2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

günaydın
hayırlı cumalar
allah cuma günün berketini üzerimziden eksik etmesin
nasılsınız annecikler

dun aksam acayıp yagmur yagdı burda ama bugun guneslı
ınsallah haftasonu guzel olur hava aşkımla yesilköye sahıle gıdıcez mıs gıbı denız ve yesıllık havası almaya:asigim::nazar:

gunaydın canım hosgeldın bıs ıyıyız oğlusumla sız nasılsınızŞeniz

biz de iyi saylırız .çok şükür.
ama 2 gündür başdönmesi var.acaip şekilde olmadık zamanda geliyor hayırdır inşallah
oğluşuna çok selam söyle canım.sanki sarışın bir oğlan olacak:)))))

ay bu kocişim beni öldürecek ya.dün annemle gezicez dedim cmtesi.aklı başına yeni gelmiş.bu sabah aramış nereyi geziceksiniz diyor.gezicez işte dedim.söylemek istemedim nereye gideceğimizi.yarın annemle kısmetse eminönüne gidicez.eksikleri tamamlıcaz.kapı süslerine filan bakıcaz.söyleyince eminönüne gideceğimi anam diyor.çok gezme karnındaki ile diyor.bende dedim şimdi gezim.bitirelim son ay hiç çıkamam dedim.ödü patlıyor birşey olucak diye.allah korusun tabi benim oğlumuda.sizlerin ve herkesin bebeklerini çocuklarını

günaydın arkadaşlarrrrrrrrrrrrr bizzzzzzzzzz geldik olanlar için hepinizden özür diliyorum inanınki hiçbi,r suçum yoktu amacım 3 ay öncesine giderek demetime teşekkkür atmekti olsun neyapalım 3 senedir kadınlar kulubündeyim ilk defa ceza aldım bizz kızımla çok iyiyiz çok güçlü tekmelerini hissediyoruz artık babamızda duyuyor hatta sayıyoruz bir iki üç dört diye her sabah uyanınca yüce allahın bize verdiği mucizeye şükürler ediyoruz sonrada onunla ilgili hayaller kuruyor babamız hemen öpüyor karnımı sürekli bir insan bu kadarmı beklermiş evladını hasretle yalnız üç gündür mide yanmalarım başladı aynı yeni hamileliğimdeki gibi şuan bile var çok berbat

günaydınlarrr... hayırlı cumalarr hepinize.

dün katılmadım size ne çok özlemişimm... :)))
dün şekerimi ölçtürmek için gittimm.. alışveriş yaptım bebeğime çok güzell şeyler aldım.. şeker sonucumu bugün alırım herhalde
...

ay dün gece benim için işkence gibiydi.gerçi işkence saat 8.30 gibi başladı.göğsümün altında acayip o yanmalardan oldu gene.sürekli bebe yağı sürdüm.bebe yağı sürdüğümde geçiyor.kuruyunca gene başlıyor.karnım büyüdükçe oluyor galiba.geriliyor derim.gecede devam etti tabi.acısına sürekli uyandım.yağlanıp tekrar yattım.sabah saat 6 gibide tam göbek deliğimin sağ tarafında bir şişlik.kocamandı valla.doktora gittiğimde sorucam.sağ tarffımda bebeğin ne tarafı var.çünkü bütün ağırlık ve ağrılar sağ tarafımfda.

günaydın arkadaşlarrrrrrrrrrrrr bizzzzzzzzzz geldik olanlar için hepinizden özür diliyorum inanınki hiçbi,r suçum yoktu amacım 3 ay öncesine giderek demetime teşekkkür atmekti olsun neyapalım 3 senedir kadınlar kulubündeyim ilk defa ceza aldım bizz kızımla çok iyiyiz çok güçlü tekmelerini hissediyoruz artık babamızda duyuyor hatta sayıyoruz bir iki üç dört diye her sabah uyanınca yüce allahın bize verdiği mucizeye şükürler ediyoruz sonrada onunla ilgili hayaller kuruyor babamız hemen öpüyor karnımı sürekli bir insan bu kadarmı beklermiş evladını hasretle yalnız üç gündür mide yanmalarım başladı aynı yeni hamileliğimdeki gibi şuan bile var çok berbat

derincimm hoşgeldinn :))))))

ben de bebeğimin tekmelerini daha istikararlı hissediyorum dün çok gezdim çok yorulmuştum eve gelip yatttığımda çok hareketlendiğinin farkına vardımm :nazar: maşallahh bebişlerimizee maşallahhh :nazar:

hoşgeldin canım.

dün şekerimi ölçtürmek için gittimm.. alışveriş yaptım bebeğime çok güzell şeyler aldım.. şeker sonucumu bugün alırım herhalde
...

sanada günaydın.canım.oğluşunun cicilerini eklersin artık

yaa ne kadar çok şey konuşmuşsunuzz oku oku bitmez şimdi bu sayfalarr... daha sonra bakıcam artık onları okumaya kalksamm bugün yine katılamam size herhaldee :))))))))))))

sanada günaydın.canım.oğluşunun cicilerini eklersin artık

tabii tabiii eklerimmm.. artık almıcam diyorumm yine dayanamıyorumm.... park yatak aldım oğluma bi de...ana kucağı... çanta takımı .... ve bi sürüü minikk kıyafettt .... ayy çok güzelllerrr....

DERıN HOŞGELDıN CANIM.
iyi olamnız çok güzel.
eytkiner geçmiş olsun canım.inşallah sonucunda güel çıakr.
kuzucuğuna ladığın herşeyi iyi günelrde hayırla kullan inşallah.
biz yorulunca galiba oynamıyorlar
bugünler de ben biaz bitkinim.bebeğim ben yatınca bile nazlanıyor bir süre ,sonra oynamaya başlıyor.
ben de tembel mi acaba diye korkuyorum az mı oynuyor ki acaba .bunun bir ölçme yolu varsa ölçeceğim..

kızlar biz geldik meleğimi gördüm çok tatlıydı teyzeleri 1220 graM OLMUŞ HER ŞEYİ NORMALMİŞ çok mutlu oldum drdan sonrada meleğime bebek arabasına baktık...

Nurcum masallah kızına iyice serpilmiş annesi .1200 kilosu da çok güzel .hepsi sağlıcaklar gelsinler.
Yine forumda kimsecikler kalmadı. Kızım bana parmak sokuyor galiba. Artık tekme atmaktan vazgeçti.
İçimde hep kımıl kımıl. Karnımı şişiriyor indiriyor. Yani diyor ki ben varım merak etme.
Neyse. Hala çalışan biri olarak 21:00'de mesaimi sonlandıracağım. Omzum fena ağrımaya başladı.
Aklıma birden Kibele geldi. Uzun zamandır görünmüyor.. Kendimi ona benzetmeye başladım. Ben Türkiye'deyken bile saati tuturamıyorum.
Hadi kendinize iyi bakın.

ipekcim evet hiç karşılasamıyoruz seninle gündüzüün pek gireme fırsatın olmuyor sanirim
kızına ve kendine ii bak.stardust için verdiğin bilgiye tşk ederim
gÜnaydınnn dÜnyanın en mÜkemmel annelerİ..............
Hepİnİze İyİ bİr gÜn dİlİyorum...........
SaĞlıklı,huzurlu,mutlu ve İyİ haberlerle dolu................
Bu mubarek cuma gÜnÜnde tÜm dualarınız kabul olsun İnŞallah..

Günaydınnn canım ,amin.
Günaydın herkese. çalışan arkadaşlar güzel bir son iş günü geçiririz umarım

Günaydınnn

aa derincim banlanmış mıydın. bende kaç gündür yok diye düşünmüştüm tatlım .evet büyüdkçe hareketleri hem sertleşiyor hemde arrtıyor.

inş testin iyi çıkar emelcim , sana da hayırlı Cumalar
...

eyetkiner selsin swethome ilsu hoşbulduk arkadaşlar
evet ilsu banlanmıştım salıdan beri giremiyordum ama olsun ben aradagirip okudum yine ne kadar alışmışız yaaa bende bu arada bilg tamire gönderdim format atıldı dün geldi bir aydır bozuktu sizlerden ayrılamadığım içöin gönderemiyordum bu iyi bir fırsat oldu şimdi çok şükür düzelmiş herşey

kızlar günaydın derincim hoşgeldin canım aramıza tekrar...
ilsucum sağol canım allaha şükür herşey normal gidiyor beişler iyi olsunda biz herşeye razıyız

biz de iyi saylırız .çok şükür.
ama 2 gündür başdönmesi var.acaip şekilde olmadık zamanda geliyor hayırdır inşallah
oğluşuna çok selam söyle canım.sanki sarışın bir oğlan olacak:)))))

ay bellımı olur annecıgıde sarısın ama babası esmerdelikafadulden

derıncım hosgeldın canım özledık senı yaaaaŞeniz

...

canım ınsallah sonucların ıyı cıkar gule gule kullansız bebısın cıcılerını:lepi::nazar:

kızlar günaydın derincim hoşgeldin canım aramıza tekrar...
ilsucum sağol canım allaha şükür herşey normal gidiyor beişler iyi olsunda biz herşeye razıyız

gunaydın nurcum hosgeldınnnnhihoyyyt

X