2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

güzel haberlerle gelmişsin cnm sevindim cnm

derincim senin yiğeninin kızının adı derindi heralde bende kızımın adını
elif derin koymayı düşünüyorum.

aman ne güzel sancın felan çıkmamış
sen nereye gidiyorsun derin öyle 1 saat arayla , ayvalıkta değil mi dr.un ?
annenin hamileliğinde yüksek tansiyon sorunu varsa yada başka sorunlar , o zaman anne yoğun bakıma alınıyor sez. sonrası .. yoksa ne kadar sez. olmuş tanıdığım varsa birebir şahit olduğum , dikişleri atılıp biraz kendine gelmeye başlayınca hemen odalarına çıkarttılar ...

hihoyyyt***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ*************************hihoyyyt

ANNE ADI--------------------M.D.TARİHİ----------------------------CİNSİYET--------------------D.ŞEKLİ

1--hürrem_s------------------------23 haziran-----------------------------kız-----------------------------sezeryan
2--dilara80-------------------------24 haziran------------------------------kız-------------------------------sezeryan
3--selsin---------------------------------29 haziran-------------------------erkek--------------------------sezeryan
4--derin----------------------------1 temmuz-----------------------------kız-------------------------sezeryan
5--rosem-----------------------------1 temmuz-----------------------------erkek----------------------------sezeryan
6--sibel07---------------------------1 temmuz-----------------------------kız------------------------------sezeryan
7--yserez----------------------------1 temmuz------------------------------erkek---------------------------sezeryan
8--karen81-------------------------2 temmuz------------------------------kız-------------------------------sezeryan
9--ipegimu-------------------------2 temmuz------------------------------kız----------------------------normal
10--nurr34----------------------------5 temmuz--------------------------------kız-------------------------normal
11--nur84----------------------------6 temmuz------------------------------kız----------------------------normal
12--zuzum------------------------------6 yada 8 temmuz--------------------kız----------------------sezeryan
13--hüzün yılı------------------------6-7-8 temmuz dan biri---------erkek-----------------------sezeryan
14--beyazmelek-------------------7 temmuz----------------------------kız------------------------------sezeryan
15--nazlıbahar------------------------9 temmuz-----------------------------erkek---------------------normal
16--annecik_annecik-----------------12 temmuz---------------------kız-------------------------sezeryan
17--_cankız__------------------------13 temmuz---------------------------erkek--------------------------normal
18--.grübchen-----------------------13 temmuz-----------------------------erkek---------------------normal
19--demet--------------------------15 temmuz------------------------------kız------------------------------sezeryan
20--huri37---------------------------17 temmuz---------------------------------kız---------------------------normal
21--blue_----------------------------17 temmuz------------------------------------erkek------------------------normal
22--kibele---------------------------22 temmuz--------------------------------kız-----------------------------henüz belli degil

Son düzenleme:

tlf da konustuk zuzumla canım dr a gidicekti ama gelince yazarım demişti sanırım girmemiş
gün alınacaktı ayyyyy yoksa kontrole gidip doğurdumu nilay gibiiidelikafadulden
du ben bi arayayımmmmm

canım haklısın ne ileyim ben yaa sonradan da üzüldüm:sinifsinif:

derinim hoşgeldinnnnŞeniz
ohh günümüzde belli olmuşşşş:teytey:
çok az kaldı yaaa hadi sağlıkla gelsin inşallah nazımızzzzzzz:Saruboceq:Şeniz

ama tatlım bizim burda öyle 3 saat kalmıyor hayret
bebişi 10 dk da veriyorlar
sonra annenin dikişleri falan atılıyor
en fazla 1 saatte bitiyor yani sezeryan sonra odaya çıkartılıyor:sm_confused:

karennnnnnnnimmmm delikafadulden
persembe günü geliyor yani serramızzzzzopuyorumnanaktan
sağlıkla gelsin inşallah annesinin kollarınaaa:Saruboceq:
ayyyy kızlar ben acaip heyecanlanıyorum sanki herbirinizle bende doğuruyorummm:sm_cool:
görende ilk doğumum sanır-tatlicadiarzu-

kızlar bende bugün bir baktım günlük petde sanki böyle yeşile dönük bir su ile ıslaklık
korktum önce
ama devamı yok herşey normal seyrinde:sm_confused:
birde göbüşüm çok aşağı indi
herkes aynı şeyi söylüyor
annem bugün ben senden korkuyorum kızım dedi yat kalkma sakın dedi
benide strese soktular:gitme:
yarın doktora gidicez bakalım ne dicekkk

birdeeeeeeeee ağdayı son zamana bıraktım ondan korkuyorum ya acil bişi olursa naparım ben diyeeeeeeeeeee:kedi:

inşallah herşey vaktinde planlandığı gibi olurrrr:Saruboceq:

demetcım lıste ıcın rıca ederım canım.elımden geldıgı kadarını yapmaya calıstım.:kedi:
derıncım senıde ekledım.
eklemedıgım gozden kacan varsa kusura bakmayın kıslar.
hatırlatırsanız hemen eklerım.

kıslar hemen cıkmam lazım esımle alısverıse gıdecez.
lısteye eklemedıklerım varsa yazarsanız cok sevınırım.gelınce eklerım hepınızı öpüyorum.

güzel haberlerle gelmişsin cnm sevindim cnm
sağol canım teşekkür ederim
derincim senin yiğeninin kızının adı derindi heralde bende kızımın adını
elif derin koymayı düşünüyorum.
evet canım yiğenin çok tatlı çok akıllı inş öyle olur kızın elif ismide çokm güzel hem kuranda var adıyla yaşasın nurcum

star dust ayvalıkta değil drum edremitte ben hamile kalınca çok korktum düşük olur bebek gelişmez diye izmire kendi ruma gitmeye karar verdim erol tavmergen duymuşsundur tüp bebek dru ama beni caydırdılar çok uzak ne gerek var dediler şimdiki drumu söylediler hakikatten çok memnunum bugün o kadar yoğunduki yine koşturuyordu koridorlarda aşırı hastası var orada öyleymiş anne doğumdan çıkınca ameliyathanede 2 saat daha yoğun bakımda tutuyorlarmış bizim buradada hemen odaya alıyorlar ama iyiki izmire gitmemişim çünki her hafta son ayda nstye bağlıyolar nasıl gider gelirdim 2.5 saat yol

kızlar zuzumla görüştük şimdi henüz doğurmamışşşdelikafadulden

babaannesine ugramıslar o yüzden girememiş net e

6 temmuza vermiş günü doktoru

gelince anlatır daha ayrıntılarıylaaaaaaopuyorumnanaktan

herkesin günleri netleşmeye başladı bakalım sağlıkla gelsin minik kuzularrrr:Saruboceq::sm_cool:

ay inşallah benim oğluşum dabizi şok ederrr delikafadulden
annesi resimlerini ekle de görelim bir an önceeeeee :dance:
sağlıkla , analı-bablı büyütün yavru kuzuyu inşallah

kıs hürremmmmmmmmmmmmmmm
artık saatler kaldı sadeceeeeeeeeeeeeeeeeee delikafadulden
biz de burda heyecanlanıyoruz sizi okudukça
inşallah sorunsuz bir şekilde alırsın prensesini kucağına :Saruboceq:

demetimmmmmm nasılsın canım hobuldukvereliniortak
canım bizim buradada öyle ama benim drumun olduğu hastanede öyle oluyormuş anne doğuma girdikten 10 dk sonra veriyorlar bebeği anneyi 2 saat daha bekletiyolarmış yoğun bakımda hatta çıkan bebekler bir süre sonra ameliyathaneye götürülüyor anne emzirip tekrar dışarı veriliyor bugün gördüm bende daha neler gördüm çok üzüldüm sizinde moralinizi bozmak istemiyorum eşim arıyor rahatladınmı biraz diye sürekli herkeze aynı şey olacak diye bişey yok tabii ama insan etkileniyor işte allaha emanet:Saruboceq:
canım tam eve geldim kiraz bebeden kargo geldi bebek telsizi sebamed bakım remleri bebeğime dönence chicco biberonlar temizleme losyonu v.s. v.s.....birde göhüs ucu kremi seninkinden aldım içini okumadım ama sabah akşammı süreceğim canımŞeniz

selamm kızlarr opuyorumnanaktan derinncim herşey yolunda sanırım inşaallah senin kuzucukta zamanında gelcekkkopuyorumnanaktan

canım hayatta herşey oluyor o yüzden bozma moralini kuzularımızı sağlıkla alıcaz inşallahh:Saruboceq:

oyy geldimi siparişlerin güle güle kullanın nazımızla canımopuyorumnanaktan
canım sanırım sen şimdilik hergün duştan sonra sürsen yeterli
sadece göğüs ucuna
ama göğüs pedi kullan yada peçete koy leke bırakabilir diyor
emzirirkende her emzirmeden sonra süreceksin tatlım
silmeye gerek yok bebişin de ağzı pamukçuk olmuyormuş böylecekaydirigubbakcemile5

selamm kızlarr opuyorumnanaktan derinncim herşey yolunda sanırım inşaallah senin kuzucukta zamanında gelcekkkopuyorumnanaktan

hoşgeldin diloşummmopuyorumnanaktan

feci sıcak aynen bende piştim inankikafamçokkarıştı

kızlarrrrrrrrrr çok mutluyum harika bişey olduuuopuyorumnanaktan

oğlum çok istediğimiz bir kolejin sınavını kazandı ve burslu okuycak :asigim:
içim içime sığmıyor teyzeleri çarşamba günüde doğum günü şimdi ona hediye bakıyorum telefon istiyordu araştırma yapıyorum en güzelini hakediyor benim koçyiğitim:asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…