2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

günlük yenilenlerden bahsetmişsiniz
ben ilk aylarımda çok dikkat ediyordum hiç kilo alamadım artık başladım yemeye
yazdıklarınızın 3 katnı yiyorum hergün tatlı yiyorum ama kilo alamıyorum devamlı evdeyim hiç hareket yok
biraz hareketli geçirsem günümü hemen kilo veriyorum
üstelik benim bebeğimde çok kilolu değil normalin alt sınırına yakın
yediklerim nereye gidiyor anlamıyorum

valla hiç takılmıorum gaydincim, b dha hayatımda bu kadar kilo görüceimi sanmıorum zaten..istediğimi yinede yemekten ceknmiorum..löp löp et olsun bebişime dieekaydirigubbakcemile3

Ben toplam 9 kilo aldım 27. haftanın içindeyim.En fazla kaç kilo daha alırım acaba?

valla hiç takılmıorum gaydincim, b dha hayatımda bu kadar kilo görüceimi sanmıorum zaten..istediğimi yinede yemekten ceknmiorum..löp löp et olsun bebişime dieekaydirigubbakcemile3

Aynen bende öyle düşünüyorum benim menülerim çok değişken o yüzden yazmıyorum homini gırtlak yiyen bir kişinin menüsünü düşünün heh işte o benim :roflol:

Valla bende en son 1 ay Önce gıttıĞımde 12 kılo almıŞtım.bakalım cuma gıdıcem kontrole.12 kılonun Üzerıne kaÇ kılo daha almıŞız.ama hıÇ takılmıyorum.napım yanı alıyorum ıŞte.yapıcak bırŞey yok.yedıklerımde bellı

Bende Çok merak edıyorum bakalım kaÇ kılo ıle doĞum yapacaĞım daha kaÇÇ kılo alcam ve doĞumdan Çıkınca hemen tartılcam bakalım doĞumda kaÇar kılo vereceĞız..bebıŞler kaÇ kılo doĞacaklar...

dilaracım çok geçmiş olsun canım..a.s.

bende şuan fazla bi ağrı yok ama yarın yada akşama nasıl olurum bilemem
dilarqcaım çok geçmiş olsun.safre kesesinden 3 .gün noral oluyor inşallah ehrşeyş.
eşinin işi de vucudu pek yormayacak bir şey ise çok kolay olurç
işide ameliyatıda hayırlı olsun canım

canım işi bilgisayar başında hiç kalkmıyo eşim oturduğu yerden yaapcak elektrik çizimcisi konut projeleri üzerine çalışıyo o yüzden doktor izin verdi çalışmasına inşallah ağrısı sızısı olmasında sorun değil zaten anlatcak
dİlaracım gelmİŞsİn tatlım İyİ geÇmİŞ..gelmİŞ geÇmİŞ olsun
allah daha kÖtÜ bİŞey vermesİnnn

hepinize çok teşekkür ederim kızlar allah razı olsun biraz daha iyi bugün gamyoncuiremsu

bende öyle bi yiyorumki anlatamam helede dün hastanede hiç düzgün beslenemedim habire meyve suları ve hazır yemekler yedik mecburen bende okadar çok yiyorumki anlatamam bu hafta ortası gidip kızımı görcem bakalım ne kadar olmuş benim sıpamkaydirigubbakcemile3

toplam 7 kilo:lepi:
kızlar dün hastanede aynı katta iki bebiş vardı ikiside kız bebişlerdi birbirinden tatlılardı gelip gidip sevdim onları:)

bızım apartmanda bı kız vardı dÜŞÜnebılıyormusunuz hamılelıĞı boyunca tam 8,5 kılo almıŞ............vucudu ıncecıktı ama karnııı aŞırı derece de Çooooooook bÜĞÜktÜ gÖrsenız ıkız sanırdınız.............ama top gıbıydı bı kızı oldu bebek tam 4.100 gram doĞdu...........
Hastaneden geldıler normal doĞum yaptı bıde ne gÖreyım kızın karnı dÜmdÜz...ıncecık maŞallahhh yaa Çok ıdeal

Benım arkadaŞımın gÖbeĞı ınmedı.kontrole gıttıĞınde doktor dalga geÇmıŞ hatta.ıÇındemı unuttuk naptık dıye

sezeryanda göbek biraz kalıyo eskisi gibi olamıyosun inş. normal doğum yapabilirim herşey yolunda giderse ahh ahh:Saruboceq: sezeryandan korkuyorum doktorumada söyledim şimdilik normal gidiyo dedi umarım bebekte döner herşey yolunda gider

evet sezeryanda daha çok göbek kalıyor ama zamanla eski haline dönüyor..............
hatta eski halinden daha zayıf olanları da gördüm sezeryandan sonra...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…