına rağmen sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Son zamanlarda normal hamileliğe göre iki kat kilo alan Gülben Ergen'in yürümekte bile zorlandığı gözlenmişti.
Yedi aylık hamile olan Gülben Ergen, erken doğum yaptı. Acıbadem Hastanesi'nde ikizlerini dünyaya getiren Ergen, hamileliğinde 30. haftayı geride bıraktığı için bebeklerinin sağlık durumun iyi olduğu belirtildi. Ergen, bebeklerine isim koymak konusunda zorlandığını belirtmiş ve "Atlas'tan sonra isim bulmak ne zormuş" yanıtını vermişti.

3 erkek atlas,patlas,catlas olsun kaydirigubbakcemile3

kızlar ya emel ( EYETKıNER ) Foça'da oturuyordu , Eski Foça mı - Yeni Foça mı bilmiyorum . yangın çıkmış büyük çaplı ve yerleişm yerlerine de ilerliyormuş . tel.nu olan varsa öğrenebilir mi acaba , iyi mi değil mi ..
üstelik en son 11.06.2009da online olmuş , 11 gündür yok , inşallah sesssizliğini güzel bir haberle bozar ...

Son düzenleme:

demetçim göbüş resmimiz için yaptığın yoruma da çok teşekkür ederimmmmmmmmm
zaten diloşla senden başka yorum yapan da olmadı:umursamaz:

mavişcim senide Allah sağlıkla kurtarsın meleğin sağlıkla gelsin kollarınaaopuyorumnanaktan
Allah yardımcın olsun biz şimdiden mahfolduk sıcaklarda napıcaksınızzzz:umursamaz:

meleğim üzülme tatlım herkeste bir telaş bir heyecan yoksa herkes seni ne kadar seviyor biliyorsun canım benimmmŞeniz
manken meleğim benimmmmmm

ben de iyi sayılırım demet
artık son zamanlar tabi ne kadar iyi olabilirsekkkkk
ağrı ,sancı, sıcak basması ,sert bebek hareketlerii ,kasılmalar,nefes daralmaları, can sıkıntısı, karın ve bel ağrıları ,bacak kramplarını ,saymazsak iyiym
kaydirigubbakcemile3

nassı yaaa , daha dün gibiydi hamile olduğunu , sonra ikizleri olacağını öğreneli .. kadına bak , bizden sonra hamile kaldı ve doğurdu çıktı bile :)))))
huriş bu arada isim önermelerin süperrrrrrrrrrrrrr kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…