2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

bebişlerin duruşları aynı galiba bendede sol taraf felaketti başta ama sağ tarafta yakaladı gibi.ayakları sağ bel kıvrımımda öyle gıdıklanıyorumki anlatamam,popoda dedğim gibi sağ gögüsümün 1 karış altında.yani böcek sokması gibi bir kızarıklığım yok yada şöle diyim çatlayan yerlerim zaten yol yol kıpkırmızı arada farkedemiyo olabilirim.

ya biraz bekleyince 10 dakika falan tasarruf için bekleme moduna geçer,ekran simsiyah olur mouse hareketiyle falan ekran gelmez açma kapama düğmesine basınca ekran açılır ama baştan almaz açılmayı şu an bir oturum açık durumda falan der ve sen o kullanıcıya tıklayınca bilgisyar kaldığı terde devam eder canım.bildiğim bu.

cnm cok saol randevu aldık ogleden sonra dr. goturcez
guneste kalmıyo beraber serınde cıkıyrz ama banyoda suda kalıyor tahmınım ooo

inşallah önemli bi şey çıkmaz .. tekrar tekrar geçmiş olsun canım ..
listede bugün doğumun görünüyor , hazır dr.a gitmişken bir de onu aradan çıkarmayasın :))

nasılda anladın:jeyyar:
:

kız ben senin etlerini dideriiiimmmmmm kaydirigubbakcemile3
gece ordayız dediysek zabahaca nöbet tutuyoz demedik ya laelaelaelaelae
bir gün öncesinde de iyi uyuyamamıştım , o yüzden fark ettiysen 1.30dan sonra icraat yoktu bende.. hayır bi de laf atacak misafir bilem yoktu o saatte kaydirigubbakcemile3
önümüzde ne geceler olacak uykusuz , o zamanlar buluşuruz kikoşum senle ...
şimdi bu yazıyı eşin es kaza okusa " hah ben sana demedim mi kesin bu sapık uzak dur bundan " dermiş kaydirigubbakcemile3

evet bende öle olur diye biliyorum ama bu tamamen kapanıyo acaba dedim ekran koruyucu yok yapsam düzelirmi yok gene aynı şak diye kapanıyo ve düğmeye basmadan açılmıyo ve oda en baştan alıyo

nazlıbaharcım çok saol bilgilendirdiğin için inşallah dediğin gibidir yoksa vay benimkinin diline

öle olsun bakalım ozman da gelme görüşürüz hakkaten
hem bana diyosun ama yatakta dönüp durcana gel diye e sende dün gece bi balkon bi yatak yapmış durmuşsun gene sende dolanma ozaman hıh
bu arada eşim burdaki yazışmalarımı asla okumaz
bayanlar arasında özel şeylerde konuşuluyo malum eşim sevmez öle şeyleri hiçte merak etmez ama sürekli dikkat et diyo

ya dicemki geçmiştesiniz
ama öle eskisi kadar ahım şahım bi geçmişte yok artık malum katılımlar azaldı
e nerdesiniiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

sıcaklardan isilik olmuşsun canım ondandır ara ara banada oluyo kımrızı benekler:teytey:

canım isiliklerimi oldu , abartısız her santimetrekaremde hem de .. bu dedklerim çatlakların aralarında kırmızı kırmızı göz göz olmuş , uçlarında da toplu iğne başı kadar beyaz iltihap var bazılarında benneyaptımki
gece balkonda felan yatarken acaba böcek-yakarca felan mı ısırdı diye şüpheleniyorum .. gören dr.lar da bi şey demiyor , önemli olsa derlerdi şimdiye kadar yüz kere dimi fisfisfis

önemli birşey değildir umarım iltihaplı birşey yok benim çatlaklarım arasında gidince bir sor istersen genede.

şaka yapıyoz be güselimmmm elbete okumuyordur ..
uykum vardı naapiiim , dolana dolana uyudum , uyandığımda nefesim daralıyor hemen yatamıyorum , şöyle biraz oturuyorm , bakıyorum ki uyku var kaçırmadan koyuyorum kafayı yastığa .. ama mesela 2-3 gündür 6,30dan 8,30a kadar paso ayaktayım .. bugün de öyle oldu , 7ye doğru yandım , o saat bu saat halen uyku yok .. gelse de uymuycam ,gece uyurum inşallah diye ..
ya artık kemiklerimdeki ağrılara uyanır oldum bonus olarak .. ne fena bi durummuş bu :sinifsinif
eşinin haklı olduğu noktalar yok değil ..
:

annecik yakından resmini koymuşsun canım gördüm tam bir iş kadını havan var valla çok artistik çok beğendim

ben duşa giricem kızlar eşyalarımı hazırlıcam 1de kocişkom almaya gelecek gelince görüşürüz hadi öpüldünüz

evet cnm onlar hep ıs ustunde cekılen resımler o yuzden :) dıger bılgısayarım olsa gunluk resımlerım var onda bunda sadece bunloar var. o yuzden resmıyım onlarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…