2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

şu çatı muayenesi yaptıranlar anlatabilir mi en azından bilgili gidelim
kızlr drum aradı salı günü idrar tahlili vermiştim yine enfeksiyon çıkmış :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

GEÇMİŞ OLSUN CANIM YA
benimde genelde çıkıyor ama doktorum çok önemsemiyor hamileikte normal vucut ödemi, pis kanı, enfeksyonu doğumla atacak ağrı sızıların büyük bölümüde bu yüzden oluyor diyor doğumla yeniden doğmuş gibi olacaksın diyor benimde kolestrol ve ağrılarım var hep bu yüzdenmiş

hürrem s canım senn günün baya gelmiş doğum tarihi werdimi doktorun

menekşecim benim arkadaşım bağlattı tüplerini neden yaptı onuda anlamış değilim ikiz bebeği oldu tedavi ile nolur nolmaz diye sezeryan sırasında tüplerinide bağlatmış açıkcası ben çok doğru bulmuyorum ama yapanada saygılıyım tabi
Anneminde tüpleri bağlı ama hamile kalırsa ölüm riski olduğu için doktoru bağlamış canım

meraba güzel anneler biz geldik

nst ye girdik sancı çıkmadı herşey yolunda allaha şükür

tam nst ye bağlandım oğlumu hıçkırık tuttukaydirigubbakcemile3 hıçkırığıda 20 dk sürüyor bide sinirleniyor delirdi delirdi ama çok tatlıydı nts bantlarını karnımda zor tuttum

kıslar şu kayısı konsantresini nasıl yaptınız şimdiden daha erken değilmi karen felan hazırlamış bi anlatın bakam

ya cnm benimde içime sinmiyo ama 2 taneden başka çocuk düşünmüyoruz ben hap filanda kullanamıyorum migrenim var ne biliym rahat olur gibi geldi ama kararda vermiş değilim.

sağol canım benimde kasıklarımda ağrım vardı nstde sancı çıkmayınca tekrar tahlil yaptıdık enfeksiyon çıktı tek dozluk antibiyotik verdi...
senin doğum tarihinde belli olmuş canım sağlıkla kucağına al inş

ya cnm benimde içime sinmiyo ama 2 taneden başka çocuk düşünmüyoruz ben hap filanda kullanamıyorum migrenim var ne biliym rahat olur gibi geldi ama kararda vermiş değilim.

canım görümcemde 2den başka istemiyordu 2. bebeğimiz sorunlu olunca doğumda dra söylemeyi unutmuş 3. kazayla geldi aralarında 2 yaş var o yüzden bağlattı
bide canım sezeryanda 3den sonrasını drlar önermiyor

bende çekiniyorum canım ya pazartesi günüde ağdaya gidecem
kız nur aramızda 1 gün var

evet tatlım ya bakalım hangimiz önce doğuracak sakın benden önce doğurma lmaz:kaydirigubbakcemile3

hayırlı haberlerle gel cnm inş gösterir öykü yüzünü annesine

Kızlar günaydınnnn.. Şafak 7 benim çok heycanlıyımmmmm
ay 1 hafta sonra evin neşesi geliyor desene kaydirigubbakcemile3
yıka yıka bebeğe temas edecek herşeyi yıkayın evde benim makina istifa edecek artıkın benden kaydirigubbakcemile3
ben aslında epidural istemiştim cnm ama eşim istemiyor, o yüzden genel anestezi olacak
bizdede tam tersi ben acaba epiduralden vazmı geçsem diyorum eşim epidural olsun diyo biz normal düşünüyoruz bakalım...kafamçokkarıştı
çok heyecanlıyım çok hep aklımda doğumum nasıl geçicek kızım kime benziycek diye kaydirigubbakcemile2
çok güzel heyecanlar bazen bende bi kalıyorum ışık yemiş tavşan gibi ben anne oluyorum anne anne diycek bana anne olcam ben diye salak salak konuşuyom kendi kendime kaydirigubbakcemile3
aslında herşey yolunda güzel sende ye güzelim yumurtayı iç sütünü az kaldı şurda idare et

orta boy al tatlım küçük almaa bide kızlar eczanedede satılıyo büyük etrafınızda yakınızda market varsa marketlerdede rahat bulunuyo ben marketten aldımkaydirigubbakcemile2
bende marketten aldım
size taze taze göbüş

çok tatlı olmuş kocaman olmuş bu kız maşallah

bu çatı muayenesi beni çok kasıyo nasıl yapılıyo kızlar bilgisi olan varmı?
valla elini sokuyo böyle s,bi sağ yapıyo bi sol...kızlar hiç normal muayne olmadınız mı ya hayatınız da ç.atı muaynesi bildiğimiz alttan muayne işte heyecana gerek yok değişik bişey yok hiç yaptırmayanlarda korkmasın ....kaydirigubbakcemile korkarsan acır

kıslar kimi doktorlar 40.hafataya kadar muayene ıcın beklıyormus.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…