2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

canım gözun aydın allah analı babalı buyutsun ınsallah masallah bebısıne a.s.
evet sunı sancı cok zor gercekten allah hepımızın yardımcısı olsun:Saruboceq:

canım güle güle büyüt bebeğinii allah bizede nasip etsinde kollarımızaa allalımm:1hug:

kızlar az önce olanı anlatmam lazım.
geçen gün kredi kartımı kapatmak için bankamın müşteri hizmetlerini arayıp talebimi bildirdim,danışman,arkadaşlar size dönecektir dedi,iyi dedim.biraz önce bankadan aradılar kartı kapatma talebiniz olmuş nedenini öğrenebilirmiyim,bi başlarsın ben 5 yıldır bu kartı kullanıyorum harcamalarımda yerinde idi borcumu gününde ödedim sizi sıkıntıya sokmadım ama sizin her sene kestiğiniz ve son olarak 40 tl olan kart ücretinizi son ekstrenmde görünce sizle devam edemiyeceğimi anladım.düzenli olarak beni arıyor ve limitimi yükseltmemi istiyorsunuz ama sırf size inat yükseltmiyorum yükseltmiycemde dedim.maaş aldığım bankada kart gönderdi ve ilk yıl ücretsiz ve ben artık tüm harcamalarımı onunla yapmaya ve kartınızı kapattırmaya karar verdim.
sonuç ne oldu:
siz temmuzdan itibaren 3 ay 400 lira harcama yapın(ki ben her ay bundan fazla harcama yapıyordum),5 gün içinde 40+10 lira bonusu kartınıza yatırıcam istediğiniz zaman harcayın sizi kaybetmek istemeyiz.
yaaa kızlar işte böyle.

yanınıza kesin biberon götürün ben unutmuşum hastane verdi mamayı ama deliği çok büyük olduğu için oğlum çok sorun yaşadı

mideden geri çıkarttı

hasta bezi kullanılamıyor naylon kısmı çok terletiyor malum klimaları açamıyorsunuz

sancı anında hepinize dua ettim

geclik kullanmadım zaten alt kanamamıza baktıkkalrı için sıyırıp yatıyorsunuz beliniz rahatsız oluyor ben hwmwn çıkarttım
oğlum 2800 doğdu ama maşallah çok sağlıklı 53 cm

maşallah canım oğluşuna sağlıklı olsunda kilo önemli değil zaten.duaların için çok sağol canım benim.
bebeğe neden mama verdiler sütün gelmedimi?

Neslivicdan gözün aydın. allah bagıslasın. saglıkla mutlulukla buyusun ıns. demek sen de dogurdun. herkes dogruyor temmuzdan önce. ben de korkmaya basladım. gercı benım hıc agrım vs yok erken gelcek gıbı gozukmuyor.

ben 2 tane bıberon koydum cantama ne olur ne olmaz dıye

neslıcım hastane cıkısı uzun kollumu gıydırıyorlar yoksa kısa kollumu?

canım ben 4 beş tane gtürmüştüm kısa koluyu seçti ama kızlar ne kadar sıcak olsa yinede uzun giydirin battaniyeyede sarın bize sardırmadılar çok gazlandı

canım oğlun hiçte zayıf gibi değil takma kafana o artık öyle hızlı büyüyecekki 4 kilo doğanları bile koyup geçecek annesi

oyyy maşallah oğluşuna neslicim sende yeni doğum yapmış birine göre çok güzel görünüyorsun maşallah

canım oğlun hiçte zayıf gibi değil takma kafana o artık öyle hızlı büyüyecekki 4 kilo doğanları bile koyup geçecek annesi

çok sağol darısı sizin başınıza canım benim sağlıklı sıhatli doğum olur inşallah

kızlaarrrrr ne güzel bebeklerimiz var valla hepsi birbirinden şeker,yakında doğum yapacak arkadaşlar eve gelir gelmez fotoğrafları bekliyoruz merakta bırakmayın bizi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…