2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

AYYY VALLA EV HANIMI MI OLCAM ŞİMDİ İNANAMIYORUM ÇOK TUHAF GELİYOR YA....................
EV HANIMI OLMAYI NASIL BECEREİEİM ACABA EVDE DURURMUYUM O DA AYRI Bİ DERTa.s

Beyaz melek senin adına sevindim ne güzel doğumdan sonrada 1 yıl bebeğinle kendin ilgileneceksin.Malesef benim öyle bir şansım yok doğumdan sonra en fazla 3 ay bebeğimle olucam sonra iş anneme düşüyor.Neyse bunada şükür iyiki annem var

melekcimm çok geçmiş olsun artık iyisin aramızdasın yinee....:))))

bu arada işin için çok sevindim cnm.. ne güzell hem bebeğine bakacaksın dinleneceksin hem de paranı alacaksın.... süpermiş walla....

melekcim bundan 4 ay önce yeni hamileyken bademle ufak bişi geçmişti aramızda çokda önemli bişi değildi zaten o sırada beni demetcim korumuştu bende o sıra ona teşekkür edememiştim o gün ne olduysa ogün için sana teşekkür ederim dedim o sıra gerginlikten dolayı edememiştim dedim oda o sırada girip okumuş yine başladı işte benimle uğraşmaya önemsizdi canım ben 3 senedir kadınlar kulubündeyim hiç kimse ile atışmam olmamıştı daha önce tüp bebek sayfasındaydım diyet beslenme topiğindeydim neyse sizlere kavuştum çok şükür çok özlemiştim

derin canım hoşgeldin çok sevindim :lepi:Şeniz

prensesin ve sen nasılsınız bakalım görüşmeyeliii:1hug:

melekcim bu arada geçmiş olsun sende yoktun kaçgündür çünki
nurcummaşallah göbüşüne canım

demetcim hoşbulduk canımŞeniz prensesimle çok iyiyiz teyzesi ama midem berbat canım yaaa çok kaynama yapıyor şimdi eşim maden suyu getirdi içicem geçer heralde
aybalamız sen nasılsın canıma.s.

demetcim hoşbulduk canımŞeniz prensesimle çok iyiyiz teyzesi ama midem berbat canım yaaa çok kaynama yapıyor şimdi eşim maden suyu getirdi içicem geçer heralde
aybalamız sen nasılsın canıma.s.

geçmiş olsun canım bende de arada oluyo o berbat bişey gerçekten süt benimkini biraz hafifletiyor...

bizde iyiyiz teyzesi çok şükür Allah aŞeniz

demett kızz hoşgeldin nasılsın bakalım kaçak? ::)

hoşbuldum canım nasıl oldun sen bakalım inşallah iyileşmişsindirŞeniz

canım geliyorum yazıyorum ama hiç kaale alan olmuyor bu ara bende usulca çıkıp gidiyorum ne yapalım herkeslerin canları sağolsunhihoyyyt

hava çok güzel gezmeye çıkıcaz arkadaşla birazdan kahvemi içerken bir bakayım dedim yinede bakmadan edemiyorum buraya-tatlicadiarzu-

öle deme tatlım yaaa..bende bazen yazıorum cevapsız kalabilio ,,napçaz yani küselim mi topiğe:)

iileştim şükür..kız ben kahve içince bebeğim dellenioodelikafadulden tekmeler havada savruluyo.içmiorum artık hoş zaten nadir içerdim.

ii gez ama üşütme sakın demetcim havaya güvenip...öpüorum canımkaydirigubbakcemile5

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM SAĞOLUN KIZLARRkaydirigubbakcemile5

Ben her akŞam 1 bardak sÜte 1 Çay kaŞıĞı nescafe koyup ıÇıyorum...............
Kahve zararlı ama sadece sÜte 1 Çay kaŞıĞı pek zararlı olmaz heralde...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…