2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ya doktorum iyi hoşta şöyle kestirip atmıyormu kafam atıyo ben hamileyim kardeşim gerginim hassasım şöyle uzun uzadıya aydınlat dimi,offff of

ya bende inanki devlet meselesi haline getirdim ya bir sorun olursa ya iltihap ciddi ise ya ilerlerse kaç tane doktor adayı arkadaşla görüştüm hamilelerde yüksek çıkması normal dedi ama ne kadar yükseği normal bilemiyorum

Alya ismi güzelde iste ayunun biri cıkıp inceltmeden soylerse al yaaa sunu dye dalga gecerlerse kızımla bade yi kullanır diye düşündümmmm kaydirigubbakcemile3

canım bade ismini bende beğeniyorum ama bazı kaynaklarda anlamı şarap,içki diye geçiyor bazılarında kutsal sevgi,sen her iki anlamıda biliyormuydun

herkese günaydın kızlarr bugün aranızda olamıcam eşim işe girmeden küçük bi operasyon geçircek ameliyat bugün anlıcanız hastanede olcam merak etmeyin beni:)

Geçmiş olsun canım.

Doktora böyle yaz desem neden der mi acep? Mantıklı bir açıklama da yazar mısın? Sonra rezil olmayayım.

Akıl vereyim hemen. Zaten birkaç haftaya kadar doğuracan. O zaman görürsün kız mı erkek mi? Yahu benim de ilk odur budur dendi de hiç seninki kadarını görmedim. 27. haftada hala cinsiyetini anlayamıyorsa doktorunu değiştir derim. Allah muhafaza sezeryan yerine başka birşey yapabilir.

Benimki 26. haftada tersti. 27'de döndü. Bu haftalarda oynak olurmuş. %97'si doğuma yakın başaşağı dönermiş merak etme.

Bugün alyansıma veda ettim. Artık su topluyorum galiba. Bacağıma bastırınca beyazlık 1-2 sn kalıyor sonra geçiyor. Sizde durumlar nedir?

ben çıkıyorum kızlar dişim ağrıyor dişçiye gidyorum.herkese iyi akşamlar

Geçmiş olsun canım.

Ama allah için eşim cok yardım ediyo bana bulasık, çamasır, temizlik konusunda yirim aşkımıııı yirim tek kusuru playstationnn :asigim:

He valla. Hamileliğim eşimi pek değiştirdi. Özellikle son 1-2 ayda. Çok ihtimamlı davranıyor. Hamileye saygı duyuyorlar galiba. Ya da içten içe yakında başıma geleceklerden bana acıyor.

Stardust kaç gündür girmiyor nerelerde acaba

Stardust iyi arkadaşlar. Kan tahlilinde biraz ilhitap çıkmış. Bir de bahsetti mi bilmiyorum böbreklerinde büyüme ve karaciğerinde lezyon varmış. Morali çok iyi. Yakında bağlanıp detayları anlatır zaten. Son mesajında hamile yastığı ile uyuyacağını yazmış.

kızlar biz geldik meleğimi gördüm çok tatlıydı teyzeleri 1220 graM OLMUŞ HER ŞEYİ NORMALMİŞ çok mutlu oldum drdan sonrada meleğime bebek arabasına baktık...

Gözün aydın canım. Koccamannn kız olmuş valla. Ya daha dün gibi şu kadar milim oldu diyorduk değil ağırlığından bahsetmek. İnşallah doğduktan sonraki kilosunu da yazarız.

selam ipegimu... gecmisi okuyosun sanirim bisi yazmadigina gore... nasilsin??

Nası biliyorsun beni. Çenem düşüktür biraz. İlla bir iki yazarım. Ben geçmişi bitirene kadar sen gitmişsin. İçimden de geçirmedim değil. İ

Yine forumda kimsecikler kalmadı. Kızım bana parmak sokuyor galiba. Artık tekme atmaktan vazgeçti.
ıçimde hep kımıl kımıl. Karnımı şişiriyor indiriyor. Yani diyor ki ben varım merak etme.
Neyse. Hala çalışan biri olarak 21:00'de mesaimi sonlandıracağım. Omzum fena ağrımaya başladı.
Aklıma birden Kibele geldi. Uzun zamandır görünmüyor.. Kendimi ona benzetmeye başladım. Ben Türkiye'deyken bile saati tuturamıyorum.
Hadi kendinize iyi bakın.

canım lökositin olması idrar yollarında bakteri olduğunu gösterir
vucut savunmak için lökositi artırır
enfeksiyon vardır
ama bende de lökositt bol çıkmıştı
dr konuş ben birde idrar kültürü yaptırdım o temiz çıktı idrar kültürü daha güvenilir
bol bol su iç canım

sağolun kızlar ipeğm inş canım doğduktan sonrada bu şekilde görüşüp yavrularımızla ilgili konuşabiliriz

tatlım sağol su içmem gerektiğini söylediler içmeye çalışıyorum ama malesef hala alışkanlık haline getiremedim birde çok içince her tenefüs arası koşa koşa tuvalete gitmem gerekiyo sıkıntı geliyo,okulda içesim gelmiyo o yüzden akşamda yüklenemiyorum suya:1no2: benim bu sonuç idrarda gözüken zaten canım,bende mantarda var şu ara acaba ondan çıkmış olabilirmi bilemiyorum pazartesi düşünmekten kafayı yemezsem doktoruma gidicem tabi doktor beyi bulabilirsem.

demresu benimde lökasşit çok çıktı.ama sınırın bayağı üzerindeydi.doktorum baktı.varmı şikayetin dedi.benimde hiçbir şikayetim yok.o zaman ilaç vermeye gerek yok dedi.bol bol su iç dedi.kafana takmana gerek yok caanım.

gÜnaydınnn dÜnyanın en mÜkemmel annelerı..............
Hepınıze ıyı bır gÜn dılıyorum...........
SaĞlıklı,huzurlu,mutlu ve ıyı haberlerle dolu................
Bu mubarek cuma gÜnÜnde tÜm dualarınız kabul olsun ınŞallah..

sanada günaydın.amin canım.bugün nasılsın.daha iyisindir inşallah

kızlar biz geldik meleğimi gördüm çok tatlıydı teyzeleri 1220 graM OLMUŞ HER ŞEYİ NORMALMİŞ çok mutlu oldum drdan sonrada meleğime bebek arabasına baktık...

Maşallah güzeller güzeli ilayda kocamannn olmuş...
kilosuda süper,iyi bakmışsın anneciği
allah nazardan korussunŞeniz

sanada günaydın.amin canım.bugün nasılsın.daha iyisindir inşallah

sağol tatlım daha iyiyim çok şüükür....
sabah kalkınca boğazlarım hala acıyor..ama sıcak bişeyler içince yumşuyor....
bide arada kulaklarıma ağrı giriyor..ama buna şükür iyiyim:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…