2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ebrucum cokta bekleme bebek ıcerde fazla kalınca da bılıysounkı kakasını falan yemeye baslıyor Allah korusun tamam tatlım olmazsa alsınlar....

ebush cum her geçen gün bebişin kilolanıyo o zamana kadar doğumu zorlaştırcak bir kiloya gelebilirmi acaba,ne kadar şu an paşan.
en son 3200 felandi dr 3500 gr i gecmez dedi ama bilmiyorum...
ebrucum cokta bekleme bebek ıcerde fazla kalınca da bılıysounkı kakasını falan yemeye baslıyor Allah korusun tamam tatlım olmazsa alsınlar....

evt canim haklisin oda var tabi,
artik haftaya kadar dogmazsa suni sanciyla olsun napalim,
bebisimi riske atmak istemem...

Slm kızlar ben yenı takılıyorum sızlere nasılsınız ısım benıde lısteye eklerız demıŞtı ama en o lısteyı gÖremdım benı de ekler mısınız benım bekledıĞım adet 13 temmuz

Bizde geldikkkkkkkkkkkkkkkkkkkk...
Bugün taburcu olduk...
07.07.2009 saat 11.30da spinal sezeryana girdim ve Deniz bebeğimi dünyaya getirdim...
ilk gün çok ağrım oldu ama geçti çok şükür...
Annelik çok farklı bir duygu anlatılamaycak kadar özel ve bir o kadarda ölümsüz bir an...
doğum öykümü dhaa sonra yazarım şimdi oğlum ağlıyor...

Son düzenleme:

maşallah bebeğine çok tatlı cnm allah analı babalı büyütsün

kızlar bende geldim doktordan hemen size yazıyorum
öncelikle bebeğim maşallah 3900 olmuş şok oldum 2 haftada 1400 kilo almış
bebişin kafa ölçümü 41 haftalık çıktı koca kafalı bi kızım olacak mış
sonra alttan muane oldum 2.5- 3 cm açılmam varmış
çamaşırımdaki suyu sordum suyumun azaldığını söledi o ıslaklık suymuş arkadaşlar
nts ye girdim 20 dk sonuç sancılar 40 ta sorun yok tabi
ama bebişimin kalp atışları normalin çok üstünde çıkmış
normalde 120-140 olması lazımmış bizim zillinin 160-180 arası
oyüzden hemen bebeği almamız lazım dedi
bende sabah olsun bari dedim tamam dediler bebğin hareketleri azalırsa acilen gidecekmişşiz bu gece
sabah 9 da hastanede olucaz tahlillerimide verdim
allahın izniyle yarın bende sezoşla bebişime kavuşacam
ha bu arada açılmam var ama bebeğin kalp atışları normal doğumu kaldırmazmış ve hemen alınması lazımmış bende annemi aradım yola çıkıyo akşama burda inşallah
benden haberler böle

nesquik cim canim gozun aydin,
masallah deniz bebege cok tatli,
allah anali babali buyutsun, hayirli bi evlat olur ins..
kac kilo dogdu??

maşallah canım 41 kere
deniz sana çok benziyo ama yaaaa

aaaa nekadar cok kilo almis oyle?? sok oldum :1shok:
demek sende doguruyosun ha??? hayirlisi olur ins...
bizede dua etmeyi unutma yarin dogumda canim...

geldim eşimin teyzesindeyim geçmişe baktım haberler süper..ben hala doğuramıyom kızlar...cumartesi bi daha gitcem şimdi yazamıyomakşama görüşürüz.......akşam doğuranlarla ilgilenicem listeyi güncellerim...opuyorumnanaktan

anacım tosun olmuş kızın maşallah
desene sende kavuşuyorsun kızına vallaha şok oldum sende normal doğumu beklemiyormuydun ya nasipten öteye yol yok valla seninkide sezoş olcak sonunda amaaaan olsun yarın kızın kollarında zemuszemus
son nst de bizimkinin kalp atışlarıda arada 160-180 aralığına vuruyordu,sonra tekrar azalıyor ama ben tabi panik doktora sordum ara ara artışlar yi demişti,onların istedikleri kalp atışlarıyla tekmelerin örtüşmesiymiş

ayy nesquik gözün aydın......allah analı babalı büyütmek nasip etsin....oğlun sana ne kadar çok benziyor tıpatıp aynı resmen maşallah çok tatlııı

selam kızlarr 3 gündür yoktum annemdeydim evime geldim ne haberler var bakamadım baya bi birikmiş geçmişş inşallah hepiniz iyisinizdiropuyorumnanaktan

kızlar yarın ben demet ve babaylon beraber gidecez hepimizde sezoş allah kurtarsın darısı başınıza

şimdi biraz ağrım var uzanayım sonra inşallah gene gelirim gelemezsem hakkınızı helal edin kızlar öpüldünüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…