2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

sağol tatlımm üzüyolar iştee salon kadını çizgimden kaydırcaklar beni uğraşıyolarrrdelikafadulden

sen nasılsın bakalım çileğimiz ne alemdeee:asigim:

kay anacım hakediyor bazıları:umursamaz:

bizde iyiyiz hep ağlıyoruz vara yoğamafoldumben:gitme:

kuaförde kaşlarımı alıyodu kadın koltuklarda deri tabiki sıcakta terledim yürüdüm birazcık oturdumm neyse kaş bıyık fastı bitti kalktımm anaaa koltuğun üstü ıslakkk bian telaşlandıkk kzıalr başıma toplandı suyunmu geldi gibilerindenn döndüm arkamı nyseki bişey yokmuş terden bide koltuklar deri olunca ıslak duruyoo herkes bi panik olduu bu arada 2 de erkek var 2 bayan kuförde erkelerde bişey olursa biz seni heemn hastaneye yetiştirelim bacımmkaydirigubbakcemile3

ay inanmıyorum ya sen resmen doğurcan bugün,eline kıl nasıl geldi ya bebeğin saçımı hakkaten açılman kaç cm miş? bak sancın gelince yavaş yavaş nefes alarak çömelip kalkacakmışsın
onu bende okudum ama inan şu an ne sancı ne bişey hissetmiyorum kaydirigubbakcemile5

aneyyyyyyyyyyyyyy hurii ne dion anacım sennnn dogura bilirsin hee şimdii oy oy oy öncelikle soguk kanlılıgını kutlamak istiyorum güzelim ben pek bi panigimdir hadibakalım kuzuyu saglıklı bi biçimde al kucagına dikkat et kendine şimdiopuyorumnanaktan[/QUOTE]
valla ben demiyom doktor dedi inşallah sağlıkla hayırlısıyla gelsinde bende anlamadım doktor öyle gözümün içine baka baka akşama doğurabilirsin doğurmazsan cuma gel dedi.ama açılması olan bi gebiş cumayı beklermi bilmiyorum.zemuszemus

ahh sen varyaa tam sopalıksınn halen gelmiş yatacağı yerde nete giriyooo kızz alemsinn heeeeklava: bide kzın saçları diyede espiri yapıyoo sırnaşık şey
napıyım kızım çamaşırlarım vardı onları topladım,kız valla ne sancım var ne bişeyim biliyorsun kanama oldu diye gittim ben hala kum döküyorumdur diyorum falan meğersem açılmam varmış ağrım varmış ondan gelmiş kan.evim uzak olsa yollamayacaktı yatman lazım ama evin yakınken gerek yok akşama kadar yatman dedi .ağrın olursa sancın olursa akşam 7 de gel dedi.ben inşallah cuma gelirim diyince niye akşama gel doğsun işte falan dedi.eşim dedi normal mi yani herşey tabi tabi normal doğum olacak dedi..

huri kızın kaç kilo olmuş canım
bizim doktur kilo söylemiyo sadece uyumlu olumlu normal gibi şeyler söylüyo...

valla şu an eşim var uyuyor akşama 3:30 gibi işe gidecek gece 12 de gelecek ama akşama kadar ağrım olursa 7 de gitmeye karar verirsem izizn alıp çıkacak,açılmanın cm ini vermedi...
ya önce usg baktı sonra çatala geç dedi çatalda malum pozisyonu aldım elini soktu bi sol bi sağ yaptı gözler tavanda kaydirigubbakcemile3 dedi az açılman var,ağrıların olmuş nst sonucuna bakalım...ordan kalk nst bağlandım baktı sonuca öyle dedi işte akşama kadar kendini dinle kanama olursa ağrı olursa gel.olmazsa cuma gel .bu kadar ....
DİLOŞ kızıyon ama benim tüyler kaç aydır kısacık ağdaya gidiyorum,doktor eldiveni gözümün önünde taktı kutudan yeni çıkardı ee nerden geldi bu tüyler 3 cm vardı valla tüylerin boyu :)ama suyum patlamadan kızın saçı gelirmi bende iyi salladım ha kaydirigubbakcemile2 neyse ben etrafımı bi koloçan edeyim dolaplarıma bakayım kıyafetlerimi kontrol edeyim,mutfağımı kontrol edeyim eksik gedik varmı liste yapayım eşime aldırırım...böylede bi tuhafım hah...doğuracakmıyım doğurmayacakmıyım....

hazırlıklı ol hurişimmm dikkat et kendinee bende bugün beyaz çamaşırları yıkadım onlar kurusun biraz ütüm varr okadarrr çamaşır bırakamyım ortalıktaa yıkansın hepsii:ecrin_bebek:

işte oğluşum teyzeleri:asigim:

Masallah nilaycımmm cok şeker annesi gibi allah analı babalı büyütsün nazarlardan saklasınnnn oğluşuuuu opuyorumnanaktan Bu arada hastane cıkısımız aynı benimki de senin oglusununkinin pembesiii daha bi duygulandım görünce :gitme: Ayrıca cok önemli ve güzel bi karar vermişsinnnn sağlıkla büyüsün Efe'lerinnnn Efe'siiii....kaydirigubbakcemile3

Ya neslicim bu resimlere ne denebilirki mükemmellll hepsi de hepimizi duygulandırdı, adı da kendisi kadar güsellll masallah Ayrıca pek yakısmıssınız analı ogullu Şeniz Ailenizin yeni üyesinin tüm ailenize mutluluklar getirmesini dilerim cnmm, saglıkla büyüsünnnn mustafamızzzz (benim babamın adı da mustafa, zaman seninki mustafa kemal olsunnnn naniknanik)

Yaw ne diyosunn demet kısss heyecan silsilesi yarattın bende bak bi andaaa illa dogurtcannn beniii :mymeka: Bugün doktora gitcem insallah dogum tarihim belli olcak o mu dogdu icine acebaaaa delikafadulden Ayyy vallla kalbim güm güm oldu biandaaaa çileeeeeennnn annesiiii karpuzzzz naniknanik

Ya Huri sükunetine hayran oldum ben okurken panikledimmmm resmennnn :sm_cool:

hurişşşşşşşşş ay sen bu aksam kesın dogurursun ben söylıyeyım hadı hayırlısı olsun ınsallah:lepi:

bakalım nasip kısmet hayırlısı doktora gidersem haber veririm size yine şimdi biraz yatıp dinleneyim sonra bakarım etrafıma gözümle iş yapmayacağım bugün kendimi dinleyeceğim...senin şekerlerde süper mıknatıslı olması özellikle güzel hayırlısıyla bir an önce hazır et bak ben kaç haftadır hazırım hiç belli olmuyor neyin ne olacağı....ah ah bakalım ne zaman alcam meleğimi kucağımaaaa oğlanlar dökülmeye başladı bir bir artık sıra kızlarda hihoyyyt hadi öptüm sizi...gelirim bi kaç saat sonra...

ayy diloş bende her wc e gittiğimde kontrol ediyorum psikopat oldum valla yaaaa:umursamaz:
tahmin ediyorum nasıl korktuğunu canım benim:sinifsinif:

canım yaa bu hormonlar yıprattı bizii neye sevinip neye ağlıcağımızı şaşırdıkk ağlama sakın bak bende ağlarım zaten sudan sebep arıyorumm:gitme:

ayy az kaldı diloşum sabırrrr:gitme:

valla ben demiyom doktor dedi inşallah sağlıkla hayırlısıyla gelsinde bende anlamadım doktor öyle gözümün içine baka baka akşama doğurabilirsin doğurmazsan cuma gel dedi.ama açılması olan bi gebiş cumayı beklermi bilmiyorum.zemuszemus

napıyım kızım çamaşırlarım vardı onları topladım,kız valla ne sancım var ne bişeyim biliyorsun kanama oldu diye gittim ben hala kum döküyorumdur diyorum falan meğersem açılmam varmış ağrım varmış ondan gelmiş kan.evim uzak olsa yollamayacaktı yatman lazım ama evin yakınken gerek yok akşama kadar yatman dedi .ağrın olursa sancın olursa akşam 7 de gel dedi.ben inşallah cuma gelirim diyince niye akşama gel doğsun işte falan dedi.eşim dedi normal mi yani herşey tabi tabi normal doğum olacak dedi..

bizim doktur kilo söylemiyo sadece uyumlu olumlu normal gibi şeyler söylüyo...

valla şu an eşim var uyuyor akşama 3:30 gibi işe gidecek gece 12 de gelecek ama akşama kadar ağrım olursa 7 de gitmeye karar verirsem izizn alıp çıkacak,açılmanın cm ini vermedi...
ya önce usg baktı sonra çatala geç dedi çatalda malum pozisyonu aldım elini soktu bi sol bi sağ yaptı gözler tavanda kaydirigubbakcemile3 dedi az açılman var,ağrıların olmuş nst sonucuna bakalım...ordan kalk nst bağlandım baktı sonuca öyle dedi işte akşama kadar kendini dinle kanama olursa ağrı olursa gel.olmazsa cuma gel .bu kadar ....
DİLOŞ kızıyon ama benim tüyler kaç aydır kısacık ağdaya gidiyorum,doktor eldiveni gözümün önünde taktı kutudan yeni çıkardı ee nerden geldi bu tüyler 3 cm vardı valla tüylerin boyu :)ama suyum patlamadan kızın saçı gelirmi bende iyi salladım ha kaydirigubbakcemile2 neyse ben etrafımı bi koloçan edeyim dolaplarıma bakayım kıyafetlerimi kontrol edeyim,mutfağımı kontrol edeyim eksik gedik varmı liste yapayım eşime aldırırım...böylede bi tuhafım hah...doğuracakmıyım doğurmayacakmıyım....
[/QUOTE]

anacım maşallah diyim sana çok sakinsin
hadi hayırlısı diyelim dualarımız seninle hayırlısı ne ise o olsun hakkında:Saruboceq:

ayy kızlar 1 bardak süt içtim zorla onunla duruyorum midem çok fena bulanıyor aşırı sıcak var kafamçokkarıştı

bugün çok mızmız ve de huzursuzum hayır etsin Rabbimmm:gitme:

zuzummmmmmmmm hoşgeldinnnnnmafoldumben

doğurmamışsınnnnn nasıl merak ettim sabahın köründen beri seniiii-tatlicadiarzu-
ayy bugün mü belli olcek hadi hayırlısı tatlım belkide o malum olmuştur abdal a :smiley-cool: (aptal değil hee abdal:mymeka:kaydirigubbakcemile3)
bende yarın gidicem bakalım nasıl çileğimmm

çileğin annesi karpuz heeeeee valla süper benzetmeeeee:lepi: delisin sen kızımmmm
sende adapazarı kabaaaaaa :dilcikar::roflol:
özlemişim seni gel bi öpemŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…