2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Hosgeldin Neslicimmmmm Şeniz Masallah oğluşunaaa 1,5 kilo patatissss olmusss o komacannn olmus, 30 haftalık olmussss artık yirimmmm onuuu ben cokacimcoook Ohhh doğum modunada girmiş artık oyle büyüycek annesiiii, süpersinnn ya ama 5 kilo olayına kızdımm bakkkkk klava: laelaelaelaelae

neslicim tebrik edeim ya 5 kilo topu topu demek maşallah bi doğurcan eski haline döncen hemen hiç doğurmamş gibi

ecetubacım senin göbüşünde çok güzel hiç fazlalık yok gerçekten de dal gibisin

ben de kıskandım çektim göbüşümü..kızımla 27+3 deyiz
URL=http://img10.imageshack.us/my.php?image=dscn7342u.jpg]
[/URL]

eceeeeeee maşallah tatlım yaaa hiç kilo falan yokkkk Şeniz
çok güzel duruyor göbüşünŞeniz
ben senin yanında koca göbüşüm vallaaaa-tatlicadiarzu-
sankim aramızda 3-4 ay var gibi-tatlicadiarzu-

imreniyorum böyle çıtı pıtı anne adaylarınaaaa tü tüü tüü maşallahhh tekrarrrŞeniz

iştee geliyooo göbişimmmmm:icecream:

diloşummmmm aradaki fark çok büyükkkkk :lepi:
jileyle çok daha büyük çıkmıştı karnınnnn

harika görünüyorsun tatlımmmmŞeniz

hoşgeldin nesliiiŞeniz

ayy inanmıyorum yaaaa koccaman olmuş bebişinnnnn ayyyyyy heyecan bastı beniiidelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

maşallah subhanallah canım ilk annelerimizden olacaksın sanırım :lepi:Şeniz

hürrem dilara çok sağolun kızlar herkez öyle diyor çok yakıştı hamilelik kızda anne çirkinleşir ama sen dahada güzelleştin diyorlar eee tabii hoşuma gidiyor aslında saçlarımın boyası geldi yarı siyah yarısı sarı ama sabır az bir zamanımız kaldı inş bebek mevlüdüm için bakıma gireceğim

demetcim evet tatlım allahtan geliyor birşey yapamıyorsun bak bende biliyosun gerçi o kadar tedavi 11 sene boyuınca yırtındık iğneler ilaçlar göbekten iğneler neler yapmadık neler denemediğimiz kocakarı ilacı kalmadı ama yüce allahım ol dememiş allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın

diloş burada daha ufak bakkk giysiden giysiye nasıl farkedio

teşekkür ederim kızlar Şenizbi an bende heran doğuracağımı sandım

zuzucuk özeline attım siteyi
valla al bence çok güselll ve fiyatı da çok uygun

Saol ilsucummmbak masrafa sokuyosunuzzz beni, eşim kızarsa seni göstercem hedef olarakkkk delikafadulden

Ne yane bis kısa boylumuyuz diyippp sazan gibi kendimi ele verirmişimmmm kaydirigubbakcemile3

neslicim tebrik edeim ya 5 kilo topu topu demek maşallah bi doğurcan eski haline döncen hemen hiç doğurmamş gibi

ecetubacım senin göbüşünde çok güzel hiç fazlalık yok gerçekten de dal gibisin

teyzoşları işte benim ilkgözağrım, ikinci aşkımmmmmmm, canımın içi oğlummmmmmm:asigim: YİĞİTimmmm:asigim:

hoşgeldin canım.maşallah kocaman olmuş.ne güzel azıcık kilo almışsın.

yok canım doğumdan sonra azalır gibi geliyor bana daha az belli olur şimdi popoma bakınca kırmızı ve mor damarlardan başka birşey yok bu halde doğurusan çok utanırım herhalde ya hayırlısı ama yapacak pek birşey yok artık göbekte falan pek yok ama kalçalar aldı başını gidiyor bebişim sağlıklı olsunda hayırlısıyla bi kavuşalık parayı kozmetiğe yatırırım herhalde sengözlerimebaksanab

ben de kıskandım çektim göbüşümü..kızımla 27+3 deyiz
URL=http://img10.imageshack.us/my.php?image=dscn7342u.jpg]
[/URL]

maşallah tatlım manken gibi duruyosunn 41 kere tüttüütüü

canım maşallahh oğlunaa çok güzel büyümüş beslemişsin annesi 41 keree

neslicim maşallah kuzuna ne güsel toparlak olmuş oo süper ya canım tersmi duruyodu seninkide şimdi dönmüş o zaman süper acaba bi daha terse dönmezmi dersin benimkide tersmiş doktor normal 36. haftaya kadar döner büyük olasılıkla dedi bende normal doğum olsun çok istiyorum nasipse inş. döner benim paşamda :Saruboceq:

tatlım maşallah oğluşuna ve sana Allah nazardan korusun..

ecetuba maşallah hiç bellideğil kız göbeği gibi durmuyor maşallah göbüşüne canım
nesli maşallah ya kocaman olmuş bebişin 30 haftalık olmuşsunuz maşallah size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…