2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

huri.. stardust canlarımm... kıyamam sizee yaa.. bu sıcaklarda çook zor hakikaten. bende evde patlıyorum sıcaktan ama. klima da açamıyorum bebişim var dye.. dışarı çıkmayın sakın kızlarr. hem hamilelik hem sıcak.. allah yardımcınız olsun walla

maşallah ne kadar çok doğum yapan olmuş bu arada...

ay adamceeez ne kaaa korkmuştur kaydirigubbakcemile3
ya o değil benim de aklım giderdi sanırım bi yerlere
geçen ctesi ben de kulağımın altındaki kılcal damae çatlağı gibi benimi kanattım anırım ılık ılık indi bir anda kulağımın altından boynuma doğru , hastanedeydik o ırada , milletin gözü açıldı birden ben anlayana kadar , onra bi tomar peçeteyle baskı uykuladık da durdu .. şimdilerd şu küçük abntlardan yapıştırıyorumyne elim gitmesin oraya farkına varmadan yada uyku esasında felan ..
bir de halen bebe aspirini kullanıyoruz ya ( yani benim halen devam ediyo en azından ) o da kanı daha sulandırıyor ve hemen durmuyor .. azcık bi yerimle oynasam hemen kanamaya başlıyor benneyaptımki

bende pek olmuyor bi yattım mı su aygırı gibi uyuyorum yatmadan önce bi ılık duş bummm yatağaaaa....bu gece böyle oldu iştek pek kemiklerimlede sorumun yok çok şükür ama kasıklarımda hafiften sancılarım oluyor hafif hafif bugün nst de çıkacakmı bakalım sancı...en son 50 lerdeydi sancılarım bugüğn ne çıkacak..ay ben bugün niye böyle heyecanlıyım kineee....

saol canım ewet sıcakta biraz zor bugün mecbur çıkıcasm hastaneye gidiyorum hehehehe inşallah bende kucağıma alırım....bakalım.....

bu arada bütün bebek bezlerinden numune istedim hepsinden geldi saolsunlar hamile olduğum için 1 numara göndermişler bende 1 numara almamıştım hep 2 numara almıştım o gelen 1 numaraları hastane çantama iliştirdim..iyi oldu vallaaa....hepsinden teşekeür hohohohohoh şimdi kociş kalktı bi kahvaltı edelim ben yedimde 8 de bi daha yiycem...görüşrüüzz

sağol canım benimm. hoşgeldin ve günayydınnnnnnnnnnnnnŞeniz
oğluşun nasıllllllllllllllll :asigim:
ya avatarındaki resimd sanki yüzünde ara varmış gibi çıkmış paşamızın , yok dimi bi şeysi benneyaptımki
canım ne sokağa çıkması bana halen yasak sokak .. daha doğrsu öyle olmalıymış .. sanırım benim burdaki dr. beni bi an evvel doğurtmaya çalışıyor . kadın kasılma önleyici fitillerimi 1 hafta öncesinden kestirtti yok efendim bebeğin kalbine zararmış bundan sonra .. nidilat-magnezyumu kesmemi söyledi .. kasılmayı neyle durdurucaz deyince de güya bu saatten sonra bu ilaçlar kasılmaları durdurmazmış felan .. bir de ödemlerim hafiflesin diye yüryüş verdi .. ist.daki dr.um ise bu öylediklerinin aksini yapmamı istedi , tüm bunlar süreci akışına bırakıp artık doğumu başlatmak için yapılırmış ..bunları yapmamı istdiğinde ben daha 33.haftanın sonundaydım üstelik .. bugün burdaki dr. le kontrolümüz var , bakalım neler yumurtlayacak .. ha bir de rahim ağzını ölçeceğini söyledi , kalmış 1 hafta doğuma neyine gerekse bu ölçüm şimdi .. bir de alttan yapıyor ölçümü , o yüzden hayyyatta yaptırmam , zaten yatıyorum ne gerek var diycem ısrar ederse de :1closedeyes:

benim de geçenlerde 2 tane 50 civarı 1 tane 90 civarı çıkmıştı kasılmam..bakalım bugün nasıl olacak kontol ve nst fisfisfis
aaaaafiyet olsun , yarasın İpek böcüüüne yerimseniben

günaydın kızlaaar,nar doğurmuş demek aaa aaaa bekliyomuyduk hatırlayamadım geçmişe bir bakayım,hüzünyılı naptı acaba

inşallah en kısa zamanda alacaksın tabii bebeğini kucağına..
numunaler de iyi olmuş cnm...

yok cnm yüzündeki yara değil...
oğlumun kurbanı vardı onu kestiğimiz zaman alnına kanını sürdüğümüzde çekilmiş bi resim.
walla dr lara güven olmuyor birinin söylediği diğerini tutmuyor sonra da kafamız karışıyor... inşallah güzell haberlerle gelirsin cnm.

göbeeğimin altı çatlak doluydu bu fikre alışmıştım amaaan napalım aşağıda zaten falan diye kendimi avutuyordum bide 6 gün kaldı ya doğuma bukadarla kurtarırım derkeeeeeen bu sabah göbüşümde yeni çatlak girişimleri gördüm yaaaaa neresi biliyonuzmu tosunumun totosunun mesken ettiği sağ göğüs altım,kız sen bi doğ o totoyu ısırmazsam içimde kalır,bittin sen Şeniz

günaydın kızlaaar,nar doğurmuş demek aaa aaaa bekliyomuyduk hatırlayamadım geçmişe bir bakayım,hüzünyılı naptı acaba

günaydın canım .. ben de merak ediyordum , tam yazacaktım ki sen yazmışsın

ALLAH kabul etsin kurbanınızı canım ..
sorma canım yaaa , bu dr.un bi sıcak duş al demediği kaldı :)))))))))

geçmiş olsun nazlı kuzunaaaa :1hug:
bu sıralar çok sıcak havalar , dışarıda çok kalıyor mu , güneş felan çarpmış olmasın :sm_confused:

cnm cok saol randevu aldık ogleden sonra dr. goturcez
guneste kalmıyo beraber serınde cıkıyrz ama banyoda suda kalıyor tahmınım ooo

ay ateş demede ne dersen de valla ben çok çektim ilk kızım bir haftalıkken enfeksiyon kapmıştı 40larda ateşle hastanede yattıydık ogünleri hatırlamak bile istemiyorum şimdide en ufacık bi rahatsızlıkta ateş hemen fırlıyo 40 a aklım çıkıyo
çok çok geçmiş olsun prensesinede canım acil şifalar inşallah

hişşşttt kikoşumm bu laf bana mıydı :jeyyar:
nasılda anladın:jeyyar:

oh maşallah kurbanınızıda halletmişsiniz ne güzel

aynen canım .. benimki de seneye bikini giysem görünmez yine de derdim.. anaaaa bi baktım göbek deliğime çıkmış bir iki tanesi , hem dedediğin gibi totosunun olduğu yerden. benimkinin baş aşağıda sırt ve toto sol tarafta sonra kıvrılarak ayaklar sağa doğru yatıyormuş .. o yüzden sol tarafım fecaaaat .. ya bir de çatlakların aralarında böcek sokması gib yer yer kızarıklıklar var . sende de oldu mu ???

kızlar ben doguma gıtmeden manıkur pedıkur yaptırmak ıstıyorum. bı zararı olur mu acaba . sterılıze ettırırım gercı ama. sız yaptırdınız mı

sıcaklardan isilik olmuşsun canım ondandır ara ara banada oluyo kımrızı benekler:teytey:

ya çok heycanlıyım yeni hastane yeni doktor ve yeni haberler
ve saat ilerlemiyo sanki
sabah 8 de kalktım inananın oyalanmak için bide tatlı yaptım balkon yıkadım mutfağı hallettim onun dışındada bisürü ıvır zıvır
ya bu arada bişi soracam bana acil yardım cevabı verebilirmisiniz bilenler tabi
bu leptop azcık boş bırakınca kapanıveriyo öle ekran korucuya geçmiyo direk kapanıyo
eşimede soramıyom alacak elimden diye ötekini göçürttüm yaptırmıyoda öle bekliyo bunuda benden bilecek bozdummuki acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…