2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

cooook hos inanamazsin:) ya yara oldu uclari simdiden. ki bebek eminceye kadar iyilesir zaten. atlatmis olurum bebek dogmadan. uclari yarik yarik kirmisi kirmizi oldu. yariklar iyice acildi. aci veriyor. iskence makinasi. ama meme ucu kremini surmeye basladim sertlesiyor o kisim yavas yavas.

canim ya iki ucu sey degnek. cocuk olunca cidden zor olur. araba olursa kendilerinde bu sefer her pazar torun sevmeye sende alirlar solugu. Allah gostermesin ateslense falan. gerci taksiler ne gune duruyor ama insanin arabasi gibi olmuyor hele buyuk sehirde.

ya zor.

slm kızlar nasılsınız ben çok yorgunum meleğim rahatsız biraz teyzeleri hiç uyuyamıyor şimdi emzirdim babası bakıyor kuzuma inş biran önce geçer sancısı

kizlar ya unutmadan soyleyeyim. bebeginiz sancilanirsa sicak her turlu sanciya iyi geliyor. fon makiinasini beline kasiklarina tutuverin. cok iyi geliyor. aklinizda bulunsun mutlaka.

günaydın kızlarrrrrzemuszemus

hüzün şu anda hastanededir Allah yardımcısı olsun sağlıkla kurtulsun kavuşsun çınarına inşallahhhhhhhh:Saruboceq:

benimde bugün ve yarın kaldı sadece:kedi:
heyecan dorukta:sinifsinif:
Allahım hepimize sağlıkla kurtulabilmeyi nasib etsin inşallahhh:gitme:

kibelecim benim göğüs ucum var ama sanırım az az sütüm gelmiş nemlendiği içinde kızarmışlar sanki bebiş emmiş gibi acıyor ben ayva çekirdeğine başlıycam bugün kardeşim yapmıştı onun hiçç yara olmadı inşallah bende de olmazzzzzz

demett çim dediğini yaptım uyandı bizim tembel kız.bişi yok sanırım dönüp duruyo şimdi.canı tatlı çekmiş bizim zillinin kaydirigubbakcemile3

bak gördün mü annesiiiiiiiiii:sm_cool:
minik kuzular artık tembelleşti zaten yerleri de kalmadı:umursamaz:

kızımın bebk beşiğiydi boyadım süsledim şeker sepetimiz yaptım

kikoşummmmmm sepetindeeeeee şekerlerindeeeeeeee kapı süsündeeeeeee en çok da göbüşünnnnnnnnnnnn süperrrrrrrrr:lepi:
seni ilk kez gördüm tatlım ne çıtı pıtı bişisn sen yerim seniiiiiiiiicokacimcoookŞeniz
ama ben büyük kızını alcam oğluma koydum kafayaaaaopuyorumnanaktan
inşallah benim çileğiminde öyle koyu renk saçları olur lüle lüleeeee:asigim:

melekten iyi haberler gelmiş maşallah o da kavuştu meleğine...
demetcim maşallah çileğine senin de baya az kaldı heycan dorukta delikafaduldensağlıkla meleğine kavuş tatlım...

ecemmmmmmŞeniz
heyecan doruklardan da taştı güzelim ben yerdemiyim göktemiyim hiçç bilmiyorummm:teytey:

dün arkadaşım geldi oturuyorduk kalktı dediki hadi kızımızın yatağını hazırlayalım anacım erken daha ben perşembe hazırlıycam dedim yok olmaz az havalansın dedi haydaaaa kalktı hazırladı şimdi gördükçe içim bi tuhaf oluyor :kedi:

senin de az kaldı bidenemmmmm senin ve diğer ebush gibi normal doğumu bekleyen arkadaşlarımın bir nefestee ağrısızzzzzzz kurtulmaları için hep dua ediyorum tatlımmmm:Saruboceq:Şeniz

demrem tatlım eğer ki doktorun sezeryanı tavsiye ediyorsa (ki artık hiçbir doktor sezeryanı tavsiye etmiyor genelde normali öneriyor çok fazla sezeryan olduğu için) ben senin yerinde olsam kuzumu o riske atamazdım:umursamaz:
ben yiğitimde 8 aylıkken sancılandım erken doğum riskim vardı hastanede serumlarla 15 gün durdurdular sancılarımı sonrada artık sorun yok doğabilir dedi doktorum normal sancılarım geldi ama çok fazla rahim büzücü aldığım için bu seferde açılma olmadımafoldumben
yani hem sancı çektim peşinden de ameliyat oldum ben senin yerine olsam sezeryanı seçerdim direkt hiç korkmana gerek yok tatlım ilk ayağa kalkana kadar sezeryanın acısı sonra her yürüyüşünde daha da azalıyor ben sadece 2 gün yattım eve geldikten sonra gündüz hiç yatmadım hep ben ilgilendim oğlumlakaydirigubbakcemile5

hurişimmmmmm stres topumm ne edem kime küsem anacım birbirimizi yola yola stres neyim atacaz demiiiii:lepi: du içimden geldi uzat saçını bakemmmkaydirigubbakcemile bi de öpemmmŞeniz yakalayamaz kiiiiiiiiiiiiiii kaçarım yuvallanarakkkk:sm_cool:
kızımm zuzum varkene ne güzel kovalaşıyoduk o gitti bende seni buldummm:teytey:

bu arada oğlumu vermemmmmmlülülülülülü

kızlarr bu sepetimiz
en basit bir kutu 30 TL den başlıyordu böyle sepetlere de 50-60 dan başlayarak fiyat söylüyorlardı ben o kadar para vermem dedim bi sepete:umursamaz: veee bunu 23 TL ye mal ettimm silikon tabancası da bana kâr kaldı:lepi:
nasıl olmuş sizce:kedi:

bu çikolatamız belki görmüşsünüzdür çikolataları almadık perşembe alıcaz yazısı yazılıyor şu anzemuszemus

ve karyolamızın son hali uyku setimizi serdik herşeyiyle hazır çileğimi bekliyor:asigim:

günaydın canlarım,demetcim sen ne marifetliymişsin kıııızzzzz ne güzel bir sepet o öyle en önemlisi el emeği göz nuru değeri çok fazla valla tebrik ederim.
doğum şeklim için yaptığınız yorumlar içinde teşekkür ederim inanın bu konuda konuşacak birilerine ihtiyacım vardı.
demet şimdi dikkatimi çeken birşeyi söylemeden edemiycem,tatlım uyku setini sererken yan korumalıkları iç kısma sermen lazım biliyorum görüntü bozuluyo ama bebiş dönerse korkuluklara çarpabilir,benim de içe serdiğim için çiçeklerim gözükmüyo ama olsun yatağın içinin her bir yanı puf puf.hatta aldığım yerde falan tüm çiçekli yüzleri içe bakıyordu uyku setnin korkulukların yani dıştan korkuluk arasından beyaz gözüküyodu ama ben azda olsa çiçek görünsün dışardan diye bize bakan yüzünü ters serdim zemuszemus

hoşgeldin demrecim

sepetimi beğenmene sevindim teşekkür ederimmmm:kedi:

tatlım karyolanın asansörlü tarafını dışa serdim yan korumanın ilk zamanlar bebiş zaten dönemeyeceği için artıııııı zaten o ön taraftakini çileğim yatarken çıkartıcam yattığım yerden yüzünü görebilmek içinopuyorumnanaktan yani görüntüyle falan ilgisi yok
ilk zamanlar ameliyatlı olacağım için korkuluk yukardayken çocuğu almak için çok fazla eğilmem gerek o da mümkün olmayacağı için korkuluk inik kullanıcam bir süre.
işte böyleeeeeee

annemi bekliyoruz kahvaltıya bugün doğum sonrası için mamalar yapılacaaaa:lepi:

anladım tatlım,evet ya haklısın korkulukları indirmek lazım çok yüksekler içlerine eğilmek resmen imkansız seninki yatağının yanında tabi böcük böcük bakışacaksınız öyküyle,bende ne bileyim öyle görünce gayet iyi niyetli söylemek istedim kısdın mııı :kedi:

günaydınnnnnnnnnnn
ooooooooo popülasyonumuz sabah sabah iyiymiş :))

kızlar sze bişii sorucam
özellikle uyandığımda şu bacak arasında sanki o bölgenin kemikleiyle bacak kemiklerinin birleştiği yerlerde ağrı oluyo .. bu neden olur ki.. 2-3 gündür var ..
azzzzzzzzzcıkın geçmişe bakiim
demetim gördüm seni kaçma bi yere

sılacım sen nasılsın tatlım doğum belirtileri devammı

sağol cnmm.. iyiyim gibi gibi.. dün nişan da geldii.. her an doğurabilirim deeee yarını bekleyebilirim deee.. dua edinn..:Saruboceq: ben şimdi kaçıyorumm.. haberdar ederim sizleriiopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…