2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

hoş geldin canım maşallahh herşey normal oalcak inşalah artık zmanı gelsede bebişin sorun yokkk gayet iyi kilosudaa hadi bakalım bu hafta doğuran çok olcak anlaşılann :lepi:

canım sağlıkla doğum yapıp ipeğini kucağına alırsın inşaallah...

kızlar demin haziran ennelerind eokudum doğuma g,rmeden önce 3150gr demişler dogumdan sonra 4150 gr dogmuş inşallah hepimizin bebesi böle iri doğar

kızlar demin haziran ennelerind eokudum doğuma g,rmeden önce 3150gr demişler dogumdan sonra 4150 gr dogmuş inşallah hepimizin bebesi böle iri doğar

canım usg yanılta biliyoo bizim menekşeyede 3 kilo civarı demişti doktoru ama 4 kilonun üstünde doğdu maşalalhhhzemuszemus

Badem senden de test sonucunu sabırsızlıkla bekliyoruz.

Tam kayınvalideymiş. Eşinin de bu durumda bişeyler yapması yani bi dur demesi gerekir artık.

hoş geldin canım maşallahh herşey normal oalcak inşalah artık zmanı gelsede bebişin sorun yokkk gayet iyi kilosudaa hadi bakalım bu hafta doğuran çok olcak anlaşılann :lepi:

canım sağlıkla doğum yapıp ipeğini kucağına alırsın inşaallah...

canım ınsallah kolay bır dogumun olur.
bugun kontrolun mu vardı yoksa agrın oldugu ıcınmı doktoruna gıtmıstın?

Teşekkürler kızlar. İnşallah herşey kolay olur. benim kasılmalarım çok arttı zor oturuyorum. Sabah birşeyim yoktu Rosem. Aslında bu rutin kontroldü. Ama 2 gündür gariplik olduğunu anlamıştım. Çok komik. NST için gittiğim hastanede 2 hamile doğum yapmaya gelmişti. Biri odada kurbanlık koyun gibi bekliyordu. Diğerine doğumhanede serum bağlamışlar eşi ile birlikte suratında korku, telaş, belirsizlik ifadesiyle duruyordu. Benim tuzum kuru ya yanlarında öyle geçtim gittim. Serum bağlı olanın rahmi 2 cm açılmış. Meğer kendini rahat sanan benim de ondan aşağı kalır yanım yokmuş. Allah herkesin yardımcısı olsun. Bir şekilde dışarı çıkacaklar.:Saruboceq:

inşallah hepimizin bebesi tombik tombik doğsun kaydirigubbakcemile5

Kız sen sezeryan yapacaksın galiba. Ben istemem 4 kilo falan. Bir daha toparlayamamkaydirigubbakcemile3
Bir dr demişti ki. "Herkes yumurtam büyük olsun ister ama tavuğun kıçını düşünmek lazım" Aynı hesap yani.

hiç o açıdan dşünmemiştim canım:teytey: haklısın ben sezeryan olcam allah kısmet ederse :roflol:

sbhtan beri yatıp durıyorum hıc bı iş yapmadan kızımla cızgı fılm ızlıyoruz bı yandanda sızleri takıp edıyorum

slm annişler nasılsınız
valla sabah oturdum geçmişe başladım alıntılarımı yapmaya şak pc gitti ay sinir oldum
şimdi tekrar baştan devam edecem
hatırladıklarımı arada yazarım gene hadi görüşürüz

selamlarrrrrrrrr hihoyyyt
berat uykusuz bir gece geçirdim yine , öffffffffff daha ene kadar sürecek bu yaaa

canimuuuuuuuuuuu maşallah İpeğime , bak görüyo musun ne kaaaa sözünü dinledi bu kız , 3 kilonun üstünde ağırlığı , tam senin istediğin gibi oldu kilosu da doğum haftası da .. demek bugün yarın kucağına alacaksın İpektoşumu :asigim:
çok seviniyorum senin adına ve bir o kadar da heyecanlanıyorum delikafadulden
Allah sağ salim , sorunsuz ve kolay bir doğumla kucağına almanı nasip etsin mis kokulu kızını :Saruboceq:

huricim bebeğin hareketlerınde azalma olmusmuydsu cnm ?doğaqcak ya acılmasn oldu ya ınsaqllah!!!!
benımkı hala cok hareketlı herkes var demekkı doğuma daha dıyorlar
ne hareketlerinde nede başka bişeyinde azalma çoğalma olması.nst ye bağlandığında bi tedirgin oldu bi süre dinledi kendini sonra hareketlere başladı birde kasılmalar biraz arttı bugün başka bişey yok..
hurii canım geldin mi doktordan
ne dedi doktor anlarsana iyimisin
valla ipeğim ne dediyse onu dedi :)
aynı şekilde bendede açılma göründü çatım gayet müsait bu akşam yarın en geç cumaya gelecek gibi ...cuma günü gel dedi ağrın sancın olursa bu akşam gel dedi..nst bağlandım çatı muaynesi oldum usg hepsinden geçtim açılmam var sancı ağrı var (ben her ne kadar hissetmesemde bendede sancı çıktı )öyle işte...kendimi dinliyorum şu an...

bizde rakkamlar yok canım yani kilosunu açılma santimini ve sancının şeyini bilmiyorum....ama aynı olaylar bendede oldu bu hafta bekliyoruz ...açılma başlayınca artık heralde 2 hafta falan beklemez diye düşünüyorum ?
yumurtam büyük olsun laelaelaelaelaedelikafadulden:dance: çok güldüm canım ya

sen geçmişi oku gel görüşürüzz yavrum....

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…