2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

sweetcim doğum ağrıları belden giriyormuş genelde ve adet sancisına benziyormuş .
senin ki yorgunluktan da olabilir sürekli masabasındasın ya.
eğer düzenli şekilde ağrın devam ederse ozaman dr u vararsın

selsincim maşallah canım güsel haberlerle dönmüşsün sende sıraya girdin hadi bakalım sağlıkla gelsinler inş. canım paşanada 41 kere maşallah canımcım

sweatcim biraz dinlenme fırsatın yokmu eğer geçmezse doktorunu ara tarif et tatlım bişiy yoktur belirtileri olurdu doğum olsa ama sen genede rahat olmak adına ararsın doktorunu canımcım bol su iç bu arada ayaklarını uzatarak otur canımcım

evet ilsucuğum ben de gereksiz telaş yapmamayım bari diye bekliyorum.
dediğin gibi yorgunluktna olabilir.
ağrı kesici de almak sitemiyorum.
idare edelim bakalım:)) midem ağrıdğı içnde sertleşme hissediyor olabilirm.
bugün 37. haftaı dolduryorum zaten
ama bennnnnnn ayın 25.den önce gelemz diye tahmşin ediyorum kızıma.
yarın zaten doktor kontoruılm var.

ayy maşallah paşana canım hayırlısıyla doğum tarihinizide almışınız allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin innş

sezeryanla dogum yapacak anneler..sezeryan oncesi kan tahlilinizde dr unuzun trombosit(plt) ve mcv (alyuvar hacmi)degerlerinizi dikkate alıp almadıgını sorgulayın..yetersiz trombosit sezeryan da felc riski tasır..

dr unuz ilgili ise zaten bunları goz onune alır ama son anda bu tur hata yapan ve ameliyata almayan hastane ve dr lar da mevcut..

karencim çok tşkler
benim plt sayım sürekli düşüyor enson 130.000 e kadar indi hatta .dr da bunu takip ediyor .ama hep ben dürtüyorum tabiki :)))

Ben çıkıyorum kızlar doktora gidiyorum.Bakalım bugün belli olacak normalmi sezeryanmı olacağı.Bakalım oğluşum ne kadar olmuşkaydirigubbakcemile3

Haziran anneleri doğum yapıyorlar. Kalanlar da yapmak için sabırsızlanıyor. Bizim topiğin tam tersi yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…