2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

valla benim ablam sezeryanla doğum yaptı doğumdan 15 gün sonra karnı dümdüzdü ve halada öyle yok öyle bişey sezeryanla göbek kalır felan bünyeden bünyeye değişir o

ahh bebişler bi doğsun bizde ne göbek kalır ne bişey bak görürsünüz..............
doğumdan sonraki göbüşleri de eklerizzz doğumdan hemen sonra,doğumdan 1 ay sonra ,doğumdan 2 ay sonra diye................
ideal görüntü ve kilomuza ulaşıncaya kadar hep birlikte rejimdeyiz olur mu

Doğumdan sonra imajımı yenileyeceğim zaten.Öncelikle işe saçlardan başlayacağım.Hamilelik nedeniyle dökülme hiç yok kırıkta yok gayet bakımlı güzel bir renge boyatacağım.Kilolarıda verdimmi fıstık gibi tamamdır

ben bu hamilelğimde eminimki doğum öncesi kilomdanda aza düşerim 62 dim 58 felan olurum 2 ay sonrasın çünkü fazla kilo almadım geri kalan hafta 9 10 haftam var doktorum anca alırsan bile 5 kilo dedi buda beni mutlu etti toplamda 12 ile bitirmiş olucamgamyoncuiremsu

az önce yatmadan bi bardak süt içtim kızım bi hücümla kaydığını hissettim yuvarlak bişey geldi sağ tarafıma herhalde kafasıyla orama yattı çok hoşuma gitti

hadi kızlar şimdiden herkese iyi akşamlar iyi tatiller.pazartesi görüşmek üzere.kendinize ve bebeciklerinize iyi bakın

ooo selsin günü bitirdi gidiyo
daha bizim 1 saatimiz var evde yemek yok selsin napıcam onu düşünüyom evde bi tane robot olması lazım sabahtan kurucaz akşama herşey hazır ne güsel olurdu

ultrason görüntülerini felan yapıştırdım babasıda yazıyo hatıra kalsın bugünlerimiz

Ben günlük yazmıyorum ama oğluşumun adına mail adresi aldım arada mailler yazıyorum ona 18 yaşına geldiğinde vericem adresini ve şifresini okusun paşam

Aynen bende öyle düşünüyorum benim menülerim çok değişken o yüzden yazmıyorum homini gırtlak yiyen bir kişinin menüsünü düşünün heh işte o benim :roflol:

bende neyi beğenirsem yiyorum.ama ne özellikle artırıyorum ne özellikle azaltıyorum.
meyve felan gibi zaten düşük kalorili şeylere eskiden beri zaafım vardır.her zaman yerim.hamur işi de seveirm. homini gırtlak olmasada bayağı bir gırtlağım yanihihoyyyt

canım ya ben de sezaryenden korkuyorum.korkum göbek kalması değil .ben uyuytulmaktan ve ameliyat hsisinden korkuytorum ma şimdilik bzide noraml gibi giidyoruz bakalım kısmet .hangiis hayırlı ise o olsun tabi ki

ooo selsin günü bitirdi gidiyo
daha bizim 1 saatimiz var evde yemek yok selsin napıcam onu düşünüyom evde bi tane robot olması lazım sabahtan kurucaz akşama herşey hazır ne güsel olurdu

işte ben daha 1,5 saat var .yarında c.teis akşam 5 e kadar çalışıyoruz.
ama evde ki robot fikri benim hayalim.ıoooffffffff gaydin of keşke gerçek olsa yapsalar alırıdk yedekli hemde kaydirigubbakcemile3

slm kızlar
çok yoruldum bugün. hiç yazamadım bile size dilara geçmiş olsun canım.umarım çabuk ayağa kalkar eşin.

ah be canım çalışan kadınlara yardımcı şart ya nereye yetişeceğimizi şaşıyoruz hepsi bi yandan üstüme üstüme geliyo hem sosyal ol hem ev işi yemek alışveriş gerçekten zor
Canım konuşsana patronunla çok zorlanıyorum ctesileri gelmiyim bir süre de zaten ne kaldı şurda canım ya :teselli:

günlük yazmak güzel olurdu bebişe. ama benim için çok zor ancak hatıra olark dvdleri var işte ay be ay. kilo konusuna gelinece ben 10 kilo almıştım 1,5 haftadır 2,5 kiloyu verdim şimdilik bu ama sürekli vermeye devam ediyorum buda hoş değilmiş. ne yapacağım bilmiyorum

kesinlikle bir yardımcı gerek.allahtan 15 te bir kadın geliyor banada temizlik ve ütümü hallediyor. bebeğim doğduktan sonra sürekli bakıcımız olacak her şeyi yapar sağolsun o zaman iyi olacak sanırım. eve gidince her şey hazır ohh banada oğlumla ilgilenmek kalacak :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…