2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Bilgilendirme icin sagol tatlim.
Sez. oncesi hastaneye sorulacaklar listeme ekledim bunu da yerimseniben

gerçektende çok gelmiş dediğin gibi işyerine gelmez bu fatura.. bizim işyerine 80 civar geliyo.. gerçi görüşmeler gelende cepten yapılıyo ama yinede çok hattınıza giriliyo olmasın başka bişey gelmiyo aklıma ya da yurtdışı arama yapıldıysa olabilir bence dilekçe verin canım

CANIM BENİM BENDE ÖLEYİM BEBEĞİMİN SUYU AZ 34 HAFTAYA GETİRMEYE ÇALIŞIOZ İNŞALLAH ERKEN GELMEZ AMA BENİ BİR TÜRLÜ HASTANEYE YATIRMIYORLAR HAFTAYA SALI GÜNÜ OSMANBEYDE BİR DOKTOR VARMIŞ PROFÖSÖR ONA GİDİCEM ARTIK SON ÇARE ELİMDEN GELENİ YAPIYORUM:sinifsinif:

papetland mobilyalarınız gelmiş canım sağlıkla bebeklerinin içinde uyumasını seyret inş. canım az kaldı biraz daha sabır sonu çok güsel olucak inş. canım:1hug:

merhabalar kızlar,
tekrar sizleri görmek ne kadar güzel.hepimizi doğum heyecanı sarmış bütün bütün.siz burda paylaşıyorsunuz ama ben uzak kalıyorum malesef.
ben dün drye gittim kızlar ve nstde sancım çıktı.
halbuki hiç birşey hissetmiyorum.ciddi anlamda sancım çıktı ve dr de beni çok heyecanlandırdı.hemen muayene etti açılma var mı diye ama çok şükür açılmam yokmuş. yalnız bebişimin kafası çok aşağıdaymış. yani heran açılmam da olabilirmiş. magnezyum kullanmamı istedi günde 2 defa sancımı azaltsın diye. yürüyüşü de yasakladı.
ayrıca minik kızım 2800gr çıktı. protein ağırlıklı beslenmemi tavsiye etti dr biran önce 3kgın üstüne çıksın dedi.
önce çok telaşlandım ama şimdi hiç erken doğum yapacakmışım gibi hissedemiyorum.

huricim cidden oçok gelmiş canım dilekçe verin vede şehir içi ve dışı ayrıntılı isteyin

huricim cidden oçok gelmiş canım dilekçe verin vede şehir içi ve dışı ayrıntılı isteyin
artık öyle yapıcam eşimden mailime cvp bekliyorum daha cvp gelmedi bakalım ne diycek valla çok moralim alt üstü oldu ya ...zaten sıkışığız

Maşallah canım paşana seninkide tosuncuk olmuşNe güzel gününde belli olmuşkaydirigubbakcemile3

hoş geldin canım güzel haberler getirmişsin maşallah tosuncuk olmuş oğluşunn allah nazarlardan korusun sende tarih aldın hadi hayırlısı dökülcez yavaş yavaşş:sm_cool:

masallah canım pasana..herseyin yolunda olmasına sevindim ve gun de almıssın..sende sıraya girdin selsincim..hadi hayırlısı canım..kaydirigubbakcemile2

selsincim masallah oğluşuna
iyice kilolanmış uzamış annesi
doğum tarihinizde belli olmuş hayırlısı güzelim. şafak:18

selsincim maşallah canım güsel haberlerle dönmüşsün sende sıraya girdin hadi bakalım sağlıkla gelsinler inş. canım paşanada 41 kere maşallah canımcım

ayy maşallah paşana canım hayırlısıyla doğum tarihinizide almışınız allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin innş

hadi bakalım canım hayırlı haberlerle gel inşallah

selsincim gözün aydın seninde oğluşun tosun olmuş

selsincim maşallah oğluna ne güzel tarihin belli olmuş böyle tarih alanlara özeniyorum normal isteyince tarih marih yok sezeryanın bu yönünü seviyorum.

Hey masallllllahhh , selsincimm koca adam olmus pasan , boyu kilosu super

hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz teyzeleri.

demetcim hayırlı haberlerle gel canım

nur84 maşallah göbüşüne

neden yatırmıyorlar sana kesin serum takarlar suyun azsa benim suyum normal gözüküyordu kasılma haricinde bi problem yoktu ama buna rağmen 3 günde 5 lt serum yedim birde kasılmayı engelleyen bi ilaç var onu da serum şeklinde verdiler o serumlar beni o kadar şişirmiş ki hastaneden geldiğim gün 4 kilo fark ettim ..sonra wc ye gide gide gitti o şişlikler :))

HOŞGELDİN CANIM zaten 37.haftandasın endişhelenecek bişey yok artık rabbim sağ salim kavuşmayı nasip etsin zaten bir haftaya kadarda 3 kiloyu bulur merak etme

papetland mobilyalarınız gelmiş canım sağlıkla bebeklerinin içinde uyumasını seyret inş. canım az kaldı biraz daha sabır sonu çok güsel olucak inş. canım:1hug:

saol gamzecim bebekler mobilyalardan önce gelecek diye çok korkuyordum ama öyle olmadı çok şükür şimdi gelebilirler ..hastanede de 1900 olan bebekleri bile kuveze almadıklarını gördüm o yüzden moralim çok ii..

amin canım odalarından çıkamıyoruz eşimle sabah uyandımki yine orda :))

hepimiz için herşey güzel olacak inşallah kaydirigubbakcemile5

HOŞGELDİN CANIM zaten 37.haftandasın endişhelenecek bişey yok artık rabbim sağ salim kavuşmayı nasip etsin zaten bir haftaya kadarda 3 kiloyu bulur merak etme

hoşbulduk hurremcim. ben de bazen bebeğime biran önce kavuşmak için seviniyorum bile ama bazen de daha minicik biraz daha büyüseydi diye endişeleniyorum. babamızda yok zaten yanımızda. endişelerimi de mutluluğumu da kimseye yansıtamıyorum tam olarak.:çok üzgünüm:

ahududulu canım telaş yapma bundan sonra gelsede bebeğin erken olmuyoki 37. haftadasın ama 38den sonra doğması çok daha güsel olur bebek iyice toparlamış olur canımcım
sen sol tarafına yatmaya devam et protein doğru canım çok iyi geliyo bebeğe süt içmeyi arttırabilirsin birdekaydirigubbakcemile5

hiç telaşlanma bende 2 haftadır çıkıyo kasılma üstelik ilk farkettiğimizde 5 dk da bire düşmüştü artık.. bende anlamadım kasılma olduğunu doktor farketti.. bana nidilat diye bi ilaç verdi artık azaldı kasılmalarım.. benimde servikalım 13 çıkmıştı 2 hafta önce ki doktorum 15 den sonra bebeklerin her an gelmesi beklenir demişti ama bu kadar bekledik çok şükür ... sürekli yat hatta yemeğini bile koltukta ye sandalyede oturunca baskı daha çok oluyormuş sadece tuvalete kalk birde soluna yat mümkün olduğunca bunlar benim doktorumun önerileriydi.. gerçi ben zaten hep yatıyordum ama benimkiler ikiz o yğzden durum daha farklı..

bebişin de maşallah büyümüş korkacak ne varki o doğsa bile sağlıklı olacak annesi.. hiç korkma panik yapma ama kasılmalarını takip etmeyine ihmal etme..sağlıkla alıcaksın miniğini kucağına inşallah

haziran annelerini okudum geldim çok heyecanlıdelikafadulden

her gün bir anne doğum yapıyor

sıra bizde benim haftamda olanlar bile niye doğurmuyom diyor şok oldum kuzuma kavuşmaya ne kadar az kalmış yaa
ama benim kuzum zamanında gelecek inşallah en erken haziranın son haftası

evet canım ben de en azından 38i tamamlayabilmek için dua ediyorum. kan akımı iyiymiş Allah tan. ben yediklerime dikkat edersem bebeğim de beslenebilecek inş. zaten 2,5 aydır böbrek problemim yüzünden devamlı soluma yatıyorum.
bir yandan da karnım birden boşalıverecek minik ayaklarını tekmelerini hissedemeyeceğim diye de üzülüyorum kızlar. nasıl bir duygu bu ya. hem kucağıma almak istiyorum koklamak istiyorum hem de üzülüyorum bir daha hareketlerini karnımda hissedemeyeceğim diye..

bakırköye gittim hasekiye gittim yatırmıyorlar böle nst iyi çıkanlara bişey yapamayız diyorlar bakalım bu profösöre gidicem çapada ayrıca doktormuş belki bu bişeyler yapar

teşekkür ederim canım önerilerin için.inş senin miniklerin de kalabildikleri kadar çoook kalırlar içerde. hiçbir sağlık problemleri olmadan doğsunlar da başka bişey istemeyiz.
işin ilginç tarafı ben kasılma da farkedemiyorum.:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…