2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

slm canım ... sıcaklar - uykusuzluk - ağrılar ... öyle böyle idare ediyoruz .. sen nasılsın , dün gece hiç uğramamışsın galiba yerimseniben

evet cnm uğramadım erkenden uyumuşum havada serin olunca insan mışıl mışıl uyuyor. bu arada iki gündür benimde belimde ağrılar başladı ama çok şiddetli değil acaba benim ki gelmeye mi hazırlanıyor :sm_confused:

bu saat oldu demet de gelmedi hala yaaa fisfisfis
demettttimmmmmmmmmm
kıs hani bitmişti tüm hazırlıklar dün , nerdesin o zaman :umursamaz:

benim belimde , çatımda , leğen kemiklerimin yanlarında müthiş ağrılar oluyor her uyandığımda ..
bir de akşamki sancılanmalarım daha sık - uzun ve şiddetli olmaya başladı sanki .. sancı olunca +nefes darlığı oluyor + bel ağrısı da çıktı şimdi benneyaptımki
şimdi seninki için inşallah desem kendime de demiş gibi olucam ama benmkinin bi 8 gün daha durması lazım yaaaaaa mafoldumben

hayırlısı cnm inşallah sağ salim alırsın bebeğini kucağına ne güzel pazar günü kollarında olacak allahın izniyle darısı bize artık:ecrin_bebek:

Cok saol blue hepımızın ıns. ben bıraz sıkıldım zaten bu hamılelık surecınden bı an once dogurmak ıstıyorum. cok kılo aldım hemen rejıme baslıcam.

canım yaa cidden sen baya bir ağrı çekiyorsun sanırım. benim çok şükür o kadar şiddetli ağrılarım yok. korkma cnm 8 gün daha durur bebeğin inşallah zetan erkekler geç gelirmiş sen bide sezeryan olacaksın daha erken alacaklar o yüzden inşallah sağ salim zamanında gelir :teselli:

melek dimi yaaa,bende valla çok merak ediyorum, birdahada aramadık galiba bebiş iyimi emiyormu kaç kilo doğmuş acaba

benim göbek altı sol tarafta göbek deliğine kadar uzanıyor göğüs altında var birde bacaklarımın iç kısımlarında çatlarklar oluştu....çok derin değil çevremde dooğum yapanların hemen tişörtlerini kaldırıp bakıyorum evet çatlamışlar ama çatlaklar çok bariz belli olmuyor sadece sarkıntı çok kötü duruyor...kızlar doğumdan sonra göbeğimizi korseliyoruz sarkmasın diye...yoksa çatlaklar çok kötü durmuyor.....

inşallah o bikini hayalini bende kuruyorum..eşim unut diyo beni kızdırmak için mayo giysen bu sefer bacalarının içlerindekiler kötü görünecek sen şort mayo birleşimi bişey bulman lazım dedi...ama öyle olmasküüü...
ben sıkılaşayım çatlakları şu an çok takmıyorum...sarkmaktan daha çok korkuyorum
...

güle güle git gel canım , hayırlı habelerle dönersiniz inşallah ..
benim randevum da akşam 5,30 da fisfisfis

ay kociş yüzüne bende saat 2 ye aldım randevuyu beklemek ne gıcık ya ...sabahtan beri gidiyorum gidiyorum gidemedim bi...habire kendime iş buluyorum....saat geçmiyo bi türlü..hep sabah saatlerine alıyordum bugün kocamaın uyku aşkı yüzüne bu saate kaldım...neyse tüylerden ufak tefek uzamalar vardı onları ağdayla hallettim..hormonlardan bu sefer biraz hızlı hareket ediyolar....

bu arada kasıklarımda sancılar var hafif yollu ay dua edinde açılmış olayım ....
diyorum doktor deseki nah bu gaddar açılmışsın epiduralde yapamayız 7cm olmuş açılman dese...alllaaaahhhh hastane ortasında roman havası oynamaya başlayacam ziraaa 39 haftayı bitirdim ....korkuyoruuuummmmmmmm normal doğurtturmazlar diye....o his nerden geldiyse bana bilmiyorum ama normal doğurmaya imkanım varken bebek çok iri olduğundan sanki sezeryan olacam gibi bi his var......

doğumdan sonra giyeceğimiz korse bildiğimiz korsemi özel korseler var mı bende sarkcam sanki göbek deliğimin altı çok bıngıllaştı

canım maşallah ya ne kadar cesursun valla bende senden kuvvet alıyorum hee korkunca aklıma seni getiriyorum hemen açılması var ve çok sakin diyorum maşallah maşallah

saat 1 e geliyor ben anca giyinirim hem bakalım ne giyecem bu sıcakta üffff....tayt giyiyorum aynaya baktığımda tavuk budu gibi duruyor bacaklarım :dance::teytey:hadi gittim bewn artık

inşallah normal yaparsın ama sezeryanada hep sıcak bak valla sonra benim gibi şok olabilirsin canım.

doğumdan sonra giyeceğimiz korse bildiğimiz korsemi özel korseler var mı bende sarkcam sanki göbek deliğimin altı çok bıngıllaştı

cnm ben esımın bel korsesı var onu kullanmıstım kızımda hıc gobek mobek yoktu kalmamıstı bende bu seferde onu dusunuyorum ama cooooookkk sıcak nasıl takıcam bılmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…