2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Günaydınlar annecikler.Bu gerilme hissi bende de oluyor ama sanki bana bebeğim dönüyormuş gibi geliyor.Sertleşme oluyor sonra geçiyor.Dün rüyamda bebeğimi emzirdiğimi gördüm güzel bir duyguydu.Nasılda seviniyorum hemen sütüm geldi diye.ınşallah gerçekte de böyle olur.

hoşbulduk hüzünyılı ve ilsu..kaydirigubbakcemile5

dr a gidecek olan b zuzum var sanırım bugün..inş güzel haberler getirir..bugün gaydin de yok..sakin topiğimiz.

selsin bendede sag tarftan kasılmalar başladı,ama 2-3 dak. sürdü ve bitti şükür.sanırım bu kasılmalar zamanla artıcak artık.

ya benim kız babasının sesii duyunca tepki verio anneyi es geçio..tam babacı yani..cadı kızım benim:)sizinklerde durum nasıl kızlar?

maşallah nurcum göbüşüne..büyümüş ama o kadar cok buyuk deil..fazla kilo almadın sanırım..

kızalar günaydın

nurcum göbüşüne kocaman bir maşallah

benimde arada bir karnımda srtlşeme baskı hissi oluyor sonra yumuşuyor bende bebişmi diyorum ama kasılmamı onlar acaba.

Herhalde rahım kasılması onlar.annemde artık olur dedı.2-3 ay Önceden baŞlıyor rahım doĞuma hazırlıyor kendını dedı.ama bebekte toplanır dedı.ay ne bılım bebek mı rahımmı bende anlaamadım gıttı.nedense bugÜn canım sıkkın.Şu hareketlere kafam takıldı.

maşallahhh göbüşüne nurcumm.... maşallahhhh

maşallah nurcum göbüşüne..büyümüş ama o kadar cok buyuk deil..fazla kilo almadın sanırım..

kızalar günaydın

nurcum göbüşüne kocaman bir maşallah

benimde arada bir karnımda srtlşeme baskı hissi oluyor sonra yumuşuyor bende bebişmi diyorum ama kasılmamı onlar acaba.

MaŞallah nurcum gÖbÜŞÜne

nurcum masallah göbüşüne canım çok tatlı duruyor

teşekkür ederim kızlar

benım oğlum tamamen annecı kımseye ellettırmıyo kendını babası öpüyo konusuyo sevıyo banamısın demıyo yaramaz kaydirigubbakcemile3

kızlar 28+4 göbüşümüz

masallah canım cok seker cıkmıs gobusun:1hug:

canım bu kadar stres yapma sakın ol bunlar normal seyler:1hug:

Gaydın yok bugun hu hu nerelerdesin

evet ilsu gaydın bugun yok bende merak ettımfisfisfis

DoĞru sÖylÜyorsun hÜzÜncÜm nıye takıldıysam bu kadar bende anlamadım.kendımı huzursuz etmek ıÇın uĞraŞıyorum sankı.uzun zaman oldu gÖrmÜyorum ya.huysuzlanmaya baŞladım gene.

SABAHTAN BERİ YAZAMADIM....
patronum geldi.................konuşmak için toplantıdaydık.............
bana artık hamileliğin 7.ayı içindesin evin uzak dinlenmen gerek...işimiz stresli sen stres oldukça bebek te etkileniyor son 2 ayında dinlen evde biraz dedi....................
pazartesi günü yerime yeni bi kız almış o başlayacakmış.................:1closedeyes:
15-20 gün birlikte çalışırmısın diye sordu tabi olur dedim...
15-20 gün kıza eytim vereceğim................
sonra ta tatildeyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmhihoyyythihoyyyt
çıkışımı yapmıyacak............resmi olarak....
ssk devam etçek 18 mayısta normal analık iznime çıkçam hayırlısıyla...
o zamana kadar maşşımı da tam vereekmiş....sağolsun...
ben seni asla madur etmem dedi...............
18 mayısta ayrılırken tazminatını da tam hakkıyla aldığın maaş üzerinden vereceğim dedi...
doğumdan sonra raporunu kapatınca ssk dan çıkışını o zaman yaparız doğum paranı al ssk dan dedi..........................:lepi:
sonrada işsizliğe bağlanacağım............ve doya doya en az 1-2 sene kızıma öyküme doya doya bakacağım kendim allah nasip ederse..............hihoyyyt
içim hem biraz buruldu kaç senelik işim............
ama yinede çok sevindim...........çünkü kızıma kendim bakmak istiyorum en az 1 yıll
zaten 1 yıl sürekli param gelcelk...işsizlik falan
çok şükür...:Saruboceq:

Beyaz melekcım senın adına Çok sevındım.ne gÜzel bır patronun var.maŞallah.allah herkese Öyle patron nasıp etsın.yanı Şurda 15-20 gÜnÜn kaldı

bence o kadar stres yapmayın..............
her karın kasılması,sertleşmesi rahim kasılması değil kesinlikle bebek hareketi onlar rahat olun..çünkü rahim kasılmaları daha basınçlı ve ritmik oluyor
telaş etmeyin doktorunuz muaynelerde anlatıyordur zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…