2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

bu arada herkese merhaba...benimde görümcemin kızı gelecekmiş doğuma yakın...pufff gelmese yaa..güya yardım edecekmiş bana benim yanımda kimse yok sanki annem ablam olacak o niye geliyor...ben biliyorum o gezmeye gelecek,ben ne almışım neler yapmışım kaydedecek gidince malumat verecek...gece canım sıkıldığından uyuyamadım bile...

ay maşallah hürrem de doğuma yakın hem de çoık yakın.
dialra sende azıcık kaldı.
inşallah sağ slaim hayırlı ve sağlıklı şekilde kucağınıza alrısınız darısı bizlerin başına.
dün gece eve gelince ilk işim foruma bakmak oldu.yeni doğum var mı diye.
neslibvcdanı görüdm çok şükür oda kucağına almış
nilay allah oğluşunu bağışlasın çok güzel çok tatlı içim bir tuhaf oldu.eşime gösterdim bak dedim bu melek yeni daha ..
ben de cuamrtesi geceden pazar geceye sürelkli sancı çektrim.
ama şu an rahatım hiç bir özel durum yok.hayrola inşallah.
adet sancısı gibi ıolmuştu.
sankli böbrek yumurtalık bel rahim hepis sızlıyordu.
oturup kalmamadım.yatamadım neyse şu an yok ama
ne zaman gelecek bilmiyorum.
devam etmediği için yarına bıraktım doktor işini.
zaten yarın randevum vardı.
acaba öncü sancı mı bunlar ki
?

sağol tatlım ne yapcan bşişey deyemiyosunn görcez artık başımıza neler geleceğini:sinifsinif:

bebeklerimiz evet koruamzısz kalacakalrı bir dünyaya geliyorlar.ama yapacak bir şey yok.allah dua edeceğiz iyi insanlar ile karşılasşın diye.
sabah kahvaltıda bizim d ekonumuz bu idi.
babam dün sancıalndığımı duyunca ağlamaış onu söyleidm eşime.
kız babası olmak zor tabi dedi.
send ekız babası oluyorsun deidm.gözlerinde garib bir hüzün oldu.
ona öyle bir gelecek vermeliyiz ki kimsenin üzmeisne fırsat vermesin deid.
ben de inşallah gerek kalmaz allah karşısına üzecek insan çıakrmasın yavrumun dedim.
biraz evliliğinen bahsettik.biraz tahsilindeç.
sonra güldüm kendimişze.
yavru kuşlarımıza allahım gzüel kader yazsın inşallah

doğuma son 2 hafta kala kızım ve bennnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

maşallah melekçimmm fıstık gibisinn:lepi:

sağol tatlım hayırlısıyla alıcaz kucaklarımızaaa olabilir tatlım doğuma hazırlık belirtileridirr sen hazırlıklı oldaa heran gelebilir artıkk:lepi:

allah tüm yavruları korusun
güzel kader yazmış olsun inşallah
biz elimizden geleni yapacağız onlar için

sweetcım bende de suan adet olacakmıs gıbı hafıf haff agrılar var.
uzanınca bıraz gecıyor gıbı.
insallah artmaz agrılar.:Saruboceq:

artık son dönemler tabi ağrılarımız olması normal kızlar hepimiz doğurdu doğurcak durumdayız ben alıştım artık bu ağrılar basiy geliyo adet sancısı gibi....
ama sık sık ve düzenliyse ağrılar hemen koşun tabi doktora

Kızlar selam,
Geçmişi okuyayım dedim ama galiba başaramayacağım. Biraz önce dr'dan geldim. Tabi önce nst'ye girdim. Doğum sancısı kadar bira sancı çıktı. Bana hafif adet sancısı gibi geldi. O anda 100'ü vurmuş oysa. ıyi dedim. O kadar da kötü değilmiş. Dr da muayene etti. Suyum azalmış. Plasenta kireçlenmeye başlamış. Bebeğim aşağılara inmiş ve rahim 1,5 cm açılmış. Yani doğurmam an meselesiymiş. Şu an karnıma sürekli ağrı giriyor. Acayip bir basınç var. Ağrılar düzenli mi tam anlayamadım. Galiba bu gece en geç yarına geliyor. Galiba normal doğurabileceğim. Dr muayenede rahat olduğumu söyledi. Kızım 3250gr olmuş. ınşallah doğduğunda 3 kilonun altında çıkmaz.
Bende durumlar bunlar.

haklısın canım.
sık sık degıl agrılarım.
insallah sıklaşmaz.

ipeğim haberler süper hadi bakalım az kaldı sağlıkla hiç acı çekmeden normal doğumla allah tez zamanda kurtarsın canım sağlıkla kavuş kızına
kilosuda gayet iyi maşallah artıkkkk az kaldı yaa en kısa zamanda hayırlı haberlerini bekliyoruz

hihoyyyt***************************2009 TEMMUZ ANNELERı MUHTEMEL DOGUM TARıHLERı LıSTESı*************************hihoyyyt

ANNE ADI--------------------M.D.TARıHı----------------------------CıNSıYET--------------------D.ŞEKLı

1--hürrem_s------------------------23 haziran-----------------------------kız-----------------------------sezeryan
2--dilara80-------------------------24 haziran------------------------------kız-------------------------------sezeryan
3--selsin---------------------------------29 haziran-------------------------erkek--------------------------sezeryan
4--rosem-----------------------------1 temmuz-----------------------------erkek----------------------------sezeryan
5--sibel07---------------------------1 temmuz-----------------------------kız------------------------------sezeryan
6--yserez----------------------------1 temmuz------------------------------erkek---------------------------sezeryan
7--karen81-------------------------2 temmuz------------------------------kız-------------------------------sezeryan
8--ipegimu-------------------------2 temmuz------------------------------kız----------------------------normal
9--nurr34----------------------------5 temmuz--------------------------------kız-------------------------normal
10--nur84----------------------------6 temmuz------------------------------kız----------------------------normal
11--hüzün yılı------------------------6-7-8 temmuz dan biri---------erkek-----------------------sezeryan
12--beyazmelek-------------------7 temmuz----------------------------kız------------------------------sezeryan
13--nazlıbahar------------------------9 temmuz-----------------------------erkek---------------------normal
14--annecik_annecik-----------------12 temmuz---------------------kız-------------------------sezeryan
15--_cankız__------------------------13 temmuz---------------------------erkek--------------------------normal
16--.grübchen-----------------------13 temmuz-----------------------------erkek---------------------normal
17--demet--------------------------15 temmuz------------------------------kız------------------------------sezeryan
18--huri37---------------------------17 temmuz---------------------------------kız---------------------------normal
19--blue_----------------------------17 temmuz------------------------------------erkek------------------------normal
20--kibele---------------------------22 temmuz--------------------------------kız-----------------------------henüz belli degil

Son düzenleme:
canım ınsallah kolay bır dogumun olur.
bugun kontrolun mu vardı yoksa agrın oldugu ıcınmı doktoruna gıtmıstın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…