2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

bende arkadaşım senin gibi konuştum. ama yaramzlık farklı şımarıklık farklı bişi. hiç gelemiyorum şımarık çocuğa. ama benimkide bayağı şımarık olacak . iki tarafında ilk torunu halası ve teyzesi derken oda borusunu ötürrecek galiba bize. genelde katıyımdır ama kendi çocuğumda başarılı olabilecekmiyim bilmiyorum. ama eğer bebekliği bana benzerse lök gibi bir çocukcukmşum. annem öle diyor. her şeyim düzenli ve çok usluymuşumve tembelmişim .emeklememişim bile öle oturduğum yerde kalırmışım :) umarım bana benzer

sizin oralar çok güzelmiş. öle diyor her giden bir gezi yapmak isterim oralara yerimseniben

evet bende geçen sene gezdim çok güzel gerçekten ama havası hep bulanık her ann yağabilir durumunda :) güneşine güven olmuyo ama bursa gibi bunaltmıyo serin çok güzel temmuzda köye gitmiştik akşam oldu ben dondummm eşim sağolsun demedi hiç bana üstüne bişey al yedek diye ne bilim üşüdüm :1rolleyes: onlar alışmışlar tabi

Fındık işini yeni yeni biliyorum bende canım ama çok zor ve zahmetli parasını karşılamıyo yani,eşim bu yıl gidemicek bebekten dolayı ay bide oralar dik bayır o halde topluyolar fındığı çocuğum komşuya yuvarlanır gider diyorum ben kaydirigubbakcemile3 bakalım napıcaz

ordu ya da gittim orası da çok güzell.. benim eşimde ç.kale li....

evt ordu hakikaten güzel sahili manzarası boztepesi falannn :)

eyetkiner pazarda çalışmak daha da yorucu oluyordur. ben gençken :) yapmıştım öle haftanın 7 günü saat sınırı olmaksızın çalışıyordum. turizmde birde gece eğlenmelere gider uykusuz çalışmaya devam ederdik ertesi gün vayy bee. hatırladım da şimdi tavuk oldum 10.00 uyuyorum kaydirigubbakcemile3

ıyı akŞmalr herekese
haftasonu tatıl yapcak anneler ,bol bol dınlenın olur mu
hoŞÇakalın ,esenkalın

İyi akşamlar bayanlar bugün erken günüm kaçmak istiyorum biran önce,yarın burdayım nasılsa.Tatil olanlara iyi tatiller iyi bakın kendinize ve bebişlerinize :1hug:

kaydirigubbakcemile3
evet cnm zor ama napalımm benim iznim haftaiçi ama... olmasa daha iyi bazen kullanmıyorumm yine aynı saatte kalkıyorumm ee eşim gidiyoo sonuçta bi de o saatten sonra yatamıyorum kalkıp evde iş yapıyorum daha çok yoruluyorumm ama şimdii bebiş geliyoo daha düzenli olmalı yaşantımız.. mecburen..pazarları evde olmalıyım mesela... inşallahh yaniii :Saruboceq:

İyİ akŞmalr herekese
haftasonu tatİl yapcak anneler ,bol bol dİnlenİn olur mu
hoŞÇakalın ,esenkalın

İyi akşamlar bayanlar bugün erken günüm kaçmak istiyorum biran önce,yarın burdayım nasılsa.Tatil olanlara iyi tatiller iyi bakın kendinize ve bebişlerinize :1hug:

iyi akşmalrrr... ben yarın da pazar da buradayımm beklerimmm .... kaydirigubbakcemile3

yaa ben de yine ishal oldummm... kan hapımı içince oluyordumm şimdi içmiyorumm ama yine oldummm.. 1 gün kabız bi gün ishall ne kötüü yaaa senağlama

yaa ben de yine ishal oldummm... kan hapımı içince oluyordumm şimdi içmiyorumm ama yine oldummm.. 1 gün kabız bi gün ishall ne kötüü yaaa senağlama

kan hapının adı neee bende gynoferon kullanıyoum beni normal ama hergün düzenli çıkarıyo bazen ishal gibi oluyo günde iki kez çıkartıyogamyoncuiremsu

kızlar midem öldürüyor beni su bile içemiyorum şimdi drumu aradım şurup verdi hap verdi içeceğim inşallah geçer ben böyle bişey yaşamadım daha önce şimdiye kadar kaynıyor diyordum meğer hiç değilmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…