2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

amin canım inşallahhh....yarın kontrol var dimi...

demetim ve kikoleyim maşallah sizlere
yaptıklarınız çoook güzell olmuşşşş :1hug:

sağol cnmm.. iyiyim gibi gibi.. dün nişan da geldii.. her an doğurabilirim deeee yarını bekleyebilirim deee.. dua edinn..:Saruboceq: ben şimdi kaçıyorumm.. haberdar ederim sizleriiopuyorumnanaktan
güzel habelerle gel canımm..
Rabbim hayırlı doğumlar versinnnnnn a.s.

canım inş buraya geldiğinde gönlünce döşer yaparsın mutlu yuvanı opuyorumnanaktan
Rabbim mutluluk ve huzur versinn..ve herşey hayırlısıyla gönlüne göre versin canımm a.s.

ya kızlar biz hiç sakınmadık ne zaman canımız cektı yaptık valla zaten 40 gün mola vereceğimizden her anı değerlendirdik :kedi: :kedi: :kedi:
ama doğuma bi faydası olup olmadığına bişey diyemm :1no2:

canım dualarımız seninle olacakkkkk
güzel haberlerini bekliyorum , arayamazsan bile bi sms at , ben haberi uçururum burdan en flaşından :lepi:

çok saol tatlımmm opuyorumnanaktan
en kısa zamanda haber vermeye çalışacam inş a.s.

3cm açılma ve sancı helal sana bravo cuma günü gidince bakalım bebişi alırsın inşallah kucapına...
bende yarın gidicem konrtole bakalım yarın ne diycekler nolucak yete gayrık

çok şükür canım şimdilik bi şey yok
inş doğumda böyle ağrısız olur opuyorumnanaktan

canım inş sende güzel haberlerle gelirsin kaydirigubbakcemile5
dualarım seninle canımm a.s.

alo aşkım susma
alo bu aşka kıymaaaaaa
aloo aşkım tövbeee
alo son kez dinleee
jalede jaleeee hopppaaaaaa hadi kızlar göbeckleri atalım oh oh yandan

hihoyyytalkisalkisalkisdelikafadulden:içelim:hihoyyyt:teytey::teytey::lepi:

oh oh yandan yandan
fazla atma göbeciği dusurursun bebeciği oooooooooohhh yandan

yedımkafayı walla bekleyıp durmaktan

karpuza dondum yata yata
dısarı cıkıyom mıllet sen doğurmadınmı hala dıyo sankı gunumuz gectı ne gıcık ınsalar ya

ooohhhhh hadi hayırlısı
çatı da çok acıttımı bizim dr
bende cmt gidicem

kızlar herkese merhabaa,
doktordan geldik biz :)
ne sancımız çıktı ne başka bişey herşey yolunda dedi doktor, ama boyunu kilosunu söylemedi bu sefer
kalp atışı ritmik hiç bir sorun yok dedi. ınşallah sağlıkla doğar.
14 temmuz salı sabahı 8 de hastanede olcaz 9 gibi alırız dedi. sonda lavman hiçbiri olmayacak.:)))))
bekliyoruz sabırsızlıkla, allahım herkes kolay ve sağlıklı doğum nasip etsin inşallahhh

aslında o elastik yapı durumunu duymuştum çok önceleri .. bazı şanslı doğuyor işte senin gibi güzzzelimm zemuszemus

ya ne biliim sanki bebek kanala girerse hemen doğum süreci başlarsa ve sez. olmaycak mecuren derlerse diye korkuyorum ..
inşallah şu 10 gün bi akslik çıkmaz da planlandığı gibi olur doğumum ve paşa oğlumu alırım kucağıma :asigim:

bi daka :roflol:
ben mi yanalış anladım :)))))))))))
senin çatı muayeneni eşin mi yapıcak yane :)))))))))))))
dr.dan önce ön hazırlık gibi bi nevi kaydirigubbakcemile3

ayol ne dansı ne göbeeee , benim mısmıl durmam lazımmış :umursamaz:
biraz önce ist.daki dr.umu arayıp şu çatıdaki ağrımı ve kıtırtıları söyledim , normal dedi ..
sonra " burada göründüğüm 2 dr.dan biri bana yürüyüş verdi diğeri yürüme dedi , naapıcam " diye sözümü bitirmeden adam bi çıktı ordan " ASLAAAAA " diye .. sadece evin içinde wc-mutfak-balkon arası gidip gelmelerim yeterliymiş , onun dışında istirahate devam dedi ...
ben hep burdaki kadından şüpheleniyordum ve eşime dediyordum " bak bu bana fitili erken kestirdi , nidilatı-magnzyumu kes dedi , yürüyüş verdi , kesin 36nın sonu gibi doğrtmak istiyor beni " diyordum ve yanılmadım , ayyyyyyyyy nasıl sinir oldum bu sinsiliğe anlatamammmmmmmm kötükedihüso
bakalım yarın kontrolümüz var onunla , inşallah son kontrol olacak onunla .. bir de ıst.daki dr bana hafada 2 kere gir nst ye dedi bu kadın en son 10 gün önce gittiğimde baktı ve sanki iş olsun diye baktı , ben sormasam nst felan yaptırmayacaktı zaaar :mymeka:

Son düzenleme:

ayyyy canım yaaa güzel haberlerle gelmişsin ve artık bir şey kalmadı , sadece 5 gün delikafadulden
o güne kadar bir daha kontrol var mı ??

kızlar ben bişeyi merak ediyorum bu çatı muayenesini yapmadan önce doktorunuz şu tarihte yapıcaz diye söylüyor mu?ben normal doğum yapıcam allah nasip ederse ama benim doktorum çatı muayenesi yapmadı 13 temmuzda kontrolüm var acaba yapar mı hazırlıklı olayım ona görekafamçokkarıştı

benim sez. olacağı için yappılmadı o muayeneden .. ama senin son günün 18 temmuz diye hatırlıyorum , öyleyse 13ünde yapar mutlaka , hazırlıklı ol bence yerimseniben

starcım aynen ole cnm caseretımı topluyom o yokken gece olunca kaytarıyom ama bu gece kaytarmıcam

benim sez. olacağı için yappılmadı o muayeneden .. ama senin son günün 18 temmuz diye hatırlıyorum , öyleyse 13ünde yapar mutlaka , hazırlıklı ol bence yerimseniben

:çok üzgünüm: yandık o zaman muhtemel 17 si. psikolojik olarak kendimi hazırlamam gerek sanırım çok korkuyorum ama hayırlısı artık:1no2:

ooohhhhh hadi hayırlısı
çatı da çok acıttımı bizim dr
bende cmt gidicem
saol canım..
geçende çok ağrıtmıştı ama bu sefer ağrı olmadı canım..
yarın yatış olmazsa cuma olacak ve cmrt büyük bi ihtimalle orada olabılırım..
belki görüşmek nasip olur canım kaydirigubbakcemile5
seninde güzel haberlerini bekliyoruzzzz a.s.

aminnnnnnnnnnnnn canımmmmm
hadi gözün aydın...
maşallah size a.s.

canım bende nstde sancı çıkınca baktı..
daha önce söylemedi..
sen yine hazırlıklı git canım neolur ne olmaz kaydirigubbakcemile5

starcım aynen ole cnm caseretımı topluyom o yokken gece olunca kaytarıyom ama bu gece kaytarmıcam

canım , sen yine de bi dr.una sor , tekmili al , ondan sonra cesaret neyin varsa topla ve kaytarma kaydirigubbakcemile
herşey çocuklarınız için ayol

:çok üzgünüm: yandık o zaman muhtemel 17 si. psikolojik olarak kendimi hazırlamam gerek sanırım çok korkuyorum ama hayırlısı artık:1no2:

korkunun ecele faydası yok biliyosun :1no2: :teselli:
hazırlan şimdiden canım , hem kafa olarak hem beden olarak yerimseniben

sağolun kızlar evet korkunun ecele faydası yok çatı muayenesini yaptıramazsam normal doğumu hiç yapamam zaten cesaretli olmam lazım hihoyyyt kim korkar muayeneden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…