2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

huri kız benım acılmam varmı yokmu onu bıle bılmıyorum karambole beklıyorum hıc ole muayene etmedı benı:)
bende dusunuyorum bgn son gunum40haftam bıtıyor bıde sezeryan olmasınn hıc aklımda bıle yok hep normal beklıyorum sok olurum wallaa
senın kontrolun var galıba bgn hadı hayırlı haberlerle gel bakalım

ben bir korse görmüştüm hamillelerde takabiliyodu hatta biri takıyodu burdan da huri mi acaba :uhm:
böyle göbek altından bağlanıyo falan acaba ondan mı kullanmak lazım normal korse bu sıcakta giyilmez yaaaaa

canım sendede hiç belirti falan yokmu akıntı,kanama kasılma vs.inşallah bu hafta içinde gelir ya valla beklemek çok zor.ebush naptı bilen varmı onunda geç kalmıştı doğumu

canım sendede hiç belirti falan yokmu akıntı,kanama kasılma vs.inşallah bu hafta içinde gelir ya valla beklemek çok zor.ebush naptı bilen varmı onunda geç kalmıştı doğumu

yok cnm ya hersey normal kızımda benım 6gun gece olmustu buda sanırım ole gec gelıcek

ewwwet eru naptıkı dun buradamıydı ?sesı cıkmıyor olmustur ınsallah ya

doğumdan sonra dikişler geçsin şöyl 5-6 ay felan iyice kaynasınlar , şu kahve-limon masajını yapıcam ben de çatlaklarıma ..
ya sez. olunca korse takılmıyor diye biliyorum doğru mu ?
sanki geçenlerde konuştuğumuzda karen'e dr.u takabilirsin gibilerinden bi şey söylemişti de kafam karıştı fisfisfis

evet öyle de bi ihtimal var ama sanki öyle olsa dr..un uyarırıdı gibime geliyor .. göz göre göre olmayacak duaya amin demez heralde :sm_confused:

belki sen de bi boşluk bulur girersin .. en olmadı yalandan çok sancılandığını söyle , seni nst ye alacaklar elleri mahkum , nst soncuna bakalım e bir de usg ye bakalım gelmişken deyip , hoooooopp aradan çıkarırsın kontrolü de , nasıl fikir :jeyyar:

ben bir korse görmüştüm hamillelerde takabiliyodu hatta biri takıyodu burdan da huri mi acaba :uhm:
böyle göbek altından bağlanıyo falan acaba ondan mı kullanmak lazım normal korse bu sıcakta giyilmez yaaaaa

evet huri almıştı

ben normal dogum yapmak ıstemezdım memnunum halımden

tercihler farklı tabi canım herkesin meyilli olduğu bir doğum şekli var ben normal istedim ama şartlar buna pek uygun değil gibi gözüküyor sezeryan olacak bence ikisininde kendine göre kolay ve zor yanları var,bide nasip heralde ya bebiş nasıl isterse öyle gelecek çokta yön veremiyosun sanki

ya kızlar bizim eski , hani arşivlenen 200 temmuz anne adayları topiğimize ne oldu , hiç bi yerden uaşamıyorum yaaaaa

çatlaklardan bahsedilmiş bende şuana kadar bir tane bile olmadı ve nemlendirici falanda düzenli kullanmadım. haftaya salı günü doğum olacak o zamana kadar olmazsa bişey, sanırım sonrada olmaz. gerçi doğumdan sonra belli olur diyenlerde var. sağlıkla alayımda kucağıma çözülür bi şekilde sarkma, çatlak umarım

ben geldim çok şükür arkadaşlar.....
07.07.2009 saat 12 de dünyalar tatlısı kızıma kavuştum canımın içi öykü artık çok şükür kollarımda
kızım 48 cm olarak dünyaya geldi ve 2750 kg doğdu....
doğumum epidural sezeryandan malesef genel anesteziye dönüştü doğumum biraz zor oldu ama olsun çok şükür kızın nur topu gibi
herşey yolunda ve kızım emiyor sütüm de iyi maşallah
ayrıntıları sonra anlatırıum canlarım şimdi hastaneden yeni geldik kızımla ilgilenmem gerek akşam gene girerimmmm

işte bitanem öykü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…