2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Dilaracım ikinci bebeği olanlarda karın daha çok çıkıyormuş bizimkilerden büyük omlası normal canım

Hürremcim fıstık gibisin kısss. valla çok şeker çıkmışsın ve 70 gibi durmuyordun pek resimde ince duruyorsun

işte deniz manzaralı göbüşş

buda oturan boğaaa :)

geçen hafta eşim çekmişti bu fotolarda 70 kiloyumm kızlar maşallah deyin emii toplam 16 kilo oldu rekor hala bende sanırımm :hooray:
hürrecim çok tatlı çıkmışsın maşallah sana hiç 70 kilo gibi durmuyorsun

demetim zuzucum utandırıyorsunuz beni vallahi çok sağolun kızlar 15 gün önceki halim haftasonuydu göremeyenler olmuştıur koyayım dedim göbüş şovu görünce:içelim:

Heyyy masallah dicem olmıcakk yahu nerde senin bu 16 kilon alttan üste üstten alta bakıyorum yok bulamıyorummm , manzarada süper bu arada hürremcimmm valla delikafadulden

zuzucum çok şeker çıkmış ya..bu alttan çıkanlar dalların galibakaydirigubbakcemile3

O alttan cıkanlar o sırada lavabodan gecen iki küçük kaplumbağa cnm benle alakası yokkkk :sm_cool:

Dilaracım ikinci bebeği olanlarda karın daha çok çıkıyormuş bizimkilerden büyük omlası normal canım

tatlım bilememki ama diyorum ya ben ilk kızımda daha beterdim beni böyle tanıyanlar yani akrabalarım diyo bunda kıza göre iyi gidiyomuşum yine onların yalancısıyım tabiki kızımda toplam 24 kilo almıştım-tatlicadiarzu- bunda 7 aydayım 8 9 kilo anca aldım oda göbiştee 2 ay var bakalım kaçla bitircem hihoyyyt

sağolun kızlar ya sizde olmasanız beni kim teselli edecek bilmiyorum kimse inanmıyo 16 kilo aldığıma ama çatlaklarımı görseniz inanırsınız kalçalarım parçalanmış gibi görünüyo resmen 54 kiloydum hamile kaldığımda şimdi 70 doktorum doğuramazsın dedi napcaz bilmiyorum :sm_confused:

Diloş maşallah kız kocaman olmuş senle aramızda 1 gün var bak bende koyayım gör resimlerimi senin yanında ben 4 aylık gibi kalıyom kıs maşallah 41 kere sana ve kuzunaaa

haydi gaydinnnnnnnndelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

oyy canım yaa maşallahŞenizkaydirigubbakcemile5

oyy hürremcim valla hiç göstermiyorsun yaa sanada çok yakışmış bu hamilelik yaaaa:lepi:Şeniz

yahu kızlar bu temmuz anneleri ne kaa güzel yaaa maşallahhh hepimizeeeeedelikafadulden:lepi:

demetcimm zuzummm tmm canlarımmm denicemm bende....

bekliyoruz tatlım hadiiiidelikafadulden

Allah seni iyi etsin emi zuzuuuuu:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

bizde doktorcumla baya bi atışıyoz tartı konusunda çıkmıyom işte diyom senin tartı 3 kg fazla tartıyo mananem düzelttir ööle çıkiim diyom kabul etmiyo:mymeka::1closedeyes:

dilara ve derin maşallah göbüşlerinize...
demetcim kırmızı elbisen çok güzel sana da çok yakışmış..

O alttan cıkanlar o sırada lavabodan gecen iki küçük kaplumbağa cnm benle alakası yokkkk :sm_cool:[/QUOTE]

hıım demek öyle bak sen şu kaplumbağalara nasıl da ordan mini mini bakmışlar...:roflol:

eyetkiner çiçeks selsin dilara hüzünyılı çok sağolun kızlar ilsu sende çokn sağol canım evet koymuştum ama hafta sonu olduğu için kimse yoktu
hürrem maşallah göbüşüne canım
dilara maşallah yaaaa nerdeyse doğum yakın gibi tütü maşallah

Gaydın cımm süpersiniz oğluşunla ,çokta şıkız yani
Seninde aldığın kilolar hiç belli değil canım masallah

kızlar aslında ben hepinize çok kızıyorum bu cicişler sayfasına kimse bişi eklememiş yaaa :mymeka:

aşkolsun yaaa neden aldıklarınızı eklemiyosunuz bakiimmm :dilcikar:

ben dün yine ufak tefek kalanları aldım birazınıda internetten sipariş ettim çünki daha ucuzdular.

lütfen ekleyin aldıklarınızı yaa ben bayılıyorum cicilere bakmayaaaa:asigim:doyamıyorum vallaaa:teytey:

odalarını alan yokmu aranızda ya da yatağınıııkaydirigubbakcemile5

haydiiiiiiiiiii:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…