2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

hiç belli olmaz cnm bu işler normal doğum bu vakti zamanı yok ama seninki gününü beklesin annesi sınavına girsin sonra dimi

kızım 37yi beklerse eger o zaman yapacak doktorum catı muayenesinii.. daha önce bi süpriz olursaa doguma almadan hemen önce.. ama kendini kasmassan acımıyo.. yani ben acılma var mı yok mu die muayene oldum o zmn acımadı en azındann...

huri ben olmadım hiç sadece vajinal ultrasonla bakıldı elle derken parmağını kastettin dimi delikafadulden

Rosemcim amma takıldın şu konuya accık rahat ol zamanı gelince yaşıcaksın zaten şimdi önceden niye stresi yaşıyosunki tekrar tekrar rahat ol canımcım doğum düşünüyoruz çatı muaynesini neki lütfen ama bizde gerildik burda yaww:bbo:

canım konu acıldıgı icin,kıslar sorunca netten arastırıp yazmıstım.bilgimiz olsun diye.:kedi:
kımseyı germek degıldı amacım.kusura bakmayın.benneyaptımki

selam kızlar herkes iyidir umarım dilara doğum yaptımı ? geçmişi okumadım daha önce onu sorayım dedim. Ben yine hastanedeydim 3 gün yattım kasılmalar için serum aldım. Pazartesi günü doktora gidicem bu haftayı da bitirirsem içim rahat edecek. Sonra ne zaman isterse gelsin bebişler.Mobilyalarım da dün geldi yerleştirdik bugün. unutmadığımız bişey yoksa herşey hazır artık..

canım çok geçmiş olsun...
odanızın resimlerinide bekliyoruz

hosgeldin demetciiim..ins guzelll haberlerle donersin tatlım beklioruz..umarım cilegin guzel fotolar verir size annesi:)

gecmis olsun tatlım bakalım bende ayın 15nde grcem nstye..merak ediorum ..:)

kıslar şu kayısı konsantresini nasıl yaptınız şimdiden daha erken değilmi karen felan hazırlamış bi anlatın bakam

gaydincim ben konsantre hazırladım isteyen hosafınıda direk yapabilir.2.5 su bardagı suyu kaynat sonra 4 bardak seker koy iyice kaynasın erisin..sonradacekirdegi cıkarılmıs 1 kg kayısıyı at..15 dak falan kaynat..sonrada blender dan gecir..onceden kaynattıgın kavanoza dok ve kapagını sıkıca kapat soguduktan sonra buzdolabına at.. 2 ay durur ..kullanıcagın zaman sulandırarak kullanırsın.

Kıslar hani şu bebeği eski zaman sardıkları gibi sarma şekli iel taşıma bezi vardı onun adı neydi ya netten bakmak istiyorum ama bulamıyorum
kanguru değilde bezdi boyundan dolamalı felandı

karen taze kayısı ile yapıyorum dimi birde sulandırmasını kaça kaç ölçek ile yapıyosun mantıklı bayağıda olur hem evde yapmış oluyoruz sevdim bu işi kaydirigubbakcemile5

stardust burdaymışsın nasılsın sende yatıyormuşsun sürekli geçen gün geçmişi okurken benim kadar ilça alan gebeliğin her türlü riskini yaşayan varmıdır demişsin.. bende senin yaşadıklarının hemen hemen hepsini yaşadım canım hamile olduğumu öğrendiğimden beri yatıyorum hep riskli geldim bugünlere o yüzen seni en iyi ben anlarım sanırım.. yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik artık halimize şükredelim yinede

Hey masallllllahhh , selsincimm koca adam olmus pasan , boyu kilosu super

karen taze kayısı ile yapıyorum dimi birde sulandırmasını kaça kaç ölçek ile yapıyosun mantıklı bayağıda olur hem evde yapmış oluyoruz sevdim bu işi kaydirigubbakcemile5

evet canım taze kayısı ile oluyor..1 e bir sulandırabilirsin ama damak tadına bakar tabi..tabiki evde ve dogal oluyo..bende guzel kayısıların cıkmasını beklemistim simdiye kadar:)

cnm geçmiş olsun. mobilyalarınızı güle güle kullanın

nurcum senden sonrayım sıramı biliyorum canım...
teşekkürler huricim nasılsın

saol iyiyim moralim bozuldu şimdi ...telefon faturasıyla uğraşıyorum ya naaptılar zam mı yaptılar anlamıyorum ben aylardır faturayla uğraşıyorum doğru dürüst konuşmuyorum habire tarife değiştiriyorum 100 den aşağı gelmiyor bu ayda jetfon yaptırdım 180 geldi ya olacak iş değil ya anlayamıyorum kafayı yiyiycem artık kapattırıcam ev telefonunu kapatamıyorum 3 saireye birden internet veriyorum evden...üstelik benimde internetim gidecek napıcamı şaşırdım 180 tl ne demek ya 180 tl fatura iş yerine gelmez ya ......bir insan ayda 3000 dakika ev 3000 dakika cep konuşabilir mi ya ......günde 100 dakika eder bu hergün ben 1000 dakika nasıl konuşmuşum ki ben bunu geçmişim ....normalde günde 100 dakika konuşursam 62 tl gelecekti ben bunu aştığım için 180 tl gelmiş açıklamaları bu....imkan veremiyorummm kendime ....eşime mail attım telefon açıp söylemeye çekindim bağırsa haklıdır yani 180 tl telefon faturası ay inanamıyorum yaaaaaaaaaaaaaa:1shok:CADIARZUkafamçokkarıştı:sm_confused::uhm::1no2:

cnm geçmiş olsun. mobilyalarınızı güle güle kullanın

saol canım benim her doktor kontrolumden sonra bi hastane yapıyoruz son iki muayenede de öyle oldu.. ilkinde çok panik yaptık ama ikincisinde korkmadık artık.. hastanede olunca içim daha rahat ediyo sürekli kontrol ediyorlar günde iki kez nst ye sokuyorlar takibi daha iyi oluyo.. bide orda doğum hikayelerini dinliyorum artık bebekler ne aceleci hadi benim ikiz bebeklerim erken gelme ihtimalleri çok yüksek ama tek bebeklerin bile 34. haftada gelmeye başladığını öğrendim çok şaşırdım..ama hepsi güzel sonuçlanmış bebeği kuvezde olan bi anneyle konuştum o bile çok mutluydu yavrusuna kavuştuğu için. Allah hepimize o mutluluğu hayırlısıyla yaşatsın :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…