2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kizlar ya benim iki uc gundur adet olacakmisim gibi kasiklarimda agrilar basladi.

ara ara oluyor geciyor cabucak. sizin de oluyor mu?

dogum yapan annelerin hepsini okudum. allah kurtamis. Allah anali babali buyutsun insallah.

Doguma gidecek arkadaslari da okudum. Onlar icin de foruma girmesek de hep aklimdasiniz. ne oldu acaba, nasil gecti diye hep dusunuyoruz. unuttum sanmayin hanimlar.

cok optum sizi ben gene kaciyorum. malum bizde de geri donuis hazirligi var. eve esyalara bakmaya gelenler oluyor. ev surekli temiz ve tertipli olmak zorunda.

saglicakla kalin gorusuruz.

bilmiyorum bakalım bu akşam yien bir tur attık gezdim geldim basınç baskı oluyor ama bakalım...o kadarına aklı eriyor kısmına katılmıyorum işte annem öyle biri olsaydı ben bu kadar kızmazdım...kendi evini süper döşüyor salonunu hasırlı köy sedirlerinden eçvirdi köy minderleri yaptırdı annem büyük bir şirkette çalışıyor konumuda gayet güzel bir konumda kazancıda iyi...allah onun gönlüne göre versin ne diyim...vardır bi bildiği...kaynanan yapsın ona düşer gibi şeyler geveliyor bazen...kayınvalidem bana çok yakın biraz onu kıskanıyor heralde kendi çapında heralde...

neyse şu an kaynanadayız yazarım eve gidince yien ..listeyi güncelliyim ben
...

***************************2009 TEMMUZ ANNELERı MUHTEMEL DOGUM TARıHLERı LıSTESı************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARıHı-----------CıNSıYET-------------------------D.ŞEKLı---------------------- D.TARıHı--------------------DOGUM HAFTASI

adenzar---------------------------*-------------------------kız----------------------------------normal---------------------------------13mayıs---------------------29+6
comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız--------------------------g.anez.sezeryan---------------------2haziran----------------32+4
amartis74------------------------*------------------------erkek--------------------------------sezeryan-------------------------14 haziran---------------35+2
papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------------*--------------------------------17haziran-------------------*--
eytekiner-------------------------*-----------------------erkek----------------------------------normal---------------------------17 haziran------------------*--
menekseak---------------------*------------------------erkek----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19 haziran---------------38+2
nilayyy---------------------------*------------------------erkek-----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19haziran----------------37+6
neslivicdan---------------------*-------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------20 haziran---------------38+4
selsin---------------------29 haziran------------------erkek--------------------------------sezeryan---------------------------21 haziran---------------37+3
ipegimu--------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.normal-------------------------23haziran----------------38+6
akdas----------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------23haziran----------------37+5
hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------------?--------------------------?
dilara80------------------24 haziran--------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------24haziran---------------- 38+5
jasmincin----------------------*-----------------------------*------------------------------------sezeryan--------------------------24haziran-----------------35+1
confuse-----------------22haziran------------------------*-----------------------------------------*---------------------------------------*---------------------------*
sanem------------------25haziran-------------------------*----------------------------------------*----------------------------------------*---------------------------*
GAMZE------------------------*--------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------26haziran-----------------38+6
nur84---------------------6 temmuz----------------------kız-----------------------------------normal----------------------------27haziran-----------------38+5
swethome---------------29haziran----------------------kız----------------------------------sezeryan-------------------------29haziran------------------38+4
nurr34---------------------5 temmuz---------------------kız-----------------------------------normal----------------------------29 haziran--------------------*
derin-----------------------1 temmuz---------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------30 haziran---------------------*
yserez--------------------1 temmuz-------------------erkek-------------------------------epi.sezeryan---------------------1 temmuz-----------------37+3
sibel07-------------------1 temmuz---------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------1 temmuz--------------------*
rosem--------------------1 temmuz--------------------erkek------------------------spi.an.sezeryan-----------------------1 temmuz------------------38+3
burcusener-------------1 temmuz--------------------erkek----------------------------------sezeryan------------------------1 temmuz-----------------38+5
zuzuuum---------------- 8 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz------------------38+1
karen81-------------------2 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz--------------------*-
çiceks---------------------5 temmuz------------------erkek-----------------------------------sezeryan-------------------------5 temmuz--------------------*
beyazmelek-------------7 temmuz--------------------kız-----------------------------------sezeryan-------------------------7 temmuz---------------------*

nesquk_24------------------6 temuuz--------------------------*---------------------------sezeryan( haber bekleniyor)
hüzün yılı--------------------8 temmuz---------------------erkek------------------------sezeryan( haber bekleniyor)

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt
sıla_84-----------------------9 temmuz----------------------kız---------------------------sezeryan
nazlıbahar-------------------9 temmuz---------------------erkek--------------------------normal
demet------------------------10 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan
nar-----------------------------11 temmuz-----------------------*--------------------------- sezeryan
annecik_annecik---------12 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan
cankız__--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
grübchen--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
madgirl-----------------------14 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
kuzu--------------------------14temmuz-------------------------*----------------------------sezeryan
demresu---------------------15 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
babaylon---------------------16 temmuz---------------------kız----------------------------normal
grafiti--------------------------17 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
cgulistan---------------------17 temmuz-------------------erkek--------------------------normal
huri37-------------------------17 temmuz---------------------kız----------------------------normal
blue_--------------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
star_dust---------------------18 temmuz------------------erkek--------------------------sezeryan
ecetuba84-------------------18 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
aysenur2009----------------20 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
aşina---------------------------21 temmuz---------------------*-------------------------------normal
kibele--------------------------24 temmuz--------------------kız---------------------------henüz belli degil
kikoleyim---------------------26 temmuz--------------------kız-----------------------------normal

sıla güncellenmiştir...hala inanamıyorum sılaya yaaaaaa....

Son düzenleme:
hatta 2 gün üstüste oldu ama tık yok :kedi: kaydirigubbakcemile3
oh maşallah ne çok özlemişsiniz keşke bizimkide özlese

ya aslında neden okadar küçük çıktı anlamadım neyse
ha bu arada bende öle az boz değil 15 kilo aldım 86 yım bakma sen net çıkmamışta ondan öle gözüküyom

kizlar ya benim iki uc gundur adet olacakmisim gibi kasiklarimda agrilar basladi.

ara ara oluyor geciyor cabucak. sizin de oluyor mu?

benimde adet ağrısı gibi oluyo ama karnımda

dediğin gibi oluyo geçiyo
bazen altımda acıyo benim
neden acepCADIARZU

ipekcim biliyorum canım anne sütünün daha iyi olduğunu ama 1-2 haftaya kadar mecburen vericeem ama anne sütünüde kesmiyorum dayıyorum ikisinide ama inşallah bırakmaz kızım memeyi.

sezeryana giricek olanlara bir önerim var göğüs pompası varsa aldıysanız birgün önceden sağmaya çalışıp steril kapta dolaba koyabilirsiniz.ama süt gelirmi bilmem.ben öyle yapmayı isterdim.ama çok zorluk çektim.hemen pompayla sağdım katı gibi bir süt ilk süt ancak öyle geldi.pompam medela marka tavsiye ederim.

sibelcim maşallah bebişine pekde tatlıymış hepsi ayrı bi melekler zaten
o sıcaklarda nasıl bakıyosun bebişe ne giydiriyon isilik oldumu
bide sezeryanlısın sen nasıl banyo felan yapabiliyonmu dikişler sıcaklarda geç iğleşirmiş
ay özür çok sordum galiba

yaaa kızlar ben cmt NST ye giricem ama aç tok farkediyomu

gulistan gelmişsin...nekadar bizim hastanede.bide randevu almak gerekiyomu

ay yarın bi çoğumuz son kontrollere gidicez haber haber üstüne olacakkaydirigubbakcemile5
huri nazlı bide sıla doğuradabilir artık hayırlısı

huricim şekerim nar bekleyenler arasında ama ben onu demin doğum yapmışlarda okudum ayın 6 da doğum yapmış
haberin olsun

sen nediyosun ben bir haftadır çekiyom ve son 3 gündürde dahada ağırlaştı ve acayip batıyo altıma

bakalim canim benim 2 gundur var. bugun dunkunden daha ag

irdi. yani gene hafif de karsilastirmak gerekirse ona gore biraz daha agir. bakalim hayirlisi.En azindan 38 i beklemesini umuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…