2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

yaa ne güzell memleket kokmuş burasıı.... bende doğma büyüme istanbulluyum.. şimdi bakmayın izmir de olduğuma.....
ama babam sinoplu ve oturduğumuz yerde ordu lu giresun lu çok vardı.... giresun a gittimm çok beğendimm kalesine falan çıkmıştım resimlerim var hatta... çok beğeniyorumm oralarıı.....

Selam kızlar. Anca vakit bulabildim diyecem ama hala beni rahat bırakmıyorlar.
Saat 21:00'e kadar çalışıyorum da.
Sizde keyifler iyidir inşallah.

Aslında kendi tercihim. Akşamları 1 kişi nöbetçi kalıyor. Daha sakin olduğu için ben istedim ama bu akşam durmadan soru geliyor. Bunaldııım.
Ya bi rahat verin de KK'da iki sohbet edeyim :kızgın: demek istiyorum. Aslında aklım burada ya o yüzden gelen sorulardan rahatsız oluyorumkaydirigubbakcemile3

Aslında kendi tercihim. Akşamları 1 kişi nöbetçi kalıyor. Daha sakin olduğu için ben istedim ama bu akşam durmadan soru geliyor. Bunaldııım.
Ya bi rahat verin de KK'da iki sohbet edeyim :kızgın: demek istiyorum. Aslında aklım burada ya o yüzden gelen sorulardan rahatsız oluyorumkaydirigubbakcemile3

kıyamam sana. bazen bende senin gibi oluyorum buradan başka bişeyle ilgilenmek istemiyorum kısacası çalışmak içimden gelmiyor. acayip sinirleniyorum o zaman. bende daha işteyim sanırm ikimizden başkada bir eyetkiner var ama oda yazmıyor. ben cevplarım giderken haber veririm kaydirigubbakcemile5

kıyamam sana. bazen bende senin gibi oluyorum buradan başka bişeyle ilgilenmek istemiyorum kısacası çalışmak içimden gelmiyor. acayip sinirleniyorum o zaman. bende daha işteyim sanırm ikimizden başkada bir eyetkiner var ama oda yazmıyor. ben cevplarım giderken haber veririm kaydirigubbakcemile5

O da çalışıyordur. Neyse bugün cuma. 2 gün tatil bizi bekliyor. Hem yakında hepten tatile veya hepten mesaiye başlayacağız.hihoyyyt

yine herkes pek bi sessizz.. bugün de bittiii... cmt ye olduu nisan ayı çok hızlı geçti sanki....

yaa ne güzell memleket kokmuş burasıı.... bende doğma büyüme istanbulluyum.. şimdi bakmayın izmir de olduğuma.....
ama babam sinoplu ve oturduğumuz yerde ordu lu giresun lu çok vardı.... giresun a gittimm çok beğendimm kalesine falan çıkmıştım resimlerim var hatta... çok beğeniyorumm oralarıı.....

Ne güzel, ben bursalıyım canım ama benim eşimde ordulu :)

haklısın cnm benim sayfam açık ama pek katılamıyorumm.... :1no2: benimde aklım sizde.. ben de 8 de çıkıyorum.. benim işim rahat ama herzaman müsait olamıyorum tabii.... bu ay sonu evde olunca bol bol katılırım artıkk..... :Saruboceq:

Aaa ne güzel ipeğimu,fındığa gider mi sizinkilerde,benim eşim gitti geçen yıl 15 gün kaldı :KK43: nasıl zor geldi anlatamam ilk ayrılığımızdı

Bizimkilerin memleketleri ile hiç işi olmamış. Yaklaşık 13 sene önce Karadeniz turuna çıktığımızda köylerine gitmiştik. O kadar. Öyle bağ bahçe yok. Bir ara köye ev yaptırmaya kalkıştılar o da yarım kaldı. En sonunda Akçay'a aşındılar. Benim daha çok işime geldi. Bu yaz kısmetse evlerine gideceğim kızımla.

Tanıdıklardan fındık işi yapanlar var. Artık fazla kazandırmıyrmuş da. Öyle uğraştığınla kalıyormuşsun. Eşin de yorulmuştur. Bi dahakine sen de bebeğinle gidip babasına yardım edersiniz artık:))

haklısın cnm benim sayfam açık ama pek katılamıyorumm.... :1no2: benimde aklım sizde.. ben de 8 de çıkıyorum.. benim işim rahat ama herzaman müsait olamıyorum tabii.... bu ay sonu evde olunca bol bol katılırım artıkk..... :Saruboceq:

hafta sonlarıda ben yokum :KK43:( evde internet var ama hafta sonları fırsat olmuyor haziranda kardeşim evleniyor bir hafta sonu onun için alışverişe bir hafta sonun bebiş için derken eve yorgun argın geliyoruz. onun evliliği ile benim muhtemel doğum arasında da 15 gün var.umarım oğlum erken gelmeye kalkmaz. :)

Akam olmuyor son yarım sat geÇmıyorÇ
helede yarın yıne gelıp ÇalıŞacaĞımı dÜŞÜnÜnceeeeeeeeee

O da çalışıyordur. Neyse bugün cuma. 2 gün tatil bizi bekliyor. Hem yakında hepten tatile veya hepten mesaiye başlayacağız.hihoyyyt

ohh ne güzelll ben cmt ve pazarr çalışıyorumm ve çok sıkıcı geçiyor kk da kimse olmuyor senağlama

Ne güzel, ben bursalıyım canım ama benim eşimde ordulu :)

ordu ya da gittim orası da çok güzell.. benim eşimde ç.kale li....

Benim babam sinoplu annem ordulu

oo benim babm da sinoplu ama hiç gitmediim en çok oraları merak ediyorumm

valla umarım bebişler uslu olurda güzel bir dönem geçiririz.hem tatil olur hem onlarla gezeriz

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

valla umarım bebişler uslu olurda güzel bir dönem geçiririz.hem tatil olur hem onlarla gezeriz

Çenem pek düşüktür. Zamanında çok konuştum eleştirdim herkesin çocuğunu. Şımarık çocukları hiç hazzetmiyorum da. Ailesi tarafından şımartılınca daha da gıcık oluyorum. O yüzdfen uslu bir bebek beklemiyorum. Cezamı bulacağım galiba. Şimdiden karnımda durmuyor çıkınca neler yapar bilemiyorum.

ohh ne güzelll ben cmt ve pazarr çalışıyorumm ve çok sıkıcı geçiyor kk da kimse olmuyor senağlama

Seninki birasz fazla olmuş. Haftasonu çalışmak zor oluyor gerçekten. Onu da yapmışlığım var. Yakında işten ayrılacaksın nasıl olsa. Sabret canım.

oo benim babm da sinoplu ama hiç gitmediim en çok oraları merak ediyorumm

Karadeniz sahilinde Amasra dahil ondan sonraki yerler harika. İnsan bakmaya doyamıyor. İnşallah bir gün gidersin.

X