2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

maşallah tatlım manken gibi duruyosunn 41 kere tüttüütüü

canım maşallahh oğlunaa çok güzel büyümüş beslemişsin annesi 41 keree

tatlım maşallah oğluşuna ve sana Allah nazardan korusun..

ecetuba maşallah hiç bellideğil kız göbeği gibi durmuyor maşallah göbüşüne canım
nesli maşallah ya kocaman olmuş bebişin 30 haftalık olmuşsunuz maşallah size

neslicim çok sevindim tatlım geçenki kontrolunde moralin bozulmuştu cünkü
kilosu da çok güzel masallah

çok sağolun kızlar
evet ilsucum geçen çok üzülmüştüm dr onada kızdı evhamlanma bu kadar dedi
gaydın cım benim tersti artık dönmüş daha döner seninkide

Kızlaaar 15 dk bakamadımmm neler kaçırmışım ya 10-15 dk da zaten kaldığım yerden okumkala geçti yetişemedim valla... GÖBEKLER FORAAA :dance: :dance: :dance: Bayıldım

Hele Zuzuuum harikasın valla göbekten çok minikler dikkat çekici :teytey: :teytey:

Hürremcim hiç 70 kilo gibi durmuyosun, anlamadım ben bu işi ama yani senden önce O harika manzaraya baktım kusura bakma...

Gaydıncım Göbüş süper

benim hiç fotoğrafım yokki
bi ki tane var ondada anlaşılmıyor göbüşüm

canım çektir neşine yada eşini karıştırma sen kendin çekk kırk tane soru soruyolar yoksaaaaakaydirigubbakcemile3

kızlar göbişimi avatar resmi yaptım göremeyenler görsün demi kaçıran felan olur göbişimikaydirigubbakcemile3

tam süper olmuş diloşum vallaaa:lepi:Şeniz

demetçiğim bu yakışıklı bir süre sonra sana sekreterlik yaptırır hazırlıklı ol maşşalh

saol teyzesi valla öyle olacak galiba-tatlicadiarzu-
cep telefonu istiyor 2 senedir ama bir tek o dediğini yaptıramadı ortaokuldan önce asla almam:1closedeyes:
aslında ortaokulda bile erken ama tüm arkadaşlarında var ailelerin çoğu ne kadar sorumsuz oluyor çok kızıyorum yaaaa:mymeka:

hüzüncüm sende ekle senin göbüşünü hiç hatırlamıyorum hiç koymadın galibaaa

ilsuu sende ekleeee:lepi:

bvaşka hiç eklemeyen varmıydı yaaaCADIARZU

Kacırılırmı kıs Diloşşş bu göbekkkkk -tatlicadiarzu-

tabiki canım iyi yapmışsın bu göbüş kaçmaz....

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

kızlar sizinle bugün baya bi rahattım ama yarın olamıcam bugün oturdum yarın koşturcam misafirim gelcek hemde yemeğe koştur dur koca göbişli diloşşşş-tatlicadiarzu-

Buda 29+3 halimiz

ben de kıskandım çektim göbüşümü..kızımla 27+3 deyiz
URL=http://img10.imageshack.us/my.php?image=dscn7342u.jpg]
[/URL]

iştee geliyooo göbişimmmmm:icecream:

Kızlar hepinizn maşallahı var tü tü tü diyede tükürdüm valla allah nazarlardan korusun hepinizi

Neslicim maşallah bebişine 1.5 kilo olmuş oyyy yesinler onu ne çabuk büyüyolar artık dimi

Heyyttt be ne diyosunn sen alacalalecimmmmm, o minikler 2 numara büyüdü hamilelik dönemimde, 35 bıçıkktan 38 e cıktı valla kaydirigubbakcemile3 Sorma ne cabuk büyüyo kaplumbagalar bende sasırdımmm baya muhabbet ettik lavabodan geciyolarmısss tam ben resim cekerkennn delikafadulden

SİZİN GÖZLERİNİZ GÜZEL BAKIYO HAYATIM ONDAN GÖREMİYORSUNUZ KİLOLARI AMA DİKKAT EDERSEN ÜSTÜNDE OTURDUĞUM SANDALYE BACAKTAN İBARET NE YANLARI VAR NE ARKASI HERYERİNİ KAPLAMIŞIM MANZARA DA ZATEN DİKKATİ BENİM ÜSTÜMDEN ALIP BAŞKA YERLERE ÇEKMEK İÇİN KULLANILMIŞ BİR OYUNUN PARÇASII kaydirigubbakcemile3

ecetuba , zuzum ve gaydin.. kızlar kocaman b maşallah göbüşlerinize..hepiniz çook tatlı çıkmışsınız

demetcim ben dün eklemiştim böbüşümü dur senin için yine ekliyim bekle

canım benim okunmamış o kaa çok birikmiş ki eğer okumaya kalkarsam 2 günde anca bitiririm o zamanda muhabbet kaçıyor o yüzden okumadım geçmişi

hadi ekle sana zahmet tatlım:lepi:

kızlar sizinle bugün baya bi rahattım ama yarın olamıcam bugün oturdum yarın koşturcam misafirim gelcek hemde yemeğe koştur dur koca göbişli diloşşşş-tatlicadiarzu-

ee maşallah diloşum valla gelen gideninde eksik olmuyor Allah eksik etmesin ama ben eskisi gibi misafir ağırlayamıyorum ahh ah eskiden ne yemekler verirdim ama sağolsunlşar şimdi davet etsem bile kabul etmiyor kimse herkes karnını doyurup geliyor:lepi:

ama bende çok severim misafir ağırlamayı aynı yemekteyiz yarışmasındaki gibi de özenirim hazırlanırken herkesde bayılırrr:lepi: dııııı-tatlicadiarzu-

inşallah doğumdan sonra artıkın:sm_cool:

Allah kolaylık versin şimdiden diloşummmŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…