2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Buda 29+3 halimiz

maşallah tatlımm göbişine allah nazarlardan korusun kıss ya bende okadar yokum burda baya bi abartılımı çıktı nee şaka maka kendimi fil gibi gördümkaydirigubbakcemile3

sağol tatlım şiştim vallahii sende fıstık gibisin 41 kere maşallahh

durun bide dar bi badiyle çekileyimde karşılaştıralımkaydirigubbakcemile3

teşekkür ederim derincim bende görmüştüm resmini geçen hafta hamilelik ayrı bi güzellik katmış sana eski resimlerine göre hamişlik resimlerin çok şekerr maşallah :)

gaydinncim sende çok şeker çıkmışsın güler yüzlü insan kendini fotoda bile belli ediyo valla sanada maşallahh

gaydincimm maşallahh pek bi şekersinizz..... sadece göbüş var sende de...

canımcım nur 84 un sayfasına gir orada ilaydanın cicşiler 2 bölümüde oyun halısı dönenceli
29 tl ye aldım 10 tl de kargo parası çok güzel ama
markası da kraft

ayyyy demetim yaaa ağlattın beni inanki bilmiyordum bunları yaşadığını 2. bebeğin olduğu halde çok hevesli bir anne olmana şaşırıyordum sürekli aminnnnnnnn canım inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırızda doya doya koklarız bebeklerimizia.s.

Gaydıncım maŞŞallah canım.sende hıÇ kılo almıŞ gıbı durmuyorsun.ne gÜzel maŞallah hepımıze

Buda 29+3 halimiz

Kıssss yazlık Gaydınnnnn delikafadulden Süper çıkmışsınnn şeker valla, hicte kilon yok miniş oglusunnn gozukuyo ama artık heryerden annesi, küçük portakalll, allah nazarlardan saklasınnn cnm

amatist benimkide geldi canım dün sipariş etmiştim çok beğendik
cantası da güzel dimi

Ya ne aldınıs nerden aldınıs banada soleyin bende alcammmm, aman eksik kalmıyım hicbiseydennnn :teytey:

ben de kıskandım çektim göbüşümü..kızımla 27+3 deyiz
URL=http://img10.imageshack.us/my.php?image=dscn7342u.jpg]
[/URL]

canımcım nur 84 un sayfasına gir orada ilaydanın cicşiler 2 bölümüde oyun halısı dönenceli
29 tl ye aldım 10 tl de kargo parası çok güzel ama
markası da kraft

hemen bakıcam canım güle güle kullansın kuzularınız inşallahhhhŞeniz

derinim ağlama canım Rabbim alnımıza ne yazarsa onu görüyoruz....

Kuldan gelse hesap sorarsın ama Yaradandan geliyor amenna diyoruz...

Herkese anneliği yaşatsın güzel Rabbim...

Kuzularımızı sağlıkla kucaklarız inşallah ve onların resimleriyle coştururuz topiğimizi inşallahhhhhhhhhh:Saruboceq::lepi::teytey:

teyzoşları oğluşumun da resmini göstercem size çıksın image dan kızım da aynı abisine benziyorrrrrr:lepi::asigim:

BİZ GELDİK...
geçmişi okudum geldim süpersinizzz:teytey::teytey:
hepinizin göbüşüne maşallah maşallah
oğlum çok iyiymiş
kilo 1447 gr haftasıyla uyumlu artık kafasıda aşağı inmiş çok mutluyumdelikafaduldenkaydirigubbakcemile2
kendimede hamile kıyafeti baktım
tüm gittiğim mağazalarda daha çok yolun var şunu verelim filan dediler
10 haftam kaldı diyince şok geçiriyorlar göbek çok küçük olunca
5 kilo almışım dr tartısına göre

ben de kıskandım çektim göbüşümü..kızımla 27+3 deyiz
URL=http://img10.imageshack.us/my.php?image=dscn7342u.jpg]
[/URL]

O ne kısss, benim hamilelik öncesi göbegimm gibiiii delikafadulden Masallah kuzumm hicbisey yok sizde kızınla incecik dal gibisinnnniz, 1 gr. fazlalıgınız yok valla havalı seyler

iştee geliyooo göbişimmmmm:icecream:

Yahu inanamıyorummm Diloşş nası olabilir boyle bi bıdıkkk yaaaa delikafadulden

kıslar çok saolun hepinize çok tşkler ya benim avantajımda boyumun uzun olması arkadan kimse anlamıyo kalça basen hiç yok sadece basket topu gibi bir göbek var oda paşam işte
Hürremcim bayıldım çok tatlı olmuşsun sende ya çok yakışmış ama çok çatladım diyosun sonrasında inş. geçer canım ya doğumdan sonra daha çok belli oluyomuş çatlaklar :1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…