2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Biz senle aynı gidiyoruz. 37+1. demek ki sezeryan olsam bana da aynı tarihe gün vereceklerdi. Çok heyecanlı. Artık haberlerini bekliyoruz. İlk planlı programlı gelen bebek seninki olacak inşallah.

Dilara doğurma tehlikesi içindeyken nasıl bi cesaretle günde 2 saat yürüyorsun. Kız sancım NST'de 40 çıkınca dr yatak istirahati verdi. Gerçi öyle çok yatmıyorum ama alıp başımı yürüyüşe de çıkmıyorum. Senin de öyle yorulmaman lazım. Canının kıymetini bil azıcık yahu. Sokaklarda doğuracaksın haberin yok.:eek:klava:

Sıla'cım haberler yine de iyi aslında. Sonuçta bebeğimiz büyümeye devam ediyor. Sen yataktan bir süre daha çıkamayacaksın anlaşılan. Haftanı göremediğim için ne kadar zaman kaldığını hesaplayamıyorum. İnşallah bir sonraki kontrolde daha iyi haberler alırız.

hoş geldin canımm napayım kızz huylu huyundan vaz geçermii benimkide o hesap biraz yat biraz gez iştee hafta sonu gelsede evden çıksam diyee bakıyorumkaydirigubbakcemile3

Dikkat et kendine. Şunun şurasında bişey kalmadı. Artık iki kızını da alıp gidersin komşuya, gezmeye :)

kızlar bende kayısı hosafımı hazırladım bugun..konsantre yaptım..dolaba attım..sezeryan olucaklara b gun oncesinden ve sez. sonrası tavsie edilio..gaz icin..

Kızlar benim göbeğin tamamında bir ağrı var.
Belim de ağrıyor.
Midem de ağrıyor.sanki ne bilim adet sancısı mı desem ne of
anlamdım.ama arada gelip gitme şeklinde değil.göbeğim çok aşırı sert,
bunalr sancı değil galiba.

Herkese merhaba.ben bugÜn eskı ıŞyerıme geldım.ÖzlemıŞım .ıyı geldı.dÜn doktora gıttım.nstye gırdık bır sorun Çıkmadı.maŞallah tosuncuk olmuŞ oĞlum.52 cm ve 3150 gr.olmuŞ teyzelerı.ama doktor +,-450 gr yanılma payı var dedı.karnın daha bÜyÜk duruyor bebeĞın kılosuna gÖre dedı.daha mı kılolu acaba.ben o kadar kılolu olmasının ıstemıyorum.ve doĞum tarıhınıde kararlaŞtırdık.29 hazıran da ınŞallah allah kısmet ederse oĞluma kavuŞuıcam.kan verdık Şekerıme ve kan sayımıma bakıcaklar

Herkese merhaba.ben bugÜn eskİ İŞyerİme geldİm.ÖzlemİŞİm .İyİ geldİ.dÜn doktora gİttİm.nstye gİrdİk bİr sorun Çıkmadı.maŞallah tosuncuk olmuŞ oĞlum.52 cm ve 3150 gr.olmuŞ teyzelerİ.ama doktor +,-450 gr yanılma payı var dedİ.karnın daha bÜyÜk duruyor bebeĞİn kİlosuna gÖre dedİ.daha mı kİlolu acaba.ben o kadar kİlolu olmasının İstemİyorum.ve doĞum tarİhİnİde kararlaŞtırdık.29 hazİran da İnŞallah allah kısmet ederse oĞluma kavuŞuıcam.kan verdİk Şekerİme ve kan sayımıma bakıcaklar

Maşallah canım paşana seninkide tosuncuk olmuş:nazar:Ne güzel gününde belli olmuşkaydirigubbakcemile3

Herkese merhaba.ben bugÜn eskİ İŞyerİme geldİm.ÖzlemİŞİm .İyİ geldİ.dÜn doktora gİttİm.nstye gİrdİk bİr sorun Çıkmadı.maŞallah tosuncuk olmuŞ oĞlum.52 cm ve 3150 gr.olmuŞ teyzelerİ.ama doktor +,-450 gr yanılma payı var dedİ.karnın daha bÜyÜk duruyor bebeĞİn kİlosuna gÖre dedİ.daha mı kİlolu acaba.ben o kadar kİlolu olmasının İstemİyorum.ve doĞum tarİhİnİde kararlaŞtırdık.29 hazİran da İnŞallah allah kısmet ederse oĞluma kavuŞuıcam.kan verdİk Şekerİme ve kan sayımıma bakıcaklar

hoş geldin canım güzel haberler getirmişsin maşallah tosuncuk olmuş oğluşunn allah nazarlardan korusun sende tarih aldın hadi hayırlısı dökülcez yavaş yavaşş:sm_cool::nazar:

Belim de ağrıyor.

canım yaa ağrın sıklaşırsaa doktora git kasılmada olabilirrr vücudunu dinle ne tepkiler veriyoo devam ederse oyalanma bencee git yada doktorunu ara konuş:teselli:

Belim de ağrıyor.

Biraz takip et bakalım geçecek mi? Geçmezse dr'unu ara canım önemli olabilir.

Hadi bakalım bir tarih daha belli oldu. Maşallah kuzuna. Kilosu da boyu da çok iyi çıkmış canım. Hayırlısı ile kucağına alırsın inşallah.

masallah canım pasana..herseyin yolunda olmasına sevindim ve gun de almıssın..sende sıraya girdin selsincim..hadi hayırlısı canım..kaydirigubbakcemile2

ay emin olamdım ama bir türlü hiç sancı çeken var mı acaba .
dünden beri nefesimd ekesiliyor gibi.
yarın randevum var zaten ama bakalım .allahtan kızım dün hareketliydi de içim rahat.
ama olmazsa ararım bugün öğledn sonrayı bekleyeyim bakalım
işyerinde uzanamıyorumda geçeecek mi anlayamıyorum
fakat dün gece de vardı bu ağprıalr

selsincim masallah oğluşuna
iyice kilolanmış uzamış annesi
doğum tarihinizde belli olmuş hayırlısı güzelim. şafak:18

X