2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Selsincim oğlunun hareketlerini hissettin mi bakalım
1-2 gündür pek hissedemiyorum demiştin?

çok az hissettim.canım.2 gün öncesine kadar.daha net hissediyordum.ama sabah gene bir tarafını çıkardı ama neresi bilmiyorum.

SELSıN benimde deridm kuzumun hareketini geç saatlerde hissetmem bir iki gündür de daha az hareket ediyor ancak ben yatııtğımda .
dha önce zıpluyordur şimdi sanki daha değişik daha az.ndene acab norl mi bunalr ki?

Kızlar bende dün akşamdan beri çok az hissediyorum Çok aşırı hareketliydi ama dünden beri çok azaldı hareketleri zor hissediyorum..

kızlar tatlı bırseyler yıyıp sol tarafınıza yatın saatte en az 4 kez hareket etmesı gerek yıne hıssetmıyorsanız hemen doktora
aksam oynar yarın oynar derken benım cahıllıgıme gelmıstı sonuc bılıyosunuz ıstesenağlama

kızlar kuzucuğumu rüyamda görüdm :)))))))
gene çok komikti.
bebağa bakma için çıakrıyoruz yine karnımdan neden bilemem ???????
ablam yıkıyor ,oynuyor bende duramdan gel içeri girisn alışmaısn diyorum.
sonra ablamın kucağında yanayan yürürken benim ufaklık saçımı çekiyor ...anne diyor.nasıl şaşırıyorum ablamın kucağında ama benim annesi olduğumu biliyor diyorum.bana şekerci gösteriyor.oradan eline bir lolipop alıyor.
şimdi alışmasın içerde göbek bağıdna beslencek diyr korkuyorum bende.
tekrar yerine bebeğimi yerine koyuyorudk.
geenlerde ded bana ayran diyordu minik kuzum hayırıdr inşallah.
ya saçımı çekmesine anne demedine bittim rüyamda.
siyah diken diken bol saçı vardrı.göleri küçük ve siyahtı.kuzumunçof allahım hayrı-ola inşallah

valla bilmiyorum canım ya.bende korkuyorum.benim genelde zaten akşamları hareket ediyor.gündüz pek etmiyordu.şimdi daha az gibi

işte canım gündüz yatma gibi bir şansımız yok.akşam yattığımda hareket ediyor zaten.sandalye tepesindeyken hareket etmiyor.akşamlarıda 2 gündür az gibi yani derinden.çok net değil gibi.gerçi benim 28 haftalık oldu.belki ondandır.yada ben kuruntu yapıyorum ay ne bilem

Sadece bugÜn benım sankı gÖbek Çevremde bır toplanma gıbı bırŞey var.arada oluyor sertleşiyor.sonra geÇıyor.sızede oluyormu

ben kahvaltımı uyandıktan 2 saat sonra yapıyorum heralde bırden mıdeme yuklenıyorum dıye bole oluyo
hamılelıkten öncede bole oluyodu

bir arkadas yazmıştı günde 10 hareket etmesi lazımmış .ama her hareketi biz duyamıyoruz ki
mesela dr a gittiğimde bebek kıpır kıpırdı ama ben hiç hissetmiyordum .

Sadece bugÜn benİm sankİ gÖbek Çevremde bİr toplanma gİbİ bİrŞey var.arada oluyor sertleşiyor.sonra geÇİyor.sİzede oluyormu

evet canım bende de sık sık oluyor, galiba kızım poposunu dayayıp ittiriyor diye düşünüyorum, tekme değil çünkü. ultrasonda da gördüm gerneşiyordu bebişim, galiba o zamanlarda oluşuyor bu sertlik

hüzüncüm ozaman senin önceden de öyle bir rahatsızlıığn olduğu için hamilelikte artmış olabilir .zordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…