2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlar ben kesin katil olcam...laelaelaelaelae
allah aşkına hep benim mi başıma geliyor böyle şeyler yoksa ben mi çok inceliyorum yoksa kafaya çok mu takıyorum yahu...kafamçokkarıştı

az önce annemle konuştuk msn den işte dedim cevahire gittik gezdim işte temizlik yaptım ipek elini çabuk tutsun diye falan dedim.
dokunma benim torunuma rahatsız etme BERAYIMI dedi.:1shok:kafamçokkarıştı
ne berayı anne o yenimi çıktı ..:uhm:
yook ben beray ismini çok seviyorum sen ipek de ben beray diycem dedi..
iyi anne sen ipek de zaten erdemde seren demeye başladı ben hiç bişey demeyeceğim zaten isteyen istediğini desin...
bişey demedim kızım ben beray ismini seviyorum onu gırgırına dedim tabiki siz ne isterseniz onu söyleyin...hani seren ismide fena değilmiş en azından ipekten iyi ....

bende dedim anne anlamıyorum ipeğin nesi kötü yani klasik sade standart bi isism ne çok süper wooww denilecek bi isism nede çok sönük gıcık bi isism ortada bi isism işte ....

beni isismden soğutacaklar çok üzüzlüyorum zaten eşimin seren demesinin sebebi ipek isminden soğuttular onu bana bişey diyemiyor ama başta o çok beğenmişti bu isismi şimdi laf arasında böyle takılıyor tepkimi ölçmek için mirmirmirmir:a015::çok üzgünüm:

şimdide diyo ki baban beni rahat bırakmıyor sen işten çıkışta hurinin yanına gitsene çocuğa yardım etsene diyomuş babam o yüzden bugün bana gelecekmiş akşama....yani babam demese ...bide rahat bırakmıyo diyo...

inşallah canım sağlıkla kavuşuruz prenseslerimize...canım o sözler içten gelen bir şey hakikaten çok kanım ısındı sanaopuyorumnanaktan...kimbilir belki bir gün görüşmek nasip olur kısmet..
kız çok çılgınsın çatladım gülmekten:roflol:

herşey çok güzel ama anlamadığım bişey var neden lavman istemiyorsunuz..yani ben lavmanı bağırsaklarımıza aşağıdan bişey sıkıyorlar onun etkisiyle bildiğimiz cırcır oluyoruz ve ne var ne yok boşalıyor bomboş tulum gibi oluyoruz diye düşünüyorum ..ve bunda çok kötü bişey göremiyorum yoksa ben yanlış mı biliyorum...:uhm:

söylemiyor canım gelende 38. haftadan sonra yapılıyor..ama bazı doktorlar ultrasondan da bakıyorlar makinasına bağlı heralde çok yüksek kaliteli bi makinaysa eğer belki bakmaz ama sen hazırlıklı git her ihtimale karşı büyük ihtimalle bakar...

sağolun kızlar evet korkunun ecele faydası yok çatı muayenesini yaptıramazsam normal doğumu hiç yapamam zaten cesaretli olmam lazım hihoyyyt kim korkar muayeneden

biz kadınlar neleri aşmışız 2 parmaktanmı korkucaz yahu...zaten genişledik heryer aldı başını gitti..o bizxe dokanamz bilem...

hurişiiiim
şimdi seninkler beni salon kadını çizgimden çıkartacaklar haaaaa klava:
o kızı sen 9 ay karnında taşı , her bi sıkıntıyı , üzüntüyü sevinci yaşa onnla beraber
sonra da istmediğin bir ismi versinler pamuklara sarmaya kıyamayacağın kızına
ay yok öyle yağma kusura bakmasın kimse kötükedihüso
sen İpek diyorsan bitmiştir , kim kendi kendine gelin güvey oluyosa olsun sessiz sessiz mümkünse

doğru biliyorsn canım , bana da laparoskopi ameliyatından önce yapılmıştı , sanki içinize sıvı jöle sıkıyorlar ve o esnada dahi feci tuvalet ihiyacı hissediyorsunuz , bi 10 dak tutmanız isteniyor , sonra ne var ne yok çıkıyorr kaydirigubbakcemile2

iyiyiz canım , İlayda nasıl oldu :1hug:

ilaydayı gece acile götürdük canım çok gazı var yavrumun teyzesi akşam birde kan aldılar damarı bulamadılar çok ağlattılar o ağlarken dayanamadım oturup hüngür hüngür bende ağladım ....
huriş senin bu annen beni çok sinirlendiriyor yaa hoş bende annemle sorun yaşıyorum şu anda ama senin ki kadar üzerime gelmiyor

nur cnm çok geçmiş olsun. kıyamam melek kızına. insanın içi cız ediyor hakikaten.

bence gayet iyi bişey doktor yapmayacağım dese bile yapmasını isterim ben...doğum anında ıkınmaktan doktorun yüzüne yapmam dahamı iyi sanki...hem karnımda müthiç bir gaz sıkışması olacak içim dolu olursa doğumdan sonra dikişlerden nasıl yaparım ..bende içimin bomboş olması çok daha iyi ..halsizlik olur ama neticede kan ilacı demir ilacı alıyoru mdüzenli onun için...

ben bi yemek yiyim geliiim cokacimcoook
afiyet şeker bal pekmez olsun ....

kızlar merhabalar nasılsınız bakalım

ilaydamız nasıl sancıları düzeldimi...

kızlar selammm zemuszemus çok uzun zamandır takılamıyorum buraya hepinizi çok özledimm Şeniz
bebeği olanları kutlarım Allah analı babalı büyütsün sağlıkla sıhhatle inşallah
bende şimdi kontrolden geldim gayet iyi benimkide karnımda :)) çıkası yok henüz kaydirigubbakcemile3
nasipse eğer önümüzdeki hafta çarşamda sabah 7,30 da benimkide alınıcak inşallah hepiniz dua edin bana lütfen :Saruboceq:

benim oğlum da emmemek te ısrarlı napsam bilemiyorum. sütüm de azalmaya başladı içimden sağmak bile gelmiyor çok az geliyor çünkü. doğru dürüst çekmiyor ya da çekemiyor. ama biberon dan misler gibi içiyor mamasını haylaz oğlum. çok üzülüyorum çook.. bi de her gelen sütün var mı emiyo mu emdir emdir zorla da olsa deyip duruyorlar odama geçip ağlıyorum walla sanki ben istemiyorum da ondan emmiyor...

merhaba cnm.
dualarımız seninle. sağ salim alacaksın meleğini kollarına inşllahh :Saruboceq:

huricim ismediğim için değil gerek görmediği için yapmıcak bana en azından, düzenli tuvalete çıkıp çıkmadığımı sorun yaşayıp yaşamadığımı sordu bir sorunum yok dedim ve yapmayız o zaman dedi. yapılacaksa yaptırıcaz zaten kaçarı yok yerimseniben

ne diyosun ben bile okurken kanım çekildi damarlarım acıdı ...ama şöylede bişey var genelde toplu bebeklerin damarını bulamıyorlar canım ve bi daha böyle bi iş gelirse başına yeni doğan bakım hemşiresini bebek hemşiresini iste onlara aldır kanı...toplu bebeklerde damarı ancak onlar bulabilir bebek çok fazla delinmiyor....annemi boşver ya ben bi sinirle sizinle paylaşıyorum sinirim geçiyor ....öyle bi kadın işte :sinifsinif:

inşallah sütün en bolundan gelir canım da bol bol emzirirsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…