2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

gaydin aynıyız seninle tosnun seninde olmuştur o kadar.canım
allah sağlıkla doğurmak nasip etisn.
hr seferinde doktoruam normal değil mi diyorum evet diyor.
inaşllah sonradan bir değişkilik olmaz.
ablam sancıalrı başladığında bebek aşağıya dönmüştü.
aniden sinirlenip yukarı çekmişti kendini hemde bacakalrını bile topladı.
2 gün sancıdan sorna sezaryen oldu o yzdüen bilemiyoruz ama inşallah norml olur.

canım çok güzel bunlar fiyatları da çok uygunmuşşş..

demet bunların hepsı harika..:sm_cool:

evet kızlar ben de çok beğenerek aldım en üstteki yatak kenarına takılıyor diğerler çıngıraklı valla fiyatlar çok uygun çarşıya göre çarşıda ufacok çıngıraklar en az 10 TL bakalım gelsinler de azcıkın kendim oynarım önce zati:lepi::sm_cool:

umarım dönerler zuzum.:1hug:
bebegın duruşu ters olursa sezeryan oluyormus.
gercı bana doktorum catı dar sezeryan olur dedı ama bir umut ıste belkı normal dogum yapabılırım.delikafadulden

Aynennn rosemcimmm benimde hem çatım dar, hem yapım minyon, hemde kızım ters duruyoo, sezaryennn olcammm :CüvCüv: İnsallah normal dogum olur cnm ama benim doktorum hic riske atacağa benzemiyooo

Kıslar benim hamişliklten ötürü bacaklarımın üstü kısımlarında selülüt oluştu aranızda benim gibi olan var mı acep :) kötü duruyor inş doğumdan sonra gider.

bendeniz ilsu hanım.çok sinirlerim bozuluyor.selülit kremi kullansak zararı olurmu acep

canım bunları netten mi sipariş ettin.

Yaaa demet pek güselll kız bu oyuncaklar yahuuu, banada alsana pembe olandannn yatagıma takıcammmm delikafadulden

Aynennn rosemcimmm benimde hem çatım dar, hem yapım minyon, hemde kızım ters duruyoo, sezaryennn olcammm :CüvCüv: İnsallah normal dogum olur cnm ama benim doktorum hic riske atacağa benzemiyooo

zaten dr unuz söylemişş bana çatın dar bebek ters dese 5 dk düşünmem walla... bakalım haftaya gittiğimde nasıl bi dr ve hastane ile karşılaşıcamm o da ayrıı ama bu son olur ve doğumumu yapacağımm hastane olur inşallahh... vee dr uma sorarımmm nasıl doğurucamm ben diye

Benimde ayaklarımla brlikte bacaklarımda şişti ama cok sükür selülit olmadııı şakkıdı

İşte napcan cnm ya umut fakirin ekmeğiii, bi umut belkii normal olur diye bende her gittigimde konusuyorummm ama :çok üzgünüm: Umarım artık seninde su belirsizligin bi an once çözülürrr cnm cok zordur eminimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…